Art Hotel Zalakaros ★★★

Art Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 2.

Art Hotel Zalakaros a térképen

Art Hotel Zalakaros értékelése:

5. helyezett a 129 zalakarosi szállás közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1083 szállás közül

Art Hotel Zalakaros bemutatkozása

A családias hangulatú Art hotel mindössze 200 méterre található a zalakarosi zöldövezetben levő Gránit gyógyfürdőtől. A szálloda 46 szobával várja vendégeit művészetközeli megjelenésével. A szállodahall világos, tágas, átriumos, a színek pedig egészen merészek! A vendég különféle képek, grafikák, szobrok és trópusi növények egyvelegével találkozhat, melyet kényelmes berendezések tesznek teljessé.

Art Hotel Zalakaros képei

Art Hotel Zalakaros

Art Hotel Zalakaros vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy családias szálloda fogadott minket a férjemmel. A szoba kényelmes és tiszta volt, pont a leírtak szerint. A személyzet nagyon kedves, bármilyen kérést teljesítenek. Az ételek finomak háziasak. A wellnessben csak két medence van, de emellett szaunák, sószoba meg a trópusi élmény zuhany madárcsicsergéssel na az nagyon tettszett. Ajánlom mindenkinek.
2020. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Nagyon jól éreztük magunkat,kedves udvarias kiszolgálás.Már többször voltam Önöknél,köszönjük hogy megőrizték a szinvonalat és az udvariasságot!Ebben a szállodában nem ismerik a "nem"szót,minden kérést teljesítettek!Igazán élmény volt az ottartózkodás!
Csak ajánlani tudom minden pihenésre vágyó vendégnek!!!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pihenni érkeztünk Budapestről, a munka és a város zajától távoli helyre. Kifogtunk a szomszéd szobában egy 3 fős társaságot (40 év körüli nők) este 20:00-tól ittak az erkélyen, ordibálás, hangos zene hallgatás- mellé éneklés, röhögés, fütyülés, káromkodás hajnal 1-ig.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 19.
A hónap elején töltöttem nejemmel öt napot a szállodában. Többszörösen visszatérő vendégek vagyunk. Úgy tartom: nyerő helyen ne változtass! Minden rendben volt, a fogadtatástól kezdve a szobán át, a welness részlegig. Az étkezések szokásos módon finomak és bőségesek voltak! A személyzet figyelmes. Maximálisan elégedettek vagyunk! Jövőre visszatérünk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
Nagyon barátságos személyzet, tiszta szobák, kényelmes ágyak. A wellness rész tartalmaz egy olyan mediterrán zuhanyt, amivel eddig sehol nem találkoztunk. Igazi élmény volt kipróbálni. Az étkezések is változatosak, ajándék ebédet is kaptunk. Életemben itt teniszeztem először. :)A víz alatti vízsugárra pedig nem kell sokat várni, ha leáll, egy gomb megnyomásával újraindítható.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel még nem jártunk 3 csillagos szállodában, kíváncsian vártam,hogy milyen lesz a különbség egy 4 csillagoshoz képest. Kellemesen csalódtam. 3 éjszakát töltöttünk itt. A foglalási rendszerük tökéletes, gyors választ kaptam és a külön kívánságainkat is figyelembe vették. A fürdőköpenyért fizetni kellet, viszont a parkolás ingyenes.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éjszakát töltöttünk a hotelben. 2 és fél éves kisgyerekkel voltunk, akinek nagyon tetszett a játszószoba. Gyerekmedence nincs itt, de a pezsgőfürdőt is élvezte. A szoba tiszta, nagy, barátságos volt. Az ágy kicsit nyikorgott. Az étkezés nagyon jó volt, főleg a vacsorák voltak változatosak, nagyon finomak.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda minden olyan tulajdonsággal rendelkezik ami egy nyugodt változatos kikapcsolódáshoz kell. Nagyon elkeserítő időt fogtunk ki ,ennek ellenére mindent megtaláltunk a szállás helyen ahhoz hogy ki se kívánkozzunk. Szuper wellness,konditerem. Bőséges ízletes sőt magyaros ételek. Kellemes segítőkész személyzet. A rendet és a tisztaságot külön kiemelem.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda egyik akciós ajánlatával élve töltöttünk az Artban 4 éjszaka/5 napot. Minden feltétel biztosított volt a nyugodt pihenéshez. Változatos, finom ételek, udvarias kiszolgálás, a bárpultnál kiemelkedő italkínálat. A szálloda teljes személyzete kedves, szolgálatkész volt. Bármilyen kérdésünk volt, minden információt megkaptunk.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Elérhető áron nyugodt,kellemes szálloda. Szép étterem,kedves,segitőkész személyzet.Finom házias ételek.A wellnesrészleg tágas,meleg.Kellemes az udvari medence is.Megfelelő nyugodt környezet a pihenni vágyóknak.Talán a fürdőköntös behelyezése még alapvető lenne, de kérésre ezt is adtak. Visszatérünk.

Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 11.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék egytálétel ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, kisgyermekeknek játszószobával, só szoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekek részére játszószobával, teniszpályával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.30.
Szent Orbán Panzió
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 4.050 - 8.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Vital
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.24-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
2 nap/1 éjszaka 32.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kreatív gyermek programokkal
2021.08.19. - 2021.08.22.
Venus Hotel
Zalakaros
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, baba- és gyerekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.400 - 35.310,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex fürdőbelépővel a Zalakarosi Fürdőbe, felnőtteknek fürdőköpeny használattal
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna show-kal, fitness teremmel, sportolási lehetőségekkel, játszószobával, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Aquatherm Hotel
Zalakaros
6 nap/5 éjszaka 8.910 - 24.111,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-oázis használattal, kedvezménnyel, játszószobával, csocsó használattal
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2021.05.01. - 2022.06.13.
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 15.500 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.08-ig
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Vital Zalakaros
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

ZalakarosX