Thermál Hotel Szivek Berekfürdő ★★★

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő értékelése:

5. helyezett a 17 berekfürdői szállás közül
106. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő bemutatkozása

A Tisza-tavi régióban, Berekfürdőn helyezkedik el a Thermal Hotel Szivek. A szálloda a strandfürdő közelében található, így elhelyezkedésének köszönhetően kellemes kikapcsolódási lehetőségeket biztosít egyéni utazóknak és családoknak is.

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő képei

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étkezéssel kapcsolatban a megjegyzéseim: nincs automata kàvéfőző ahol lattét, cappuccinot stb. lehetett volna inni. Kàvétermosz volt csak. Nem vàltozatos reggelik. A medencetér szép ablakai nem tisztàk, pókhàlósak. Viszont a pincérek segítőkészek voltak.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár éve már jártam itt a férjemmel és tetszett is, ezért ajánlottam a szállást a szüleimnek. 2019 Áprilisában négyen mentünk, szüleim és nagynéném is 70+ felett. Mozgáskorlátozott szobát kértem ami családi szoba is. Az egész hatalmas csalódás lett! Az egyik szobában volt 2 ágy összetolva, amiről az idősebbek alig tudtak felállni, olyan alacsony volt.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely nagyon megérett a teljes felújításra. Sajnos látszik, hogy az épületre hosszú évek óta nem költöttek egy fillért sem. Minden lerobbant elhasználódott. A szobában még hangyák is masíroznak. A fürdőszoba berendezései katasztrofálisak. A fűtőtest leszakadva, dugulás stb. A wellness részlegben hideg van, húznak az ablakok.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyermekeinktől Házassági Évfordulónkra - nem is akár hanyadik, hanem az ezüstre - kaptuk a három napos kikapcsolódást. A szállodába 11 órára értünk, és meglepetésünkre a szobánkat el is foglalhattuk - nemcsak 14 órától, mint máshol - igazán mindennel elégedettek voltunk, még az időjárás is nekünk kedvezett. A Szivek Szállodáját mindenkinek szeretettel ajánljuk.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta le van pusztulva, nem foglalkoznak semmivel. Bútorok elég ócskák, ágyak nyikorognak, meg az ajtók is. Törölközők undorító ócskák. Kaja gyenge, fürdő is lepukkanva. Személyzet kedves, de késő este már nem kéne hangoskodni. Teke pálya 22 . ig van nyitva, ennek ellenére le kellet mennem szólni a recepcióra 23 órakor hogy befejezhetnék már a zörgést.

Gyuszipapa TOP egyébhely értékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kb. 6 éve nyár elején jártunk itt a feleségemmel, most kipróbáltuk "télidőben" is. A víz most is tiszta és nagyon jó volt. A masszírozó kislány kezét csak dicsérni tudjuk, egyetlen probléma ezzel a szolgáltatással, hogy nem tudunk róla, ha nem keressük.

2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
A szobák kényelmesek, az ellátás kiváló, az árak megfizethetők. A személyzet ki tett magáért, hogy jól érezzük magunkat. A szilveszteri svédasztalos vacsora bőséges és finom volt. Éjfél után is bőséges választék volt. A zene is jó volt, jót mulattunk. Másnapra csak a pihenés maradt, szerencsére nem volt tömeg a wellness részen.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
2017. augusztusában jártunk a szállodában párommal. A szoba amit kaptunk elavult volt,de az egész hotelre ráférne már egy felújítás. A wellness sem nyerte el túlságosan a tetszésünket mert látszott hogy nem foglalkoznak kellőképpen a tisztán tartásával. A reggeli és a vacsora kínálata szegényes,kevés a választék,de az ételek ízletesek.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az országban rengeteg szálláshelyen jártunk és járunk. Jövő héten is útra kelünk,amit most leírok : higgyétek el ,így IGAZ! Legutóbb 2015 őszén voltunk a Thermál Hotel Szívekben. Vissza lehet olvasni az oldalon,hogy akkor jól éreztük még magunkat,bár 1-2 negatív dolgot már akkor is említettem. Annak az írásomnak minden negatív sora, ma is vállalható !

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátainkkal voltunk a szállodában,amely sajnos kritikán aluli volt.
Welnesseltünk ehhez hozzájárult a szálloda is,mert a vacsoránál és a reggelinél is éhen maradtunk.
Sajnos nem készültek fel a vendégek fogadására!

Touring Hotel Berekfürdő
Berekfürdő
2 nap/1 éjszaka 11.750 - 13.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.02.28-ig
Villa Toscana
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 12.800 - 21.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.25-ig
Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Skorpió Lak
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázsfotel kezeléssel, napi 1 kancsó lúgosított egészségvízzel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Best Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.10. - 2021.09.22.
Muskátli Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.21.

Szállodák Berekfürdő környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Őszi akció (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

BerekfürdőX