A Szűcs Étterme Szada
2111 Szada, Dózsa György u. 2/3.

A Szűcs Étterme Szada a térképen

A Szűcs Étterme Szada értékelése:

1. helyezett az 1 szadai étterem közül
160. helyezett Budapest környékén - 835 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Wernesgrüner

A Szűcs Étterme Szada képei

Szállások Szada városában
Wellness csomagok Szada városában

A Szűcs Étterme Szada vélemények

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vácrátóti kirándulás után tértünk be a étterembe, nem volt asztalfoglalásunk, de gyorsan kerítettek asztalt. Hangulatos hely. Az ételek finomak, nagy adagok. Volt, hogy két pincér is kihozta a kenyeret, de volt olyan, hogy csak második kérésre hozták az innivalót. Ami nem tetszett, hogy kártyás fizetéshez (csak ehhez)hozzászámítottak 10 %-ot.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozás után meglatogatuk az éttermet
A pincér rövid idő múlva az italt kínozta de a bőrt nem előttünk nyitotta ki. ez már nem tetszett. Az étel tálalás rendben volt. Az étel élvezeti értéke már nem. A bélszín túl sütött. A hagymás rostélyos ízetlen. A libamajal töltött húsban a májat keresni kellett. A pincér eltűnt így a desszertre nem került sor

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Valóban nagyon hangulatos a hely. Izleses. De a kiszolgalas es az etel szinvonal alatti. A pincer 15 perc utan jelenik meg, krokett fagyasztott, ételek semmilyenek. Miutan leszedtek az asztalt kb 20-30 percig ultunk az ures asztalnal. Pincer sehol. Nem volt telthaz. Csodalkozom, ha van, hogy miert....

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Mai napon voltam családi ebéden a helyen. Az étteremben telt ház volt, célszerű ezért előre asztalt foglalni. A környezet tiszta, és rendezett, az ételek hatalmas adagokban, ízlésen kerülnek tálalásra. A kiszolgálás picit - valószínűleg a nagy vendéglétszámra tekintettel - akadozott.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. március 19-en voltam az etteremben vacsorazni. Talan Jozsef nap leven eleg sokan voltak bent, de kaptunk szabad asztalt. Az etlap tobb oldalon sorolta fel az ajanlatokat, a legelson 'az étterem ajanlata' szerepelt, ezek kozul valasztottam a kemenceben sult baranycsulkot tejszines gombaval, piritott burgonyaval.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy ocsmány mocskos hely!koszos poharak,más maradékát hozzak,Pofátlan személyzet talán egy illem tanfolyam nem ártana!!!
Tapsra várnak hogy az asztalt le szegyek habár 3 támasztották a pultot! Órákat kell várni hogy egy levest fel melegítenek, hídeg hús hideg köret és sorolhatnám tovább is! Senkinek sem ajanlom

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Mindenbol a legjobb!!!!!A tulajdonos folyamatosan jelen van, reszt vesz mindenben, beszelget az emberekkel, " a gazda szeme hizlalja a joszagot"
Minden klappol, kivalo izek, italok , udvarias, gyors kiszolgalas!
Csodalatosan kialakitott epulet, gusztusos kis zart kert!
Isteni dzsesszes elo roma zene! csak ajanlani tudom!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Egy szombati napon mentünk ebédelni az étterembe, amikor a legnagyobb hőség volt /38 fok/, mivel nem foglaltunk asztalt így a kertben foglalhattunk helyet, ahol a hatalmas fa árnyékában kellemesen elfogyasztottuk az ebédet. Hideg gyümölcslevest rendeltünk és 2 személyes tálat / ezt 3-an ettük, de egy részét még elhoztuk/.

Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 30.
Nagyon jó hangulatú,családbarát hely.Az ételek kiválóak,már többször ettünk itt és még nem csalódtunk.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Mazsola63 TOP étteremértékelő
2015. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szada legmenőbb étterme félúton Gödöllő és Veresegyház között. Régebben nagyon sokat jártunk ide, nagyon hangulatos hely, nagyon jó ételekkel. A vadas, a serpenyőben sült báránycsülök, a bélszín, az aranygaluska - most hirtelen ezek jutnak eszembe az itt fogyasztott ételek mind kiváló volt. Összességében itt is a magyaros/házias vonal dominál.

Legnépszerűbb csomagok Szadán és környékén
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.249,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2020.07.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.124 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2020.06.30.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.291,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
2019.03.22. - 2019.10.31.
The Aquincum Hotel Budapest
2019.06.25. - 2019.09.23.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2010.01.02. - 2019.12.28.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázzsal, kezelésekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.11. - 2019.12.28.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Ilzer Rendezvényház
Monor
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 18.812 - 31.936,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.06.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.882,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.04.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.08.31.

Szállodák Szada környékén
Libra Hotel Szada
Hotel Narád & Park Szada
A négycsillagos Hotel Narád & Park Mátraszentimre központjától 350 méterre helyezkedik el. Az...
Tó Wellness Hotel Szada
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)

A Szűcs Étterme SzadaX