Kakadu

Kakadu adatlapja

Regisztráció2014.06.19
Utoljára itt2016.03.10

Kiváló 2016. március 10.egyedül járt itt
Egy nagyon bőséges ebédet költöttem el itt februárban. Az orjaleves nagyon finom volt, mintha otthon készült volna tele zöldséggel és tésztával, hozzá külön kaptam a főtt húst tormával. Már ennyivel is jóllaktam volna, így második fogásnak csak kis adagot kértem, de az sem volt kevés.
Fortuna Étterem Kiskőrös válasza
Köszönjük szépen az értékelést!
Szeretettel várjuk vissza Önt!

Tisztelettel: Mihók György
2016. március 16., MIHÓK GYÖRGY, tulajdonos
Kiváló 2014. június 19.családjával járt itt
Anyukám születésnapját ünnepeltük itt. A pincérek kedvesek, segítőkészek és gyorsak, ami nagyban hozzájárult ahhoz, hogy tökéletesen érezzük magunkat. Az ételek nagyon finomak, sokféléből lehet választani, az adagok nagyságára sem lehet panaszunk. Egy picit sokat kellett várni az ételre, de erre az étlap elején egy kedves kis idézet utal.
Kiváló 2014. június 19.a párjával járt itt
Családias, hangulatos hely, jó érzés itt vacsorázni a hagyományőrző "díszlet" között: egy picit visszacsöppenhetünk a régi idők Debrecenébe. Igaz, nem a Piac utca sétáló részén van, de megéri megtenni azt a pár száz métert. Ár-érték arányban a belvárosban szerintem verhetetlen. Az adagok bőségesek, finomak.