Jázika

Jázika adatlapja

Autóval, családdal
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Wellness-mániás
Regisztráció2016.05.05
Utoljára itt2016.05.05

Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Férjemmel és két kis gyerkőcünkkel 3 napot töltöttünk ott. Kivül belül nagyon tetszett. Szobánk nagyon jó volt kényelmes bár picit kicsi igy négyünknek. A személyzet segitőkész kedves. Az étterem kiváló. A wellness részleg kitűnő. Kiemelném még a játszószobát és a strandra átjárási lehetőséget.
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
A hotel szép helyen van. Nem túl modern de szép. A szobánk nagyon jó tágas volt bőven elfértünk négyen. A személyzet kedves volt. A wellness részleg kicsi és elég régi stilusu. Sem a hotel sem a wellness nem gyermek barát. Az ételek nem voltak változatosak de ami volt az finom. Összességében jó volt.
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
A hotel kivül belül elegáns. A szobánk kitünő. A kilátás pazar volt. A személyzet megfelelő. Az ételek nem voltak változatosak. Mindkét nap ugyanaz volt pl a reggeli. Nem gyerek barát. Inkább a külföldieket helyezték előnybe sajnos.összeségében ennyi pénzért többet vártam.
Felhasználó fényképei:
Novotel Budapest Danube Hotel Budapest -