Hotel Tókert étterme Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 3.

Hotel Tókert étterme Lillafüred a térképen

Hotel Tókert étterme Lillafüred értékelése:

2. helyezett a 7 lillafüredi étterem közül
17. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

magyar, angol, német
Visa
Gösser

Hotel Tókert étterme Lillafüred bemutatkozása

Lillafüreden, a Hámori-tó partján található Hotel Tókert három különálló épületben 14 db kétágyas szobával, valamint 1 db superior lakosztállyal fogadja a látogatókat. A szobákhoz fürdőszoba, színes televízió, minibár és telefon tartozik, a superior lakosztályban infra szauna és nagyméretű sarokkád található.
A hotel 110 fős étterme alkalmas esküvői és családi rendezvények lebonyolítására is. Nyáron látványkonyha működik a hotel területén.

Hotel Tókert étterme Lillafüred képei

Hotel Tókert étterme Lillafüred vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban töltöttünk néhány napot a Lillafüreden, a Hotel Tókertben, és annak éttermében étkeztünk több alkalommal. Finom ételek és szép tálalás volt jellemző. Elégedettek voktunk a párommal, szívesen fogunk visszatérni máskor is. A sült fogas nagyszerűen volt elkészítve, igazi élmény volt. Ajánlom mindenkinek! A környezet csodás, a kilátás mesés!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csütörtökön foglaltunk tóra néző kétszemélyes asztalt online, 10% kedvezménnyel,szombaton este 19 órára. Érkezésünkkor a pincér tudomást sem véve foglalásunkról ajánlotta, hogy üljünk ahova akarunk. 19 órakor az összes tóra néző kétszemélyes asztal foglalt volt. Ételekkel nem volt gond. A pincérek kicsit unottan mozogtak.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Egy évfordulót ünnepeltünk meg a feleségemmel; először voltunk ebben az étteremben. Kezdem a kedvező észrevételeimmel. A megrendelt ételek finomak és nagy mennyiségűek voltak; desszertre nem is gondolhattunk. A pincér udvarias volt; tekintettel a zsúfoltságra, annyit foglalkozott velünk, ami épp elegendő volt - nincs is ezzel kapcsolatban kifogásunk.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14.
Hosszúra nyúlt városnézés után fáradtan, éhesen ültünk be ebédelni. Mindketten menüt kértünk, s nem bántuk meg. Finom, forró húsleves, majd következett a frissen sült pisztrángfilé sült burgonyával, zöld salátákkal. Ennyi elég is volt, s mivel igencsak későre járt, a vacsora aznap kimaradt.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19.
Januári akcióban minden csülkös ételt -50%-al kínáltak, amely ajánlatra azonnal asztalt foglaltam. Pénteken délben érkeztünk, sok hely volt szabadon, kényelmes kellemes étterem. A Csülkös leves valami fenomenális volt, de nem ám csészécske mert akció van, hanem egy kis lábasban szolgálták fel, amelybe termetes adagot mértek. Az íze pedig lenyűgöző volt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Lillafüredi sétánk során betértünk egy jó kis forralt borra és kávéra a presszó részre. Meglepetésünkre a forralt bort teljesen frissen, akkor készitették, amikor megrendeltük. Nagyon jól esett. Az étterem szépen feldiszítve éppen csoportot várt ebédre. A tiszta üveg étteremből a Hámori tóra nyílik kilátás, ami pluszt ad a kellemes étkezéshez és üldőgéléshez egy kiadós séta után.

2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Szeptember 26. -án ebédeltünk ezen a helyen buszos csoportunkkal. Előre megbeszélt menünkben gyümölcsleves szerepelt volna, de mivel már kissé csípősre fordult az idő, megváltoztatták -gondolva, hogy jó fog esni a forró leves - és bizony örültünk figyelmességüknek. Kissé féltünk, hogy a szabadban étkezünk, de az asztalok között hangulatos kályhák voltak és így cseppet sem volt kellemetlen kint ebédelni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Amikor Lillafüreden jártam, a Hotel Tókert panzióban, egy nagyon szép kis étteremben ettünk a férjemmel. Tisztaság és elrendezés szempontjából, kiváló, közel a Hámori tó, változatos a svédasztalos reggeli és vacsora, külön gondolnak a vegetáriánusokra is. A személyzet kedves, segítőkész, a megmaradt vacsorát el lehet csomagoltatni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Mindent összefoglalva nem volt rossz,ami mellettük szól az az,hogy megigerték a glutén és tejmentes étkezést és ezzel nem is volt gond,reggelire is biztositották a férjemnek a gluténmentes pékárut és nekem is volt növényi eredü tej a kávémhoz. A kiszolgálás kedves,de az ebédeknél ill. vacsoráknál 30-40 perc volt a várakozás az ételre,még azokra is amit csak melegitenek mint peldaul a leves.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Mennyasszonyommal és kollégánkkal vacsoráztunk itt. Februárban páromat leptem meg, de most éhesek voltunk egy kis pisztrángra. Mi ketten egy kétszemélyes tálat fogyasztottunk el, ami a mai csalodásunkat helyre hozta. Kollégánk is pisztrángot választott Senki sem csalódott, visszatérünk meg. Minden kiváló volt. További sok sikert és ilyen főztöket kívánunk!

Legnépszerűbb csomagok Lillafüreden és környékén
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2018.12.22. - 2020.12.29.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.12.22.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Széchenyi Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 16.775 - 34.380,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2019.05.03. - 2020.08.29.
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.10. - 2020.09.30.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.03.06.
Rajna Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.28. - 2020.11.22.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 10.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Old House
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 palack borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.03.28. - 2020.10.31.

Szállodák Lillafüred környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Lillafüred
Szent István Hotel Lillafüred
Panoráma Hotel Noszvaj Lillafüred
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Hotel Tókert étterme LillafüredX