3. helyezett Szeged

6720 Szeged, Oskola u. 4.

Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged a térképen

Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged vélemények

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 28.
A párommal beültünk vacsorázni.Szaftos csirkemellet kértem,sajnos se szaftos se ízes nem volt.Kértem mellé még sajtmártást.Amire azt a választ kaptam : Most készítik.Megörültem.Mire az étel kihült ,kaptam hütőhideg sajtmártást!!!Ehetetlen volt az étel!Hatalmasat csalódtam!!Sajnos a panaszkezelés is borzasztó volt!

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 8.
Vasárnap délben 5 fős családi ebédhez előző nap délelőtt foglaltunk asztalt, keresgélni kellett de még találtak, tehát időben kell foglalni. A felújítás előtt voltam itt utoljára, a jelenlegi belső tér modern de hagyományossal kevert, hangulatos. Szinte minden asztalon foglalt tábla volt érkezésünkkor. Fél 1re szinte teltház volt.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Augusztus 20-án vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Általában ilyen időszakban foglalás nélkül ,ne is próbálkozzon az ember bejutni. Mi előre gondolkodtunk és lefoglaltuk 3 nappal előtte. Az étterem kiszolgáló személyzete kedves,mosolygós,és a kiszolgálás is aránylag gyors a nagy tömeghez képest. Az ételek inkább hagyományos,magyaros jellegűek,és óriási adagot tartalmaznak.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hétvégén jártunk az étteremben, négy felnőtt és egy gyermek. Telefonon foglaltunk asztalt jó pár nappal előre mert ezt ajánlotta az oldal, felesleges volt, alig voltak. A kerthelyiség szép és hangulatos a belső tér még szebb, volt karaktere. Az eső miatt be kellett menekülni a belső térbe, nagy bajban lettünk volna ha teltház lett volna, nem tudom, hogy hová ülünk akkor!

J.B. TOP egyébhely értékelő
J.B. TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer voltunk, két egymást követő napon. Egyszer sem foglaltunk asztalt, de szerencsénkre még éppen jutott nekünk hely. A sok foglalás miatt az utánunk érkezők sajnos már nem jutottak asztalhoz. Bőséges, és nagyon finom ételek. Hárman 10. 000 Ft-ot fizettünk itallal együtt, úgy, hogy nagyon jól laktunk.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Felújított,vintage hangulatú hely.Igényes és barátságos környezet.Ötletes,kreatív belső kép.Az ételek finomak.Az árak megfelelőek.A kiszolgálás remek.Rugalmasan alkalmazkodnak a vendégek igényeihez.Családias hangulat,nincs zsúfoltság, vagy zaj.ATetszett,hogy zene szólt,ami sok helyen hiányzik. Másnak is ajánlom.Mi hamarosan ismét megyünk!(-:
Debrecen

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Utolsó esténk Szegeden,ezért még egy vacsorát beiktatunk. Jöjjön most az ezüstérmes,a Régi Hid étterem. A kapcsolat nem indul jól, óvatosságból foglalnánk asztalt estére,a délelőtti séta során,de csak a dörömbölésre nyitnak ajtót,5 perccel a 11. 30-as hivatalos nyitási idő után. Este pontosan érkezünk 18 órára,asztalunk megvan,egyuttal az étlapot is megkapjuk.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 9.
Szegedre készültünk, ezért itt kerestem ajánlást, hogy melyik éttermet keressük fel, ha jó halászlére vágyunk. Az itteni értékelések miatt mentünk ebbe az étterembe. A hely kívülről kicsit "szoci", de belülről már hangulatosabb. A kiszolgálás kedves volt. Az ételek finomak, valóban olyan jók, mint amilyennek az itteni hozzászólók leírták őket.

GabiKriszti TOP egyébhely értékelő
GabiKriszti TOP fotófeltöltő
2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 23.
Még indulás elött kinéztük magunknak ezt a helyet és milyen jól tettük, mert asztal foglalás nélkül szinte esélytelen lenne beülni ide. Így foglalással ültünk be és nem csalódtunk, sőt csak jókat tudok írni erről a vendéglőről. A kiszolgálás udvarias, barátságos, kedves és nagyon gyors. Az ételek nagyon de nagyon finomak!

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem tudom már hányadszorra járunk itt, de még mindig hozza a kiváló minőséget, nem tudjuk megunni. A kiszolgálás kedves, készséges. Az ételekre nem kell órákat várni, időben elkészülnek, az ízük pedig kifogástalan (a harcsapaprikás túrós csuszával megunhatatlan). Tényleg ajánlom mindenkinek ezt a helyet, mi sem utoljára jártunk az már egyszer biztos.

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2019.01.06. - 2019.05.31.
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 16.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.11.22. - 2020.04.08.
Tisza Sport Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.01.18. - 2020.04.30.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.435 - 13.135,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.16. - 2019.12.27.
Mosoly Vendégház
Orosháza
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.01. - 2019.10.15.
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Grand Hotel Glorius
Makó
2 nap/1 éjszaka 13.400 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi, szauna és fitnesz sziget használattal, fürdőköntös bekészítéssel, szobaszéf használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internettel
2018.07.11. - 2019.09.08.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Szent János Üdülőház
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Vén Diófa Vendégház Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.345,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2007.01.01. - 2019.03.31.

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ár reggelivel - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Vendéglő a Régi Hídhoz SzegedX