KataH

KataH adatlapja

Regisztráció2013.04.29
Utoljára itt2014.05.23

Kiváló 2014. május 23.a párjával járt itt
Igazi, jó értelemben vett csárda. Nem is gondoltam, hogy ilyen jó lesz. Igényes kialakítás, tisztaság, a tavasz első napjai alatt jártunk ott, a teraszon (kertben) ültünk, már tele voltak az ablakok gyönyörű muskátlikkal. A bentről a kertbe hallatszó cigányzene kifejezetten hangulatos volt, illik a helyhez.
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Nagyon ízléses, a környezetbe tökéletes beleillő szálloda és étterem a Duna parton. Az étteremnek szép nagy terasza van, kényelmes bútorokkal berendezve. A környezet nagyon szép, közvetlenül a Duna parton, hajó kikötő is van. A személyzet udvarias, figyelmes. Házi sör is van, ami ízlett a páromnak. Én bozdás limonádét ittam, az is finom volt.
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Januárban töltöttünk itt egy hétvégét. Ideális hely a pihenésre, feltöltődésre. Budapesten nyoma sem volt a hónak, feketék voltak az utak, szürke az ég, ködös szombaton indultunk útnak, a gyönyörű havas Mátra már messziről látszott. És igaz, amit sokan mondanak, Mátrafüred magasságában eltűnik a köd, és ragyogóan süt a nap!