katabsz

katabsz adatlapja

Regisztráció2016.03.25
Utoljára itt2016.05.03

Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Már sokszor jártunk a Balaton környékén, de eldöntöttük,hogy bármikor megyünk, akkor hotelt fogunk választani. Ugyanis nem lehet kiszámítani, jó időnk lesz, vagy esetleg ki se lehet mozdulni a szobából. Ez a szálloda tökéletes volt minden szempontból. Kedves személyzet, finom bőséges ételek, tiszta szobák.
Kiváló 2016. március 25.családjával járt itt
Többször jártunk már ebben a vendéglőben, soha nem csalódunk. Kedves, segítőkész személyzet, kellemes, hangulatos hely, finom, választékos ételek, kedvező ár-érték arány. Az én kedvenc ételem a pacalpörkölt, hát az valami mennyei. A férjem kedvencei a rántott ételek, hát abban is van választék bőven!
2016. március 25.a párjával járt itt
Mi először jártunk ebben a hotelben. Kezdeti nehézségeket eltekintve jól éreztük magunkat. (nagyon szuper szobát kaptunk, gyönyörű kilátással, de sajnos el kellett cserélni. -nem részl. ) Wellness részleg valóban ennyi embernek picike, és még plusz az úszómedencében 3 sáv le volt zárva.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi -