Ju-Gabó

Ju-Gabó adatlapja

Regisztráció2014.06.05
Utoljára itt2014.06.05

Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Születésnapomra "leptem" meg magam és hét éves gyermekem egy wellness pihenős hétvégére! Csodálatosan és tökéletese sikerült mindkettőnknek! Először is Kedves Vendéglátóink aprócska, de annál kedvesebb szülinapi köszöntővel leptek meg minket a szobánkban! Igazán megható volt!
2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Hét éves gyermekemmel töltöttük itt a húsvéti ünnepeket. Sajnos az időjárás nem igen kedvezett nekünk -gyerekek szabadtéri játékához- de a szálloda dolgozói igyekeztek pótolni zárt helyű programokkal Í(tojásfestés, gyerek-disco, ügyességi játékok. . stb). Az ételek mennyiségével akadtak kis problémák, bár lehet hogy csak túl jó étvágya van gyermekemnek.
Felhasználó fényképei:
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes -
2014. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Kissé nehézkes szállás elfoglalás - nem volt egyértelmű a meghírdetett 3=4 éjszakás foglalás és visszaigazolás -, de nagyon kedves recepciós Hölgyek segítettek és megoldható volt ráfizetés ellenében négy éjszakát maradnunk gyermekemmel. Az elhelyezkedés kitűnő, ideális gyerekes családok számára.