Thermál Hotel Szivek Berekfürdő ★★★

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő
Thermál Hotel Szivek BerekfürdőThermál Hotel Szivek Berekfürdő
Thermál Hotel Szivek BerekfürdőThermál Hotel Szivek Berekfürdő

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő bemutatkozása

A Tisza-tavi régióban, Berekfürdőn helyezkedik el a Thermal Hotel Szivek. A szálloda a strandfürdő közelében található, így elhelyezkedésének köszönhetően kellemes kikapcsolódási lehetőségeket biztosít egyéni utazóknak és családoknak is.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő vélemények

Gyenge 2020. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Az étkezéssel kapcsolatban a megjegyzéseim: nincs automata kàvéfőző ahol lattét, cappuccinot stb. lehetett volna inni. Kàvétermosz volt csak. Nem vàltozatos reggelik. A medencetér szép ablakai nem tisztàk, pókhàlósak. Viszont a pincérek segítőkészek voltak.
Átlagos 2019. november 4.családjával járt itt
Pár éve már jártam itt a férjemmel és tetszett is, ezért ajánlottam a szállást a szüleimnek. 2019 Áprilisában négyen mentünk, szüleim és nagynéném is 70+ felett. Mozgáskorlátozott szobát kértem ami családi szoba is. Az egész hatalmas csalódás lett! Az egyik szobában volt 2 ágy összetolva, amiről az idősebbek alig tudtak felállni, olyan alacsony volt.
Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - Medence/kertThermál Hotel Szivek Berekfürdő - Medence/kert
Szörnyű 2019. január 9.barátokkal járt itt
A hely nagyon megérett a teljes felújításra. Sajnos látszik, hogy az épületre hosszú évek óta nem költöttek egy fillért sem. Minden lerobbant elhasználódott. A szobában még hangyák is masíroznak. A fürdőszoba berendezései katasztrofálisak. A fűtőtest leszakadva, dugulás stb. A wellness részlegben hideg van, húznak az ablakok.
Kiváló 2018. szeptember 15.a párjával járt itt
Gyermekeinktől Házassági Évfordulónkra - nem is akár hanyadik, hanem az ezüstre - kaptuk a három napos kikapcsolódást. A szállodába 11 órára értünk, és meglepetésünkre a szobánkat el is foglalhattuk - nemcsak 14 órától, mint máshol - igazán mindennel elégedettek voltunk, még az időjárás is nekünk kedvezett. A Szivek Szállodáját mindenkinek szeretettel ajánljuk.
Gyenge 2018. április 29.a párjával járt itt
Évek óta le van pusztulva, nem foglalkoznak semmivel. Bútorok elég ócskák, ágyak nyikorognak, meg az ajtók is. Törölközők undorító ócskák. Kaja gyenge, fürdő is lepukkanva. Személyzet kedves, de késő este már nem kéne hangoskodni. Teke pálya 22 . ig van nyitva, ennek ellenére le kellet mennem szólni a recepcióra 23 órakor hogy befejezhetnék már a zörgést.
Gyenge 2018. február 12.a párjával járt itt
Kb. 6 éve nyár elején jártunk itt a feleségemmel, most kipróbáltuk "télidőben" is. A víz most is tiszta és nagyon jó volt. A masszírozó kislány kezét csak dicsérni tudjuk, egyetlen probléma ezzel a szolgáltatással, hogy nem tudunk róla, ha nem keressük.
Kiváló 2018. január 4.barátokkal járt itt
A szobák kényelmesek, az ellátás kiváló, az árak megfizethetők. A személyzet ki tett magáért, hogy jól érezzük magunkat. A szilveszteri svédasztalos vacsora bőséges és finom volt. Éjfél után is bőséges választék volt. A zene is jó volt, jót mulattunk. Másnapra csak a pihenés maradt, szerencsére nem volt tömeg a wellness részen.
Gyenge 2017. október 5.a párjával járt itt
2017. augusztusában jártunk a szállodában párommal. A szoba amit kaptunk elavult volt,de az egész hotelre ráférne már egy felújítás. A wellness sem nyerte el túlságosan a tetszésünket mert látszott hogy nem foglalkoznak kellőképpen a tisztán tartásával. A reggeli és a vacsora kínálata szegényes,kevés a választék,de az ételek ízletesek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. augusztus 24.a párjával járt itt
Az országban rengeteg szálláshelyen jártunk és járunk. Jövő héten is útra kelünk,amit most leírok : higgyétek el ,így IGAZ! Legutóbb 2015 őszén voltunk a Thermál Hotel Szívekben. Vissza lehet olvasni az oldalon,hogy akkor jól éreztük még magunkat,bár 1-2 negatív dolgot már akkor is említettem.
Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - EgyébThermál Hotel Szivek Berekfürdő - SzobákThermál Hotel Szivek Berekfürdő - SzobákThermál Hotel Szivek Berekfürdő - Szobák
Szörnyű 2016. november 26.barátokkal járt itt
Barátainkkal voltunk a szállodában,amely sajnos kritikán aluli volt.
Welnesseltünk ehhez hozzájárult a szálloda is,mert a vacsoránál és a reggelinél is éhen maradtunk.
Sajnos nem készültek fel a vendégek fogadására!