julikamama

julikamama adatlapja

Regisztráció2013.11.13
Utoljára itt2015.09.16

Kiváló 2013. november 22.a párjával járt itt
A Vadvirág Hotel és Étterem Ágfalva szélén, egy csodaszép erdős területen található. A szálláshely minden korosztálynak megfelelő elhelyezést és programot kínál. A személyzet nagyon barátságos, segítőkész, mindenben a vendégek igényeinek kielégítésére törekszik. A szobák kialakítása a pihenést szolgálja, a tisztaság megfelelő.
Kiváló 2015. augusztus 23.a párjával járt itt
Nagyon kedves fogadtatás, kényelmes, tiszta, mindennel felszerelt apartman, nagyon kedves, rendkívül segítőkész, mindenre figyelő tulajdonos. Vendéglátónk ellátott minden fontos információval, a hétvégi esti városi programokról is, előre megvette nekünk a belépőket a fürdőbe. Jól éreztük magunkat, pároknak, családoknak is csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. augusztus 23.a párjával járt itt
Tavasszal voltunk a hotel vendégei a párommal kicsit pihenni. Nagyon jó választás volt,rendkívül udvarias a személyzet minden tagja,a szobák tiszták,kényelmesek. A konyha minden igényt kielégítő választékkal áll a vendégek rendelkezésére. A wellness részleg felüdítő, van úszómedence, jakuzzi, különböző szaunák,sószoba, stb.