A Szűcs Étterme Szada
2111 Szada, Dózsa György u. 2/3.

A Szűcs Étterme Szada a térképen

A Szűcs Étterme Szada értékelése:

1. helyezett az 1 szadai étterem közül
154. helyezett Budapest környékén - 858 étterem közül

magyar, nemzetközi
grill ételek ...
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Gösser, Wernesgrüner

A Szűcs Étterme Szada képei

Szállások Szada városában
Wellness csomagok Szada városában

A Szűcs Étterme Szada vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
Egy esküvői ebédre voltunk hivatalosak erre a helyre. Az étterem egy út szélén található, megfelelő méretű parkolóhellyel. A berendezés ízléses, szép, jó hangulatot áraszt. Az ételek húsos tál: töltött pulyahús, rántott hús, rántott gomba, rántott sajt, kacsacomb, rántott cukkini vegyes körettel finom volt, de semmi extrát nem tartalmazott.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Kellemes meglepetés volt az étterem több szempontból: nagyon finom ételek, az árak is korrektek, a hangulat jó, a kiszolgálás is jó. Mindenki (négyen voltunk) nagyon elégedett volt, ajánlom bárkinek!

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vácrátóti kirándulás után tértünk be a étterembe, nem volt asztalfoglalásunk, de gyorsan kerítettek asztalt. Hangulatos hely. Az ételek finomak, nagy adagok. Volt, hogy két pincér is kihozta a kenyeret, de volt olyan, hogy csak második kérésre hozták az innivalót. Ami nem tetszett, hogy kártyás fizetéshez (csak ehhez)hozzászámítottak 10 %-ot.

Mobilról küldte. | 2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozás után meglatogatuk az éttermet
A pincér rövid idő múlva az italt kínozta de a bőrt nem előttünk nyitotta ki. ez már nem tetszett. Az étel tálalás rendben volt. Az étel élvezeti értéke már nem. A bélszín túl sütött. A hagymás rostélyos ízetlen. A libamajal töltött húsban a májat keresni kellett. A pincér eltűnt így a desszertre nem került sor

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Valóban nagyon hangulatos a hely. Izleses. De a kiszolgalas es az etel szinvonal alatti. A pincer 15 perc utan jelenik meg, krokett fagyasztott, ételek semmilyenek. Miutan leszedtek az asztalt kb 20-30 percig ultunk az ures asztalnal. Pincer sehol. Nem volt telthaz. Csodalkozom, ha van, hogy miert....

2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 14.
Mai napon voltam családi ebéden a helyen. Az étteremben telt ház volt, célszerű ezért előre asztalt foglalni. A környezet tiszta, és rendezett, az ételek hatalmas adagokban, ízlésen kerülnek tálalásra. A kiszolgálás picit - valószínűleg a nagy vendéglétszámra tekintettel - akadozott.

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. március 19-en voltam az etteremben vacsorazni. Talan Jozsef nap leven eleg sokan voltak bent, de kaptunk szabad asztalt. Az etlap tobb oldalon sorolta fel az ajanlatokat, a legelson 'az étterem ajanlata' szerepelt, ezek kozul valasztottam a kemenceben sult baranycsulkot tejszines gombaval, piritott burgonyaval.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy ocsmány mocskos hely!koszos poharak,más maradékát hozzak,Pofátlan személyzet talán egy illem tanfolyam nem ártana!!!
Tapsra várnak hogy az asztalt le szegyek habár 3 támasztották a pultot! Órákat kell várni hogy egy levest fel melegítenek, hídeg hús hideg köret és sorolhatnám tovább is! Senkinek sem ajanlom

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Mindenbol a legjobb!!!!!A tulajdonos folyamatosan jelen van, reszt vesz mindenben, beszelget az emberekkel, " a gazda szeme hizlalja a joszagot"
Minden klappol, kivalo izek, italok , udvarias, gyors kiszolgalas!
Csodalatosan kialakitott epulet, gusztusos kis zart kert!
Isteni dzsesszes elo roma zene! csak ajanlani tudom!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Egy szombati napon mentünk ebédelni az étterembe, amikor a legnagyobb hőség volt /38 fok/, mivel nem foglaltunk asztalt így a kertben foglalhattunk helyet, ahol a hatalmas fa árnyékában kellemesen elfogyasztottuk az ebédet. Hideg gyümölcslevest rendeltünk és 2 személyes tálat / ezt 3-an ettük, de egy részét még elhoztuk/.

Legnépszerűbb csomagok Szadán és környékén
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 26.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyfa díszítéssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Vitta Hotel Superior Budapest
3 nap/2 éjszaka 11.227,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.10.02.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.518 - 8.963,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.02.21. - 2019.12.31.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
4 nap/3 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szilveszteri műsoros gálavacsorával, wellness-részleg használattal, családi és gyermek animációval
2019.12.29. - 2020.01.01.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2019.12.22.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2019.09.22. - 2020.09.22.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.146 - 14.818,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.984,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
2019.09.23. - 2019.12.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.

Szállodák Szada környékén
Libra Hotel Szada
Royal Club Hotel Szada
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Szada
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Karácsonyi pihenés (min. 2 éj)

A Szűcs Étterme SzadaX