2000 Szentendre, Dumtsa Jenő u. 14/a

latino
Gépzene:
latino
magyar, angol
kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, élő zene ...
Visa
Dreher Classic

Palapa Mexikói Étterem Szentendre bemutatkozása

Szentendre óvárosában, színekben és hangulatában gazdag környezetben autentikus mexikói ízekkel várjuk kedves vendégeinket.

Palapa Mexikói Étterem Szentendre képei

Palapa Mexikói Étterem Szentendre vélemények

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 15.
A Palapát évek óta szeretjük, és hűségesen járunk is hozzájuk családi, és egyéb évfordulókon,ünnepnapokon. Nagyon kedves, autentikus étterem. Valódi mexikói ízek, hamísitatlan ,,karib hangulat". . . fergeteges ízkavalkád, busás adagok, és ráadásként: végtelenül felkészült, vendégszerető kiszolgálás. Asztalfoglalásra a lehetőség adott.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
A legjobb étterem, ahol valaha is jártunk.
Törzsvendégek lettünk, mert minden remek.
A konyhájuk, a személyzet, főleg I., de a többiek is nagyon jók!
A hely hangulatos, kreatív.
Igazi, különleges kis zúg, ahol lazíthatunk.
Nagyon gyors a kiszolgálás.
Vega ételekből is van választék.

Mindenkinek ajánlom

Mobilról küldte. | 2014. decemberben járt itt
Értékelt: 2014. december 15.
A mai este folyamán a párommal vacsoráztunk itt. Ide félévente szoktunk beülni ,mert imádjuk a mexikói ízeket ,nagyon jó étteremnek tartjuk mind a mai napig! Viszont észre vettük ,hogy az ízek és a minőség nagyon sokban változott! Sajnos rossz irányban! Sajnos nem ez volt az első alkalom ,hogy csalodtunk itt az ízekben!

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 19.
Szentendrén itt egyedülálló miliő fogad: színes, vidám kialakítás, nyugodt, "üldögélős" hangulat, különleges ételek, kedves kiszolgálás! Érdemes megmártózni a kitűnő dél-amerikai ízek világában. Ötlet azoknak, akik először próbálják: csemegézzenek a tapasokból, és vigyázzanak az erőspaprikával. :-) A városban oly népszerű vásárokon is megtalálhatjuk a vendéglő kínálatát.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 2.
Az étterem külsőségekben nagyon eltalálta a mexikói hangulatot. Az ételek nagyon-nagyon finomak voltak. Jalapeno leves. . . Az valami álom. Azóta is azt szeretnék enni, olyannyira, hogy a neten is kerestem már receptet:) Sok ételt ettem már, de csak igen kevés az, melynek a receptjét is meg akartam szerezni.

Mobilról küldte. | 2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 25.
Egy eldugott kis utcában,egy szuper kis hely.
Nagyon finom volt az étel, a mexicoi sör pedig kiváló.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 23.
Kissé aggódtam, hogy milyen is lesz az ízvilág, az ételek, mert nem igazán preferálom a mexikói konyhát. Hogy páromnak kedveskedjek, itt ebédeltünk és egyáltalán nem bántam meg. Csak sikerült két olyan fogást is találnom, ami ízlett és laktató is volt egyben. Neki sem volt kivetnivalója semmi ellen.

2014. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Amikor itt jártam családom társaságában csodálatos illat fogadott minket. Ráadásul ebben a titokzatos, családias étteremben nem csak az illatokon van a hangsúly. Ízlelőbimbóink ámulattal fogadták a pompás italokat és mesés ételeket. De ha ez valakit még mindig nem győzne meg ajánlom figyelmükbe az ízletes ,, A forró szerelem" nevű desszertet. Nyamm

2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szentendre kis macskaköves utcájában egy kis igazi Mexikó! A hely hangulata azonnal magával ragad. A kiszolgálás és az ételek minősége is figyelemre méltó. Az új étlap megtartotta a régi ételek legjavát és új,kifinomult meglepetésekkel gazdagodott. Mindenkinek ajánlom aki egy kicsit el szeretne bújni a pesti forgatagból egy kis romantikus sombrerós estére.

2014. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 29. - 3 látogató hasznosnak vélte
Végtelenül hangulatos, a dizájn telitalálat, a felszolgálok kedvesek, készségesek, az ételek kiválóak. Már csak egy levesre is érdemes betérni. Baràti beszélgetés tapasok mellett bármikor. És télen is vagy fagyi :-) Legutóbb Buena Vistas zene ment, ami igaz nem mexikói, de lévén kedvenc csak emelte a szinvonalat.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Vadrózsa Panzió
5 nap/4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérehtőséggel
2017.09.07. - 2018.03.01.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, meglepetés bekészítéssel, koncerttel, kézműves foglalkozásokkal, lovaskocsikázással, wellness-részleg használattal, szabadidős tevékenységekkel, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.28.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.28. - 2017.12.24.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, parkolással
2017.12.20. - 2017.12.28.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 12.879 - 19.510,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2018.01.26.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.03.10.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi meglepetéssel, internet elérhetőséggel
2017.12.15. - 2017.12.30.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2017.09.01. - 2017.12.20.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.12.20.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan átjárási lehetőséggel az Aquasziget Élményfürdőbe, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.30.

Szállodák Szentendre környékén
Libra Hotel Szentendre
Hotel Bellevue Szentendre
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Thermal Hotel Visegrád Szentendre
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Legjobb ár (min. 2 éj)

Palapa Mexikói Étterem SzentendreX