Hotel Orchidea Tengelic Tengelic ★★★

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic
7054 Tengelic, Felsőtengelic, Hrsz.: 067/1.

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic a térképen

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic értékelése:

1. helyezett az 1 tengelici szállás közül
11. helyezett Dél Dunántúlon - 517 szállás közül

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic bemutatkozása

A Hotel Orchidea kiváló döntés családi nyaralásnál, wellness hétvégére, konferenciák és esküvők rendezvényhelyszíneként. Ha Ön nyugodt pihenésre vágyik, szép és csendes környezetben, akkor tökéletes választás a Hotel Orchidea.

A ...Tovább >>

A magyarországi termálfürdők közül a Hotel Orchidea minőségét az évek óta visszajáró vendégkörünk bizonyítja. Barátságos, segítőkész személyzet, kényelmes szoba, és kiváló étterem várja a megszállni vágyókat.

A szállás, a fürdőbelépő és az éttermi költségeket SZÉP Kártya használatával egyenlítheti ki, illetve éttermünkben Erzsébet-utalványt is elfogadunk.

Egész évben számos akciót és kedvezményes lehetőséget kínálunk, ezért érdemes honlapunkat folyamatosan látogatni. Vendégeink körében közkedveltek az akciós wellness hétvége és a belföldi nyaralás csomagajánlatok.

A Hotel Orchidea Tengelicen, természetvédelmi környezetben fekszik, Budapesttől 115, Szekszárdtól 20 km-re. A terület madárvilágát szürke gémek és fekete harkályok gazdagítják, értékes növényritkaságai a homoki nőszirom és a különféle orchideafajták. Szállodánk mindazok számára ideális, akik szabadidejüket a természetben, csendes környezetben, a mindennapok zajától távol kívánják tölteni.

A saját hévízkúttal rendelkező 800 m2 alapterületű fürdőkomplexum mind a szállóvendégek, mind a napijegyes belépőt váltók rendelkezésére áll. További szolgáltatás a finn szauna, a turbószolárium, valamint a fény- és aromaterápiás infrakabin.

Negyvennégy két-, háromágyas, kanapés, illetve összenyitható családi szobával várjuk vendégeinket. Mindegyik kádas fürdőszobával, minibárral, televízióval felszerelt.

Százhúsz főt befogadó éttermünkben tájjellegű ételkülönlegességeket, halételeket is kínálunk a magyaros konyha mellett.

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic képei

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic

Hotel Orchidea Tengelic Tengelic vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon szép helyen fekszik, a fák ölelésében. A medencékből gyönyörű a kilátás a parkra, az őszi sokszínű hulló leveleket a termál medencéből nézhettük, nagyon csodás volt. Az úszómedence hőmérséklete is kiváló. Az ételek igen finomak voltak, választás is volt mindenből. Nagyon szép időnk volt, így jó kis sétát is tettünk az erdőben és a parkban, éjszaka pedig a csillagos égboltban gyönyörködtünk.

csukati TOP szállásértékelő
csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Húsvétra foglaltunk egy csomagot. Szinte, csak jót tudok írni a szállodáról. Tökéletes természeti környezetben, csendes helyen van. A személyzet mindenre ügyelt, segítőkész és kedves volt, a recepcióstól a fürdőmesterig. Az ételek finomak, bőségesek, bő a választék. (Egyetlen kifogás: Húsvét idején hiányzott a reggeliből a sonka-főtt tojás elem.

PITYOR TOP szállásértékelő
PITYOR TOP étteremértékelő
2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Immár negyedszer, de nem utoljára voltunk itt eltöltve négy tartalmas napot. A hotel előnyeit kíváló szolgáltatásait már sokan leírták. Most egy ici - pici dologra hívnám fel a figyelmet. A konyha lényegesen jobban teljest mint korábban. Alapanyagok minősége, adagok nagysága kívánni valót nem hagy maga után.

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11. - 4 látogató hasznosnak vélte
Két és fél éve voltunk legutóbb a szállodában, akkor azzal zártam az értékelésemet, hogy fogunk még ide jönni. Így is tettünk, Tavaly kétszer voltunk itt, és idén áprilisban, majd novemberben, az ünnepek után töltöttünk itt 3-3 napot. Az eltelt két és fél évben nem sok változott, az árak emelkedtek, a színvonal továbbra is magas, a szállodát övező kastélypark sajnos továbbra is elhanyagolt, helyenként szemetes.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Három éjszakát töltöttünk el itt. A szálló gyönyörű környezetben erdőben egy tó mellett van. Nagyon hangulatos, kellemes, szép és egyszerű a berendezése (semmi felesleges flanc). Az alkalmazottak kedvesek, a pincérek előzékenyek, figyelmesek. Az ételek nagyon finomak, le a kalappal a szakácsok előtt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyáron töltöttünk három éjszakát a szállodában. Ár-érték arányban teljesen korrekt. A személyzet segítőkész, kedves. Az ételek a *** csillagnak megfelelően nem akkora választék, de finom. Reggelinél kicsit problémát okozott a kiürült tálak feltöltése, de ezeket kompenzálta a szakács segítőkészsége a gluténmentesen étkező vendéggel szembeni figyelmesség.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen fekszik. Már az autóból kiszállva pozitív volt az élmény, harapni lehetett a friss levegőt. Előbb érkeztünk másfél órával, de a szoba már kész volt, átadták nekünk. A környék gyönyörű, a park gondozott, a szoba tágas és tiszta. A nyugalom és csend megfizethetetlen. A wellness szuper, tiszta, állandó felügyelettel.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nos alapvetően azért, mert bár a szálloda csodás környezetben fekszik, a személyzet nincs a helyzet magaslatán, sőt. . . A szobák kényelmesek, a konyha jó, ellátás bőséges és változatos, de udvariatlanok a pincérek, sótlanok a reccepciósok. Nincs semmilyen animáció, nem ajánlanak időtöltést - találd fel magad elv alapján ;) a medencéhez elkélne még pár kiegészítő, gondolván esetleg az úszni nem tudókra, kisgyerekesekre.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes, nyugodt helyen fekszik a szálloda. Körülötte a kastélypark tavakkal, erdei utakkal jó kiránduló hely. Valamint Szekszárd közelsége is imponáló. Barátokkal nagyon jól éreztük magunkat, a termálvizes medence is kellemes kikapcsolódást nyújtott. Udvarias kiszolgálás, finom ételek.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évente többször látogatjuk a szállodát,van ,hogy kettesben a férjemmel,de tartottunk már születésnapot,és unokatestvér találkozót is. A személyzet nagyon udvarias,az étteremben dolgozó munkatársak mindig elegánsak,igazi felszolgálók,a probléma megoldó képességük fantasztikusan jó. Szeretünk idejárni,és szép reményeink szerint,a Szilvesztert is itt töltjük.

Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
Érvényes: 2022.06.23-ig
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, wellness részleg használattal, asztalteniszezési, biliárdozási lehetőséggel, játszótér és Kneipp-ösvény használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.23-ig
Trófea Étterem és Szállás
Szálka
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
Érvényes: 2022.06.23-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorákkal, úszómedence, szauna és jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 11.248,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
Érvényes: 2021.08.30-ig
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.274 - 28.165,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2022.01.09-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.05-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 13.400 - 26.840,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.09.01. - 2022.12.31.
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2021.09.06. - 2022.06.23.

Szállodák Tengelic környékén
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)
Őszi-téli akciós hétköznapok 3=4
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

TengelicX