JS Hajnalka

JS Hajnalka adatlapja

Regisztráció2014.06.24
Utoljára itt2020.06.19

Kiváló 2019. május 24.a párjával járt itt
Tiszta, szép apartman. Kettőnknek kicsit kevés a szekrény, ill. a táskáknak a hely. Az Élővíz csatornára nyílt az ablakunk,minden reggel madárcsicsergésre ébredtünk. Mégis közel voltunk a városközponthoz, és a fürdőhöz is. Mivel még elég hűvös volt az idő, bekapcsolták a fűtést, hogy ne fázzunk.
Kiváló 2014. június 27.a párjával járt itt
Rendkívül finomak a halételek, saláták. Férjem szerint nagyon jó a halászlé. Gyors a kiszolgálás, a pincér megfelelő tájékoztatást tudott adni az ételekről. 2014. júniusban jártunk ott a férjemmel. Az adagok megfelelőek, se nem túl kevés, sem elfogyaszthatatlanul sok. Ha szereti a halászlevet és a halételeket, feltétlenül keresse fel.
2013. július 29.a párjával járt itt
Az ellátással maximálisan elégedettek vagyunk. Nagyon kényelmes, hogy a fürdőbe annyiszor mehetünk be naponta, ahányszor akarunk. Férjemnek kényelmetlen volt az ágy, nekem alacsony volt a párna, ill. jó lett volna kispárna is. A vizes fürdőköpenyt nincs hova felakasztani száradni, ugyanígy a vizes törülközőnek is kevés hely van száradni.