Juli66

Juli66 adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Burger-imádó  •  Édesszájú  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2014.08.18
Utoljára itt2019.11.04

Átlagos 2019. november 4.családjával járt itt
Pár éve már jártam itt a férjemmel és tetszett is, ezért ajánlottam a szállást a szüleimnek. 2019 Áprilisában négyen mentünk, szüleim és nagynéném is 70+ felett. Mozgáskorlátozott szobát kértem ami családi szoba is. Az egész hatalmas csalódás lett! Az egyik szobában volt 2 ágy összetolva, amiről az idősebbek alig tudtak felállni, olyan alacsony volt.
Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - Thermál Hotel Szivek Berekfürdő -
2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Csodálatos környezetben töltöttünk el Lillafüreden pár napot. A gyönyörü panoráma csak ráadás volt az igazán izletes ebédhez. A kemencés ételek kitünőek, az adagok bőségesek. A kiszolgálás tökéletes. Ezért is ért meglepetésként hogy a második napon a camembert csónakhoz a tócsi mirelitt volt és az is szárazra sütve.
Hotel Tókert étterme Lillafüred -
Kiváló 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk el 2014 augusztusában a Thermál Hotel Szivek-ben. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedves, segítőkész. ( Még az utcán is ránk köszöntek ) A szoba tiszta rendezett. A medencék szintén tiszták, kellemes hőfokuak. csend és nyugalom. Mindenkinek ajánlom aki pihenésre vágyik.
Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - Thermál Hotel Szivek Berekfürdő -