Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

1. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
1. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Art Hotel Zalakaros bemutatkozása

A családias hangulatú Art hotel mindössze 200 méterre található a zalakarosi zöldövezetben levő Gránit gyógyfürdőtől. A szálloda 46 szobával várja vendégeit művészetközeli megjelenésével. A szállodahall világos, tágas, átriumos, a színek pedig egészen merészek! A vendég különféle képek, grafikák, szobrok és trópusi növények egyvelegével találkozhat, melyet kényelmes berendezések tesznek teljessé.

Art Hotel Zalakaros képei

Art Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Nagyon barátságos személyzet, tiszta szobák, kényelmes ágyak. A wellness rész tartalmaz egy olyan mediterrán zuhanyt, amivel eddig sehol nem találkoztunk. Igazi élmény volt kipróbálni. Az étkezések is változatosak, ajándék ebédet is kaptunk. Életemben itt teniszeztem először. :)A víz alatti vízsugárra pedig nem kell sokat várni, ha leáll, egy gomb megnyomásával újraindítható.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel még nem jártunk 3 csillagos szállodában, kíváncsian vártam,hogy milyen lesz a különbség egy 4 csillagoshoz képest. Kellemesen csalódtam. 3 éjszakát töltöttünk itt. A foglalási rendszerük tökéletes, gyors választ kaptam és a külön kívánságainkat is figyelembe vették. A fürdőköpenyért fizetni kellet, viszont a parkolás ingyenes.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk a hotelben. 2 és fél éves kisgyerekkel voltunk, akinek nagyon tetszett a játszószoba. Gyerekmedence nincs itt, de a pezsgőfürdőt is élvezte. A szoba tiszta, nagy, barátságos volt. Az ágy kicsit nyikorgott. Az étkezés nagyon jó volt, főleg a vacsorák voltak változatosak, nagyon finomak.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda minden olyan tulajdonsággal rendelkezik ami egy nyugodt változatos kikapcsolódáshoz kell. Nagyon elkeserítő időt fogtunk ki ,ennek ellenére mindent megtaláltunk a szállás helyen ahhoz hogy ki se kívánkozzunk. Szuper wellness,konditerem. Bőséges ízletes sőt magyaros ételek. Kellemes segítőkész személyzet. A rendet és a tisztaságot külön kiemelem.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egyik akciós ajánlatával élve töltöttünk az Artban 4 éjszaka/5 napot. Minden feltétel biztosított volt a nyugodt pihenéshez. Változatos, finom ételek, udvarias kiszolgálás, a bárpultnál kiemelkedő italkínálat. A szálloda teljes személyzete kedves, szolgálatkész volt. Bármilyen kérdésünk volt, minden információt megkaptunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Elérhető áron nyugodt,kellemes szálloda. Szép étterem,kedves,segitőkész személyzet.Finom házias ételek.A wellnesrészleg tágas,meleg.Kellemes az udvari medence is.Megfelelő nyugodt környezet a pihenni vágyóknak.Talán a fürdőköntös behelyezése még alapvető lenne, de kérésre ezt is adtak. Visszatérünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az idén először, egyébként többedszer voltunk nejemmel ebben a szállodában. Nem véletlen. A személyzet figyelmes, kedves, a szoba kényelmes (az ágy pláne! ) tiszta. Az étkekről csak szuper lativusokban lehet beszélni! Kellemes figyelmesség: Valentin napra pezsgő és marcipán-szívecske volt mindenki ajándéka. A wellness néha kicsit zsúfolt, de nem volt gond.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedves, szolgálat kész. A kiszolgálás minden szempontból első osztályú. Az ételek nagyon finomak voltak, bár a melegen tartás nem volt tökéletes. A welness-részleg fejlesztése szükséges lenne ahhoz, hogy a szálloda versenyképes maradjon. Ma már a fürdőköntös biztosítása alapvető kellene hogy legyen.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettő apró dologban változtatnánk. Egy:A szobában lévő hűtőszekrény zavaróan hangossan működött,így kihúztuk az áramból. Kettő:A dohányzóhelyet sokkal távolabb lenne célszerű elhelyezni az épülettől,mivel amikor valaki vagy valakik rágyújtottak az egész földszinti szobákat ellepte a büdös dohányfüst,ez nagyon kellemetlen volt. Amúgy minden maximálisan jó volt.
2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 19.
Étel választék változatos volt, ízletes, kítűnő kiszolgálás. Szálloda tiszta, takarítás minden nap volt. A wellness részleg elég kicsi, a szauna csak délutánonként üzemelt. A szobában az ágy elég furcsa volt, minden mozdulatra furcsa, zavaró hangokat adott ki a matrac. A személyzet udvariasak, kedvesek. De azért jól éreztük magunkat.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.767,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900 - 12.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Venus Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
2019.11.30. - 2019.12.22.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.17-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Érvényes: 2020.10.16-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.08-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 26.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Hotel Aphrodite
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknik programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.30-ig
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 13.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig

Szállodák Zalakaroson és környékén
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Családi élmények kicsiknek-nagyoknak (min. 4 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)

ZalakarosX