Duna Garden Hotel Budapest

Duna Garden Hotel Budapest
Duna Garden Hotel BudapestDuna Garden Hotel Budapest
Duna Garden Hotel BudapestDuna Garden Hotel Budapest

Duna Garden Hotel Budapest bemutatkozása

Duna Garden a "nyugalom 4 csillaga"
A 2011 nyarán épült Duna Garden mint a Kis-Duna legfényesebb ékköve, közvetlenül a parti sétányon fekszik, a Gubacsi híd lábánál. Az elegáns épületegyüttes finom vonalai mellett az egykori csónakházaknak köszönheti különleges hangulatát.

CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Duna Garden Hotel Budapest vélemények

2019. január 13.kollégákkal járt itt
Négy csillagos szálloda Pesterzsébet Gubacs városrészében, közvetlenül a Duna-parton. A belvárostól meglehetősen távol esik, a jó pár perces sétára lévő HÉV-vel vagy tömegközlekedéssel kb. 20 perc alatt lehet beérni a Boráros térre. A szálloda modern, pár éve épült, viszonylag kicsi, kb. 20 szobájuk van, családias, 2 szintes épület.
Duna Garden Hotel Budapest - Külső képDuna Garden Hotel Budapest - Külső képDuna Garden Hotel Budapest - KörnyékDuna Garden Hotel Budapest - Külső képDuna Garden Hotel Budapest - BelsőDuna Garden Hotel Budapest - BelsőDuna Garden Hotel Budapest - SzobákDuna Garden Hotel Budapest - BelsőDuna Garden Hotel Budapest - BelsőDuna Garden Hotel Budapest - BelsőDuna Garden Hotel Budapest - Külső képDuna Garden Hotel Budapest - Medence/kertDuna Garden Hotel Budapest - Külső képDuna Garden Hotel Budapest - Külső képDuna Garden Hotel Budapest - Külső kép
Gyenge 2014. április 10.a párjával járt itt
Sajnos a pincér nem volt a helyzet magaslatán. A kérdésemre az étlappal kapcsolatban, mikor választani szerettem volna nem tudott válaszolni. Mikor jeleztem felé udvariasan hogy a kihozott étel nem stimmell, akkor is félszegen egy bocsánattal elintézte. Fésűs kagyló rukkolával. Kaptam helyette fésűs kagylót madár salátával.
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Nagyon ízléses, a környezetbe tökéletes beleillő szálloda és étterem a Duna parton. Az étteremnek szép nagy terasza van, kényelmes bútorokkal berendezve. A környezet nagyon szép, közvetlenül a Duna parton, hajó kikötő is van. A személyzet udvarias, figyelmes. Házi sör is van, ami ízlett a páromnak. Én bozdás limonádét ittam, az is finom volt.