Reneszánsz Étterem Visegrád

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Reneszánsz Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2022. április 25., csoporttal járt itt
Szent György lovagrend - visegrádi avatása után szervezett reneszánsz ebéd, kb. 70 főre. . . 6500 Ft/fő ellenében kulturált, ízléses gazdag ünnepi ebédet kaptunk. . . Kulináris izékben nem volt hiány. .
Kiváló 2022. március 19.a párjával járt itt
Egyik este a szállodánk jóvoltából egy királyi vacsorában volt részünk. Csodás hely, mintha a középkorba lennék. Minden elismerésem a hely tulajdonosának. Hatalmas adag és finom ételek. Nagyon kedves személyzet. A hely kiépítése mindent megér. Az árak nem drágák a helyhez képest. Dobszóval várják a vendéget.
Reneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - EgyébReneszánsz Étterem Visegrád - Egyéb
2019. január 18., kollégákkal járt itt
Évfordulós vacsorára érkeztünk a kollégáimmal,és párjainkal. A hely tiszta, korhű,de a nagy terem miatt elvész a hangulata. A zene kicsit hangos,és lehetne változatosabb. Az ételek minősége kifogástalan,áruk azonban inkább a túrisákra van méretezve. A kiszolgálás udvarias,kedves, de kicsit sikerült a végére össze- vissza kihozni a desszerteket. Egy alkalommal klassz volt,de nem ez lesz a kedvencem a környéken.
Kiváló 2018. november 10.a párjával járt itt
A párommal jártunk ezen a helyen. Nagyon szép, a korabeli dekoráció nagyon hangulatossá teszi a helyet. A kiszolgálás sajnos hagyott némi kívánni valót maga után. Két felszolgáló szolgált ki, amivel semmi probléma nem is lenne, de a férfi felszolgáló nagyon kedves volt, (ha csak ő szolgált volna fel, akkor azt mondanám, hogy első osztályú kiszolgálásában lett volna részünk), de sajnos a kolléganője nagyon flegma volt. Ezzel sokat rontott a kiszolgálás értékén. Az étel ízletes, finom volt.
Kiváló 2018. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Felnőtt gyermekeinkkel jártunk ott. Nem voltak kevesen, mégis négy pincér leste óhajainkat. A kiszolgálás tehát korrekt és tökéletes volt, az étkek - különféléket választottunk, sőt, a lányom vegetáriánus, mégis sikerült finomat rendelnie - szintén kifogástalanok. Ahhoz képest, hogy a csodás Dunakanyarban, a történelmi városban jártunk, az árak teljesen elfogadhatók.
Kiváló 2018. május 25.családjával járt itt
Családdal voltunk születésnapot ünnepelni. Az étterem hangulatos, a - korhű ruhába öltözött - pincérek udvariasak,a gyerekekkel kedvesek, a kiszolgálás gyors. Az ételek finomak, érdekesek és az áruk is elfogadható. Az italok kissé drágák de azért megfizethetőek.
A saját parkoló megléte is igen fontos szempont egy ilyen frekventált helyen lévő étteremnél.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 11.gyerekekkel járt itt
Minden szempontból nagyon jó étterem. Gyönyörű a kialakítása, a felszolgálók korhű ruhákban vannak, reneszánsz zene szól. A bejáratnál segítőkészen fogadnak, elhelyezik a kabátunkat és választhatunk reneszánsz ruhát, amiből gyerekméret is van. Az ételek finomak, ajándék fűszeres vajas házi kenyeret is kaptunk.
Kiváló 2017. december 26.barátokkal járt itt
Baratainkat hívtuk el (mi már jártunk itt 2 hónapja a szülinapomon). Nagyon kedves fogadtatás ,kedves kiszolgálás. Az ételek mennyisége bőséges,minősége super. A környezet és általánosságban minden a vendégért van. Köszönjük ezt a karácsonyi vacsorát fenséges volt. ! ! Visszatérünk biztosan,és nyugodt szivvel ajánlom mindenkinek.
Reneszánsz Étterem Visegrád - Étel/italReneszánsz Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2017. július 25.a párjával járt itt
A lakoma . . . és tényleg az volt. :-) A Hotel Visegrád programjaként voltunk az étteremben, ahol mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Az étterem elhelyezkedése nagyon jó, kis séta a hoteltől, pont jó volt "lejárni a kaját". A vacsora fenséges volt, a leves, a hús, a párolt káposzta és az aperitif, a borok csak jót tudok mondani róluk!
Reneszánsz Étterem Visegrád - Étlap/itallap
Kiváló 2017. július 16.családjával járt itt
3/4 teltház ellenére nagyon gyors,udvarias kiszolgálás. Az ételek minösége,és mennyisége tökéletes.
Szép tiszta hely.
Köszönjük szépen.
Reneszánsz Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádFő u. 11.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo