2000 Szentendre, Dumtsa Jenő u. 14/a

latino
Gépzene:
latino
magyar, angol
kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, élő zene ...
Visa
Dreher Classic

Palapa Mexikói Étterem Szentendre bemutatkozása

Szentendre óvárosában, színekben és hangulatában gazdag környezetben autentikus mexikói ízekkel várjuk kedves vendégeinket.

Palapa Mexikói Étterem Szentendre képei

Palapa Mexikói Étterem Szentendre vélemények

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
A Palapát évek óta szeretjük, és hűségesen járunk is hozzájuk családi, és egyéb évfordulókon,ünnepnapokon. Nagyon kedves, autentikus étterem. Valódi mexikói ízek, hamísitatlan ,,karib hangulat". . . fergeteges ízkavalkád, busás adagok, és ráadásként: végtelenül felkészült, vendégszerető kiszolgálás. Asztalfoglalásra a lehetőség adott.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
A legjobb étterem, ahol valaha is jártunk.
Törzsvendégek lettünk, mert minden remek.
A konyhájuk, a személyzet, főleg I., de a többiek is nagyon jók!
A hely hangulatos, kreatív.
Igazi, különleges kis zúg, ahol lazíthatunk.
Nagyon gyors a kiszolgálás.
Vega ételekből is van választék.

Mindenkinek ajánlom

Mobilról küldte. | 2014. decemberben járt itt
Értékelt: 2014. december 15.
A mai este folyamán a párommal vacsoráztunk itt. Ide félévente szoktunk beülni ,mert imádjuk a mexikói ízeket ,nagyon jó étteremnek tartjuk mind a mai napig! Viszont észre vettük ,hogy az ízek és a minőség nagyon sokban változott! Sajnos rossz irányban! Sajnos nem ez volt az első alkalom ,hogy csalodtunk itt az ízekben!

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 19.
Szentendrén itt egyedülálló miliő fogad: színes, vidám kialakítás, nyugodt, "üldögélős" hangulat, különleges ételek, kedves kiszolgálás! Érdemes megmártózni a kitűnő dél-amerikai ízek világában. Ötlet azoknak, akik először próbálják: csemegézzenek a tapasokból, és vigyázzanak az erőspaprikával. :-) A városban oly népszerű vásárokon is megtalálhatjuk a vendéglő kínálatát.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 2.
Az étterem külsőségekben nagyon eltalálta a mexikói hangulatot. Az ételek nagyon-nagyon finomak voltak. Jalapeno leves. . . Az valami álom. Azóta is azt szeretnék enni, olyannyira, hogy a neten is kerestem már receptet:) Sok ételt ettem már, de csak igen kevés az, melynek a receptjét is meg akartam szerezni.

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Egy eldugott kis utcában,egy szuper kis hely.
Nagyon finom volt az étel, a mexicoi sör pedig kiváló.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Kissé aggódtam, hogy milyen is lesz az ízvilág, az ételek, mert nem igazán preferálom a mexikói konyhát. Hogy páromnak kedveskedjek, itt ebédeltünk és egyáltalán nem bántam meg. Csak sikerült két olyan fogást is találnom, ami ízlett és laktató is volt egyben. Neki sem volt kivetnivalója semmi ellen.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor itt jártam családom társaságában csodálatos illat fogadott minket. Ráadásul ebben a titokzatos, családias étteremben nem csak az illatokon van a hangsúly. Ízlelőbimbóink ámulattal fogadták a pompás italokat és mesés ételeket. De ha ez valakit még mindig nem győzne meg ajánlom figyelmükbe az ízletes ,, A forró szerelem" nevű desszertet. Nyamm

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szentendre kis macskaköves utcájában egy kis igazi Mexikó! A hely hangulata azonnal magával ragad. A kiszolgálás és az ételek minősége is figyelemre méltó. Az új étlap megtartotta a régi ételek legjavát és új,kifinomult meglepetésekkel gazdagodott. Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit el szeretne bújni a pesti forgatagból egy kis romantikus sombrerós estére.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Végtelenül hangulatos, a dizájn telitalálat, a felszolgálok kedvesek, készségesek, az ételek kiválóak. Már csak egy levesre is érdemes betérni. Baràti beszélgetés tapasok mellett bármikor. És télen is vagy fagyi :-) Legutóbb Buena Vistas zene ment, ami igaz nem mexikói, de lévén kedvenc csak emelte a szinvonalat.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, wellness-részleg használattal, családi és gyermek animációval
2018.12.29. - 2019.01.01.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellnessrészleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.08.26. - 2018.10.26.
Cserhát Vendégház
Felsőtold
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.667,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszak 10.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, délutáni teával és süteménnyel, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2018.12.23.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bableves Vendégház
Aquaworld Resort
2018.09.19. - 2018.12.18.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.21. - 2020.01.01.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
2018.09.19. - 2018.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.975 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
2018.06.25. - 2019.03.31.
Lugas Vendégház
Felsőtold
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Szentendre környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Szentendre
Thermal Hotel Visegrád Szentendre
Hotel Velence Resort & Spa Szentendre
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Rövid hétvége (1 éjtől)
Örökifjak - kizárólag 62 év felülieknek! (min. 2 éj)
A nyár csak tűnő emlék (min. 2 éj)

Palapa Mexikói Étterem SzentendreX