judit800421
2007

judit800421 adatlapja

Ladányi Judit vagyok, Debrecenben élek családommal, akik a párom,
és a két kislányom. Zselyke 4 és fél éves, Zulejka 1 és fél éves.
Jelenleg gyes-en vagyok a kicsivel itthon, mellette online értékesítek,
kutyákat nevelgetek. 4 angol bulldogunk van, őket tenyésztjük.
Most van 2 kis malackánk is, mert az egyik szuka kutyánknak meghaltak a kicsinyei, és hoztunk nekik 'gyerekeket'.
íGY éldegélünk mi a kutyákkal, malacokkal együtt.
Évente minimum 2-4-szer járunk nyaralni.
Szeretünk wellness-ezni, de elmegyünk sátorozni is akár.
Pl. amikor Zselyke 1 éves volt, mentünk Bulldog Piknikre Velencére.
Felpakoltuk az összes kutyát, és leutaztunk.
Vittünk sátrat magunknak, és nekik is. Nagyon jól éreztük magunkat, és minden rendben ment.
Ha wellness-ezni megyünk, gyerekbarát szállodát nézünk elsősorban.
Mindig saját autóval, vagyis busszal megyünk, mert kinőttük a személykocsit. :)
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó  •  Mindenevő  •  boldogan utazgató
Regisztráció2016.05.23
Utoljára itt2017.08.15

Kiváló 2016. május 24.gyerekekkel járt itt
Szeptember elején voltunk 4 nap 3 éjszakára egy 4 év alatti és egy 1 év alatti gyerekkel. Pont kifogtuk az utolsó meleg pár napot! Az alsó teraszos szobát kaptuk, ahonnan 10 lépésre voltak a medencék. Szép, tiszta, kívül, belül gyerek-, és felnőtt medencék. Félpanziós ellátásunk volt, de emellett minden d. u.
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején voltunk itt, 5 nap 4 éjszakára foglaltunk. POnt kifogtuk a 40 fokos meleget. Egy tetőtéri szobába akartak minket elszállásolni, de nekünk meleg lett volna, így kértünk egy földszinti szobát, amit meg is kaptunk. Itt számunkra megfelelő idő volt. A folyosón van klíma, de két kisgyerekkel tökéletes volt, hogy nem az arcunkba vágott a hideg.
Felhasználó fényképei:
Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok - Piknik Wellness Hotel Siófok -