Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös
6200 Kiskőrös, Dózsa György u. 46.

Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös a térképen

Rendezvény terem - max. 50 fő
Visa
Soproni

Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös bemutatkozása

Tisztelt látogató, kedves vendégünk!

Isten hozta a Fortuna Étterem honlapján!
Tudja, hogy megütheti velünk a főnyereményt?

Fortuna ugyanis biztosan kegyeibe fogadja Petőfi szülővárosában, a Fortuna Étterem & ... Tovább >>
Tisztelt látogató, kedves vendégünk!

Isten hozta a Fortuna Étterem honlapján!
Tudja, hogy megütheti velünk a főnyereményt?

Fortuna ugyanis biztosan kegyeibe fogadja Petőfi szülővárosában, a Fortuna Étterem & Panzióban.

Ízletes falatokkal, házias ételekkel, udvarias és gyors kiszolgálással várjuk a hozzánk betérő vendéget.
Az étterem huszonöt éves múltra tekint vissza, az igényeknek megfelelően folyamatos átalakításokkal és korszerűsítésekkel érte el a mai arculatát, ahol európai színvonalú konyhatechnikával, mesterszakácsokkal állunk az Ön, kedves családja, barátai, ismerősei rendelkezésére.

A napi menüztetés mellett nagytermünkben 250 fő kényelmes és elegáns ültetését biztosítjuk, ezenfelül a különtermünk, ahol családias hangulatban tölthetnek kellemes órákat kedves vendégeink, 50 fő fogadására alkalmas.

Engedjen a csábításnak, engedje, hogy részesei lehessünk a boldog családi eseményeiknek, keresztelőknek, ballagásoknak, esküvőknek, eljegyzéseknek, baráti összejöveteleknek, meglepetéspartiknak, céges rendezvényeknek. Számíthat arra, hogy örökre emlékezetessé tesszük az Önök ünnepét, de ha csak átutazóban tér be hozzánk, akkor is maradandó élményben lesz része.
Ha fontos Önnek a rugalmasság, a pontosság, megbízhatóság, a magyaros és különleges ízek harmóniája, az ételek eleganciája, a pincérek mosolya, ha fontos a pénztárcája, ne menjen tovább! Kiskőrösön az 53-as főút mellett megtalálja szerencséjét!

A Fortuna Étterem vezetője és személyzete szeretettel várja!

Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös képei

Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös vélemények

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 25.
Véletlen kerültünk ide egy vasárnapon. Svédasztalos ebéd volt, ahova foglalni kellet volna, de így is készségesen kínáltak hellyel. Akármit ehettünk. Nagyon sokfélét megkóstoltam. Én egy finnyás ember vagyok, de MINDEN NAGYON FINOM volt. Tiszta hely, kellemes ízek, kedves személyzet. Ha csak lehetőségünk lesz rá vissza térünk. Köszönjük Fortuna!

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meglepetés volt a rugalmasság a menüválasztásnál, készséges felszolgáló, a hatalmas tömeghez képest gyors kiszolgálás.Ételek finomak, hatalmas adagok, normál ember képtelen egy egész adagot megenni, ugyanakkor látványosak, szépek a kihozott ételek, három félét ettünk. Szerintem az árak is megfelelőek, elfogadhatóak.Mindenképpen visszajövünk.

2016. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 10. - 6 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon bőséges ebédet költöttem el itt februárban. Az orjaleves nagyon finom volt, mintha otthon készült volna tele zöldséggel és tésztával, hozzá külön kaptam a főtt húst tormával. Már ennyivel is jóllaktam volna, így második fogásnak csak kis adagot kértem, de az sem volt kevés. Mivel még így sem bírtam megenni, rögtön készségesen felajánlották, hogy elcsomagolják nekem.
Válasz az értékelésre - 2016. március 16.
Köszönjük szépen az értékelést!
Szeretettel várjuk vissza Önt!

Tisztelettel: Mihók György
MIHÓK GYÖRGY, tulajdonos

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 11. - 6 látogató hasznosnak vélte
Vacsorára tértünk be. Meglepő volt az étlap, rég nem látott ételek közül lehetett választani. Májgaluska levest,ránott camambert-t, s töltött rántott szeletet rendeltünk. Hatalmas adagokkal kellett szembesülnünk. A nagyon ízletes levest nem csészében hanem egy nagy tálban hozták ki. A rántott camambert áfonyalekvárral több volt mint előétel.
Válasz az értékelésre - 2016. március 16.
Köszönjük szépen az értékelést!
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

Tisztelettel: Mihók György
MIHÓK GYÖRGY, tulajdonos

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. október 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi a Barátnőmmel ebédeltünk meg,pont útközben voltunk,és meghívott egy ebédre!!!Minden nagyon finom volt,az adagok óriásiak,és nem utolsó sorban frissek!Mindent melegen és frissen tálaltak,és a kiszolgálás is minőségi volt!Nagyon elégedettek voltunk mindennel!Az ilyen éttermeknek van igazán jövöje!!!
Kiskôrös

2013. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 16. - 4 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt,nagyon szeretünk itt enni - az esküvőnk után is itt ettünk a szűk Családdal! :-) Sem akkor,sem most pénteken nem csalódtam,mikor ott jártunk. Az ételek valóban frissen sültek,az adagok óriásiak,nagyon éhesek voltunk,mégis elhoztuk egy dobozban a maradékot! A leves adagja is kimondottan nagy volt és a gyümölcsleves,valamint a májgaluska leves sem okozott csalódást.

Legnépszerűbb csomagok Kiskőrösön és környékén
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.12.19.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.22.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.816 - 15.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2021.10.17.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 16.179,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, korcsolyapálya használattal, délutánonként süteménnyel, forralt borral és teával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.197,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkolő használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
2020.12.22. - 2020.12.27.

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Kiskőrös
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Fortuna Étterem Kiskőrös KiskőrösX