Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza értékelése:

1. helyezett a 6 mátraházi szállás közül

Akciós csomagok

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza képei

kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Október elején 3 napot töltöttünk a szállodában. Gyönyörű a fekvése, a szobánkból csodás panoráma nyílt a Kékes Tetőre, harapni lehetett a finom erdei levegőt. A welness részleg szép nagy, több szauna, külön natúr szauna,3 nagy élménymedence, jacuzzi. Bár elég sokan voltak a szállodákban, a welness részlegen nem volt tömeg.

Értékelt: 2020. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezet, szép, tágas Wellness,finom és változatos ételek (még a desert is, amit sok véleményező lehúzott a szobákban lévő ágyakkal egyetemben), udvarias, figyelmes személyzet, tisztaság mindenhol, rendezett park, nagyszerű kirándulási lehetőségek, ritka, 11 órai távozással, így még jutott idő egy kis pihenésre a reggeli után.

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12.
Tetszett, hogy az emelet automata kézfertőtlenítővel volt ellátva és az étkezések két turnusban történtek, a vendégek érdekében.
A szoba tiszta, kényelmes és a személyzet udvarias. Az ételek kiválóak voltak.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12.
Gyönyörű fekvésű szálloda. Barátságos, segítőkész személyzet. Tiszta, kényelmes szoba. Wellness részleg kitűnő, a szaunaszeánsz remek program. Az ételek finomak, változatosak.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
nagyon meglepődtünk és nagyon jólesett hogy első este a vacsoránál pezsgővel köszöntöttek mindkettönket mivel születésnapunk volt ,nekem is és a feleségemnek is,egy napon születtünk aug. 31.és nagyon szépen köszönjük ezt a szép gesztust a személyzetnek és a szállodának, jól éreztük magunkat

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 4.
Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek finomak, és nagy a választék. A tisztasággal is meg voltunk elégedve. Egy szóval szuper volt. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, nekünk is ajánlották.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már rég nézegettük,hogy kipróbáljuk. El is jött az alkalom,júliusban egy házassági évforduló szuper volt rá! Jó volt várni erre az alkalomra:tisztaság,finom ételek,jó kis wellness részleg. A legjobb meglepetés a kinti medence volt,és a meleg jakuzzi. Bármilyen időjárásban szuperül mentesíti a tömeget a wellnessből.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek volt az elhelyezés, változatos és finom a reggeli, vacsora. Észrevétel: nem minden eseten volt kellőképpen meleg az étel. A wellness részleg nagyon gazdag volt: szaunák, pezsgőfürdők, a medence alkalmas méretű volt úszásra. Észrevétel: a melegvizes kis pezsgőfürdő mindig zsúfolt volt. Talán kellene egy kiírás, hogy fél óra után adják át a helyüket másoknak is.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A hotel szomszédságában található hotelben [moderálva - a szerk. ] eltöltött 7 alkalom után gondoltuk, kipróbáljuk a Lifestyle Hotelt is. Elöljáróban annyit, hogy bár kiválóan éreztük magunkat, azért sajnos több negatívumot is meg kell említenem. Érkezésünkkor egy udvarias londiner fogadott bennünket, ez nagyon szimpatikus volt, onnantól kezdve a csomagokkal nem kellett bajlódnunk.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
2019. augusztusban jártunk férjemmel a hotelben. Szép modern szálloda gyönyörű környezetben. A szoba szép és kényelmes volt. A wellness rész és a külső szabadtéri medence szuper. A reggeli és vacsora választéka bőséges, változatos és finom. Személyzet kedves és figyelmes,mindennel tökéletesen elégedettek voltunk! Bárkinek szívesen ajánljuk, ha tehetjük hamarosan visszatérünk!

Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóházzal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 46.282 - 48.942,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2022.06.05-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Halháza Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 8.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 14.250 - 40.788,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.30-ig
Csillag Apartman
2 nap/1 éjszaka 1.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
Invest Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Mátraháza környékén
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MátraházaX