Piknik Wellness Hotel Siófok ★★★

Piknik Wellness Hotel Siófok
Piknik Wellness Hotel SiófokPiknik Wellness Hotel Siófok
Piknik Wellness Hotel SiófokPiknik Wellness Hotel Siófok

Piknik Wellness Hotel Siófok bemutatkozása

A Balaton déli partjának fővárosában, Siófokon várja a kikapcsolódásra, feltöltődésre vágyókat a Piknik Wellness Hotel. Meghitt, családias környezetében kicsik és nagyok egyaránt megtalálhatják a számukra ideális elfoglaltságot. A wellness részlegben sokszínű, változatos szórakozási lehetőségek állnak a vendégek rendelkezésére.

3Szolgáltatás
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Piknik Wellness Hotel Siófok vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 27.a párjával járt itt
Katasztrofa szörnyü nem is értem hogy lehet nyitva nem megfelelő körülmények a plafonról csöpögött a víz elázott ágy.. Be kellene záratni!!
Piknik Wellness Hotel Siófok - EgyébPiknik Wellness Hotel Siófok - EgyébPiknik Wellness Hotel Siófok - EgyébPiknik Wellness Hotel Siófok - Egyéb
Szörnyű 2019. július 20.gyerekekkel járt itt
Nincs lejjebb. Ennél rosszabb helyen életemben nem voltam még, senkinek sem ajánlom, akor sem, ha ingyen mehet. Borzaszto szagok, iszonyatos piszok, pokok szinte minden sarokban, kint a teraszon hemzsegtek a hatalmas fekete bogarak. Egy nyugodt ejszakank nem volt mert a gyerekeket neztuk, nehogy rajuk masszon valami.
Szörnyű 2019. április 11.családjával járt itt
Mielott ide utaztunk volna a csaladdal en is olvastam velemenyeket. Emlitettek tobben is bogarakat, pokokat stb. . . de akkor azt hittem valami lejarato kampany vagy hasonlorol van szo, igy ezek ellenere itt szalltunk meg. Bar ne tettuk volna! Eletunk legrosszabb nyaralasa volt! Az egesz azzal kezdodott, hogy a hosszu ut utan megkaptuk a kulcsot es allhattunk neki takaritani!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2018. július 22.kollégákkal járt itt
A szálláshely a parttól messze, de autóval jól megközelíthető helyen fekszik. A szobák kicsik, de praktikusan berendezettek, viszont eléggé régiesek. Aki modern belsőre vágyik az csalódni fog. :-( A tisztasággal nem volt gondunk: mind az ágynemű, mind a törölközők szépek, tiszták voltak.
Kiváló 2018. július 3.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk. Kedves személyzet, szép wellness. Az idő nem 100%-ig nekünk kedvezett, de nem volt gond, mert a szálloda szolgáltatásait díjmentesen használhattuk. Biciklit adnak, a wellness használat korlátlan, szaunák is díjmentesen használhatók minden szállóvendégnek. A tisztasággal sem volt gond, a recepció pedig 24 órás, bármikor be lehet esni. Ajánlom.
Szörnyű 2017. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Három éjszakát szerettem volna itt tölteni, 10-en voltunk! Minősíthetetlen a szobák "tisztasága"! Sajnos én megjártam! Előre kifizettettekvelem a szobákat meg mielőtt azokat megnezhettuk volna! WC csésze eltorve, légkondicionáló nincs, de szúnyogháló sem, tele a szoba legyekkel es pokokkal. Minden lelakott, koszos es ócska!
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején voltunk itt, 5 nap 4 éjszakára foglaltunk. POnt kifogtuk a 40 fokos meleget. Egy tetőtéri szobába akartak minket elszállásolni, de nekünk meleg lett volna, így kértünk egy földszinti szobát, amit meg is kaptunk. Itt számunkra megfelelő idő volt. A folyosón van klíma, de két kisgyerekkel tökéletes volt, hogy nem az arcunkba vágott a hideg.
Piknik Wellness Hotel Siófok - WellnessPiknik Wellness Hotel Siófok - WellnessPiknik Wellness Hotel Siófok - WellnessPiknik Wellness Hotel Siófok - WellnessPiknik Wellness Hotel Siófok - EgyébPiknik Wellness Hotel Siófok - VendéglátásPiknik Wellness Hotel Siófok - Egyéb
Szörnyű 2017. július 31.a párjával járt itt
A recepciós egy b*nkó, nyanya volt, semmiben nem volt kompetens, nem is értettem, hogy minek ül a recepcióban egyáltalán. Ha szereted az ősrégi, retró, kényelmetlen bútorokat, szűk tereket, a széteső zuhanyzót, a dohos szobaszagot rengeteg pénzért, akkor ez a neked megfelelő hely.
Kiváló 2015. november 8.csoporttal járt itt
Itt tartottuk a lakodalmunkat, és 100% mindennel meg voltunk elégedve. Egy elegàns hotel kedves személyzettel. A-tól Z-ig mindent leszerveztek. Az ételek kifogástalanok voltak, és a vendégeink is teljesen elégedetten távoztak. Külön kiemelném hogy a tulajdonos és a felesége az elejétől a végéig jelen voltak, és gondosan ügyeltek minden részletre. A kedvességük pedig külön kiemelendő.
2015. november 5.a párjával járt itt
Az egyik legjobb három csillagos. Jól felszerelt wellness. A recepciós lány nagyon kedves,segítőkész volt! ! ! Mindenhol megfelelő a tisztaság. Buszmegálló pár percre a szállástól, busz megy minden irányba. Amit hiányoltam a vacsorából az a csökkentett szénhidráttartalmú étel, de ezzel szerintem egyedül voltam.