Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

3. helyezett a 128 zalakarosi szállás közül
6. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Art Hotel Zalakaros bemutatkozása

A családias hangulatú Art hotel mindössze 200 méterre található a zalakarosi zöldövezetben levő Gránit gyógyfürdőtől. A szálloda 46 szobával várja vendégeit művészetközeli megjelenésével. A szállodahall világos, tágas, átriumos, a színek pedig egészen merészek! A vendég különféle képek, grafikák, szobrok és trópusi növények egyvelegével találkozhat, melyet kényelmes berendezések tesznek teljessé.

Art Hotel Zalakaros képei

Art Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros vélemények

2020. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Nagyon jól éreztük magunkat,kedves udvarias kiszolgálás.Már többször voltam Önöknél,köszönjük hogy megőrizték a szinvonalat és az udvariasságot!Ebben a szállodában nem ismerik a "nem"szót,minden kérést teljesítettek!Igazán élmény volt az ottartózkodás!
Csak ajánlani tudom minden pihenésre vágyó vendégnek!!!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pihenni érkeztünk Budapestről, a munka és a város zajától távoli helyre. Kifogtunk a szomszéd szobában egy 3 fős társaságot (40 év körüli nők) este 20:00-tól ittak az erkélyen, ordibálás, hangos zene hallgatás- mellé éneklés, röhögés, fütyülés, káromkodás hajnal 1-ig.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 19.
A hónap elején töltöttem nejemmel öt napot a szállodában. Többszörösen visszatérő vendégek vagyunk. Úgy tartom: nyerő helyen ne változtass! Minden rendben volt, a fogadtatástól kezdve a szobán át, a welness részlegig. Az étkezések szokásos módon finomak és bőségesek voltak! A személyzet figyelmes. Maximálisan elégedettek vagyunk! Jövőre visszatérünk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Nagyon barátságos személyzet, tiszta szobák, kényelmes ágyak. A wellness rész tartalmaz egy olyan mediterrán zuhanyt, amivel eddig sehol nem találkoztunk. Igazi élmény volt kipróbálni. Az étkezések is változatosak, ajándék ebédet is kaptunk. Életemben itt teniszeztem először. :)A víz alatti vízsugárra pedig nem kell sokat várni, ha leáll, egy gomb megnyomásával újraindítható.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel még nem jártunk 3 csillagos szállodában, kíváncsian vártam,hogy milyen lesz a különbség egy 4 csillagoshoz képest. Kellemesen csalódtam. 3 éjszakát töltöttünk itt. A foglalási rendszerük tökéletes, gyors választ kaptam és a külön kívánságainkat is figyelembe vették. A fürdőköpenyért fizetni kellet, viszont a parkolás ingyenes.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk a hotelben. 2 és fél éves kisgyerekkel voltunk, akinek nagyon tetszett a játszószoba. Gyerekmedence nincs itt, de a pezsgőfürdőt is élvezte. A szoba tiszta, nagy, barátságos volt. Az ágy kicsit nyikorgott. Az étkezés nagyon jó volt, főleg a vacsorák voltak változatosak, nagyon finomak.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda minden olyan tulajdonsággal rendelkezik ami egy nyugodt változatos kikapcsolódáshoz kell. Nagyon elkeserítő időt fogtunk ki ,ennek ellenére mindent megtaláltunk a szállás helyen ahhoz hogy ki se kívánkozzunk. Szuper wellness,konditerem. Bőséges ízletes sőt magyaros ételek. Kellemes segítőkész személyzet. A rendet és a tisztaságot külön kiemelem.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egyik akciós ajánlatával élve töltöttünk az Artban 4 éjszaka/5 napot. Minden feltétel biztosított volt a nyugodt pihenéshez. Változatos, finom ételek, udvarias kiszolgálás, a bárpultnál kiemelkedő italkínálat. A szálloda teljes személyzete kedves, szolgálatkész volt. Bármilyen kérdésünk volt, minden információt megkaptunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Elérhető áron nyugodt,kellemes szálloda. Szép étterem,kedves,segitőkész személyzet.Finom házias ételek.A wellnesrészleg tágas,meleg.Kellemes az udvari medence is.Megfelelő nyugodt környezet a pihenni vágyóknak.Talán a fürdőköntös behelyezése még alapvető lenne, de kérésre ezt is adtak. Visszatérünk.

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedves, szolgálat kész. A kiszolgálás minden szempontból első osztályú. Az ételek nagyon finomak voltak, bár a melegen tartás nem volt tökéletes. A welness-részleg fejlesztése szükséges lenne ahhoz, hogy a szálloda versenyképes maradjon. Ma már a fürdőköntös biztosítása alapvető kellene hogy legyen.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 11.050,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekprogramokkal és ingyenes gyermekfelügyelettel
2020.12.21. - 2020.12.29.
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness teával, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.090,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekanimációval, Szauna Cocktail Show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, AquaTherm koktéllal, wellness-részleg használattal, választható páros kényeztetéssel, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 26.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)

ZalakarosX