2000 Szentendre, Dumtsa Jenő u. 14/a

latino
Gépzene:
latino
magyar, angol
kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, élő zene ...
Visa
Dreher Classic

Palapa Mexikói Étterem Szentendre bemutatkozása

Szentendre óvárosában, színekben és hangulatában gazdag környezetben autentikus mexikói ízekkel várjuk kedves vendégeinket.

Palapa Mexikói Étterem Szentendre képei

Palapa Mexikói Étterem Szentendre vélemények

zotya1 TOP egyébhely értékelő
   Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 18.
A hely még mondhatom ugy hogy hangulatos de az ételek vagy nagyon föszeresek vagy nagyon iztelenek.mi biztos nem próbáljuk ki még egyszer.és nem valami olcsó de ez az én véleményem...

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
A Palapát évek óta szeretjük, és hűségesen járunk is hozzájuk családi, és egyéb évfordulókon,ünnepnapokon. Nagyon kedves, autentikus étterem. Valódi mexikói ízek, hamísitatlan ,,karib hangulat". . . fergeteges ízkavalkád, busás adagok, és ráadásként: végtelenül felkészült, vendégszerető kiszolgálás. Asztalfoglalásra a lehetőség adott.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
A legjobb étterem, ahol valaha is jártunk.
Törzsvendégek lettünk, mert minden remek.
A konyhájuk, a személyzet, főleg I., de a többiek is nagyon jók!
A hely hangulatos, kreatív.
Igazi, különleges kis zúg, ahol lazíthatunk.
Nagyon gyors a kiszolgálás.
Vega ételekből is van választék.

Mindenkinek ajánlom

Mobilról küldte. | 2014. decemberben járt itt
Értékelt: 2014. december 15.
A mai este folyamán a párommal vacsoráztunk itt. Ide félévente szoktunk beülni ,mert imádjuk a mexikói ízeket ,nagyon jó étteremnek tartjuk mind a mai napig! Viszont észre vettük ,hogy az ízek és a minőség nagyon sokban változott! Sajnos rossz irányban! Sajnos nem ez volt az első alkalom ,hogy csalodtunk itt az ízekben!

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 19.
Szentendrén itt egyedülálló miliő fogad: színes, vidám kialakítás, nyugodt, "üldögélős" hangulat, különleges ételek, kedves kiszolgálás! Érdemes megmártózni a kitűnő dél-amerikai ízek világában. Ötlet azoknak, akik először próbálják: csemegézzenek a tapasokból, és vigyázzanak az erőspaprikával. :-) A városban oly népszerű vásárokon is megtalálhatjuk a vendéglő kínálatát.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 2.
Az étterem külsőségekben nagyon eltalálta a mexikói hangulatot. Az ételek nagyon-nagyon finomak voltak. Jalapeno leves. . . Az valami álom. Azóta is azt szeretnék enni, olyannyira, hogy a neten is kerestem már receptet:) Sok ételt ettem már, de csak igen kevés az, melynek a receptjét is meg akartam szerezni.

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Egy eldugott kis utcában,egy szuper kis hely.
Nagyon finom volt az étel, a mexicoi sör pedig kiváló.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Kissé aggódtam, hogy milyen is lesz az ízvilág, az ételek, mert nem igazán preferálom a mexikói konyhát. Hogy páromnak kedveskedjek, itt ebédeltünk és egyáltalán nem bántam meg. Csak sikerült két olyan fogást is találnom, ami ízlett és laktató is volt egyben. Neki sem volt kivetnivalója semmi ellen.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor itt jártam családom társaságában csodálatos illat fogadott minket. Ráadásul ebben a titokzatos, családias étteremben nem csak az illatokon van a hangsúly. Ízlelőbimbóink ámulattal fogadták a pompás italokat és mesés ételeket. De ha ez valakit még mindig nem győzne meg ajánlom figyelmükbe az ízletes ,, A forró szerelem" nevű desszertet. Nyamm

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szentendre kis macskaköves utcájában egy kis igazi Mexikó! A hely hangulata azonnal magával ragad. A kiszolgálás és az ételek minősége is figyelemre méltó. Az új étlap megtartotta a régi ételek legjavát és új,kifinomult meglepetésekkel gazdagodott. Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit el szeretne bújni a pesti forgatagból egy kis romantikus sombrerós estére.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
2019.09.22. - 2020.09.22.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 14.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal és játszóház használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Jagelló Business Hotel
2019.09.22. - 2019.12.21.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.180 - 35.780,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2021.01.03.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 11.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2019.09.30.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 15.262 - 23.491,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.01.02.
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, Medve Otthon belépővel, ajándék mézzel, széf használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.20.
City Hotel Unió
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, kedvezményes étel- és italfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, wellness-részleg használattal, családi és gyermek animációval
2019.12.29. - 2020.01.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.811 - 11.809,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.

Szállodák Szentendre környékén
Libra Hotel Szentendre
Royal Club Hotel Szentendre
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Szentendre
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

Palapa Mexikói Étterem SzentendreX