Hotel Tókert étterme Lillafüred
3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 3.

Hotel Tókert étterme Lillafüred a térképen

Hotel Tókert étterme Lillafüred értékelése:

2. helyezett a 7 lillafüredi étterem közül
40. helyezett Észak Magyarországon - 881 étterem közül

magyar, angol, német
Visa
Gösser

Hotel Tókert étterme Lillafüred bemutatkozása

Lillafüreden, a Hámori-tó partján található Hotel Tókert három különálló épületben 14 db kétágyas szobával, valamint 1 db superior lakosztállyal fogadja a látogatókat. A szobákhoz fürdőszoba, színes televízió, minibár és telefon tartozik, a superior lakosztályban infra szauna és nagyméretű sarokkád található.
A hotel 110 fős étterme alkalmas esküvői és családi rendezvények lebonyolítására is. Nyáron látványkonyha működik a hotel területén.

Hotel Tókert étterme Lillafüred képei

Hotel Tókert étterme Lillafüred vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Áprilisban töltöttünk néhány napot a Lillafüreden, a Hotel Tókertben, és annak éttermében étkeztünk több alkalommal. Finom ételek és szép tálalás volt jellemző. Elégedettek voktunk a párommal, szívesen fogunk visszatérni máskor is. A sült fogas nagyszerűen volt elkészítve, igazi élmény volt. Ajánlom mindenkinek! A környezet csodás, a kilátás mesés!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csütörtökön foglaltunk tóra néző kétszemélyes asztalt online, 10% kedvezménnyel,szombaton este 19 órára. Érkezésünkkor a pincér tudomást sem véve foglalásunkról ajánlotta, hogy üljünk ahova akarunk. 19 órakor az összes tóra néző kétszemélyes asztal foglalt volt. Ételekkel nem volt gond. A pincérek kicsit unottan mozogtak.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Egy évfordulót ünnepeltünk meg a feleségemmel; először voltunk ebben az étteremben. Kezdem a kedvező észrevételeimmel. A megrendelt ételek finomak és nagy mennyiségűek voltak; desszertre nem is gondolhattunk. A pincér udvarias volt; tekintettel a zsúfoltságra, annyit foglalkozott velünk, ami épp elegendő volt - nincs is ezzel kapcsolatban kifogásunk.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14.
Hosszúra nyúlt városnézés után fáradtan, éhesen ültünk be ebédelni. Mindketten menüt kértünk, s nem bántuk meg. Finom, forró húsleves, majd következett a frissen sült pisztrángfilé sült burgonyával, zöld salátákkal. Ennyi elég is volt, s mivel igencsak későre járt, a vacsora aznap kimaradt.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19.
Januári akcióban minden csülkös ételt -50%-al kínáltak, amely ajánlatra azonnal asztalt foglaltam. Pénteken délben érkeztünk, sok hely volt szabadon, kényelmes kellemes étterem. A Csülkös leves valami fenomenális volt, de nem ám csészécske mert akció van, hanem egy kis lábasban szolgálták fel, amelybe termetes adagot mértek. Az íze pedig lenyűgöző volt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
Lillafüredi sétánk során betértünk egy jó kis forralt borra és kávéra a presszó részre. Meglepetésünkre a forralt bort teljesen frissen, akkor készitették, amikor megrendeltük. Nagyon jól esett. Az étterem szépen feldiszítve éppen csoportot várt ebédre. A tiszta üveg étteremből a Hámori tóra nyílik kilátás, ami pluszt ad a kellemes étkezéshez és üldőgéléshez egy kiadós séta után.

2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 5.
Szeptember 26. -án ebédeltünk ezen a helyen buszos csoportunkkal. Előre megbeszélt menünkben gyümölcsleves szerepelt volna, de mivel már kissé csípősre fordult az idő, megváltoztatták -gondolva, hogy jó fog esni a forró leves - és bizony örültünk figyelmességüknek. Kissé féltünk, hogy a szabadban étkezünk, de az asztalok között hangulatos kályhák voltak és így cseppet sem volt kellemetlen kint ebédelni.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15.
Amikor Lillafüreden jártam, a Hotel Tókert panzióban, egy nagyon szép kis étteremben ettünk a férjemmel. Tisztaság és elrendezés szempontjából, kiváló, közel a Hámori tó, változatos a svédasztalos reggeli és vacsora, külön gondolnak a vegetáriánusokra is. A személyzet kedves, segítőkész, a megmaradt vacsorát el lehet csomagoltatni.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Mindent összefoglalva nem volt rossz,ami mellettük szól az az,hogy megigerték a glutén és tejmentes étkezést és ezzel nem is volt gond,reggelire is biztositották a férjemnek a gluténmentes pékárut és nekem is volt növényi eredü tej a kávémhoz. A kiszolgálás kedves,de az ebédeknél ill. vacsoráknál 30-40 perc volt a várakozás az ételre,még azokra is amit csak melegitenek mint peldaul a leves.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29.
Mennyasszonyommal és kollégánkkal vacsoráztunk itt. Februárban páromat leptem meg, de most éhesek voltunk egy kis pisztrángra. Mi ketten egy kétszemélyes tálat fogyasztottunk el, ami a mai csalodásunkat helyre hozta. Kollégánk is pisztrángot választott Senki sem csalódott, visszatérünk meg. Minden kiváló volt. További sok sikert és ilyen főztöket kívánunk!

Legnépszerűbb csomagok Lillafüreden és környékén
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék állatkert- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Szabolcs Apartmanok
Demjén
3 nap/2 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 14.830 - 58.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2021.06.30.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 21.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.11. - 2021.08.31.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.22.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.01. - 2021.10.31.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.25. - 2021.11.25.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2020.12.23.
Aliz Villa
2020.11.24. - 2021.11.25.
Hunguest Hotel Flóra
2020.11.24. - 2021.11.25.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 27.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.20. - 2021.12.23.

Szállodák Lillafüred környékén
Kikelet Club Hotel Lillafüred
Erzsébet Park Hotel Lillafüred
Téli szünet (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Hotel Tókert étterme LillafüredX