jung

jung adatlapja

26 éves vagyok és arculattervezőként dolgozok a fővárosban, azonban amikor csak tehetem akkor motorra ülök és ellátogatok valamilyen látványossághoz. Szerencsére nem kell egyedül mennem ezeken az útjaimon, és élményeszerzéseimen :)
Imádok új helyeket meglátogatni, tapasztalatokat, élményeket gyűjteni. Főleg ez az ami motivál, hogy új éttermeket, városokat és látványosságokat látogassak meg. Természetesen nem egyedül, és ha tehetem akkor egy egy kirándulást egy jóízű motorozással és evéssel kötöm össze.
Regisztráció2013.06.27
Utoljára itt2013.09.03

Kiváló 2013. július 13.családjával járt itt
Mikor először jártam a Palapa étteremben, még nem tudtam mire számíthatok, sőt nem is igazán jártam még előtte mexicoi étteremben. Azonban mióta jó pár évvel ezelőtt először vacsoráztunk ott, azóta a törzshelyünk lett. Az étterem rendkívül vidám hangulatú, színes, barátságos, és az ott dolgozók is ezt a vidám élményt erősítik a kedvességükkel.
Kiváló 2013. július 30.a párjával járt itt
Annyi barátom ajánlotta, és áradozott erről a helyről, hogy már csak azért is meglátogattuk volna ezt a Római parthoz közel lévő kis éttermet. Nagyon sok gyrost ettem már életemben, és nem is nagyon hittem, hogy tudnak majd újat mutatni, de ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna.
Kiváló 2013. július 30.családjával járt itt
A visegrádi vár meglátogatása után tökéletes élményt ad, hogy ott egy étterem ahol korabeli hangulatban, szintén korabeli ételeket fogyaszthatunk, még mi magunk is részesei lehetünk az időutazásnak a felvehető régi ruhák által. Megízlelhetjük milyen igazi cserép edényből enni és inni, és elhihetik nekem, hogy ez tényleg nagy élmény.