Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Lifestyle Hotel Mátra MátraházaLifestyle Hotel Mátra Mátraháza
101 fotó

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

109 vendég véleménye alapján

4,6Szolgáltatás
4,6Étkezés
4,9Elhelyezkedés

A Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza legnépszerűbb csomagjai

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
67.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
2022.01.08-ig
Ezek a szállások is érdekelhetnek
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
Silver Hotel Hajdúszoboszló
41.860 Ft / fő / 2 éj-től csodás félpanzióval

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

Kiváló 2021. június 23.a párjával járt itt
301 sz Lifestyle lakosztály. Párom születésnapjára foglaltam le egy jakuzzis lakosztályt 3 nap 2 éjszakára. Az ottlétünk alatt tökéletesen ki tudtunk kapcsolódni, hiszen a szálloda minden kényelmi funkcióval felszerelt beleértve az akadálymentesítést is. Az ellátás tökéletes volt.
Itt fényképeztem:
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - VendéglátásLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - SzobákLifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Külső kép
Még több kép (1 db) >>
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 66 városban járt márFelfedező - 91 helyen első értékelőNépszerű író - 988 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. október 13.a párjával járt itt
Október elején 3 napot töltöttünk a szállodában. Gyönyörű a fekvése, a szobánkból csodás panoráma nyílt a Kékes Tetőre, harapni lehetett a finom erdei levegőt. A welness részleg szép nagy, több szauna, külön natúr szauna,3 nagy élménymedence, jacuzzi. Bár elég sokan voltak a szállodákban, a welness részlegen nem volt tömeg.
4Tisztaság
Kiváló 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
Csodás környezet, szép, tágas Wellness,finom és változatos ételek (még a desert is, amit sok véleményező lehúzott a szobákban lévő ágyakkal egyetemben), udvarias, figyelmes személyzet, tisztaság mindenhol, rendezett park, nagyszerű kirándulási lehetőségek, ritka, 11 órai távozással, így még jutott idő egy kis pihenésre a reggeli után.
4Kényelem
4Szolgáltatások
Kiváló 2020. szeptember 12.egyedül járt itt
Tetszett, hogy az emelet automata kézfertőtlenítővel volt ellátva és az étkezések két turnusban történtek, a vendégek érdekében.
A szoba tiszta, kényelmes és a személyzet udvarias. Az ételek kiválóak voltak.
Kiváló 2020. szeptember 12.a párjával járt itt
Gyönyörű fekvésű szálloda. Barátságos, segítőkész személyzet. Tiszta, kényelmes szoba. Wellness részleg kitűnő, a szaunaszeánsz remek program. Az ételek finomak, változatosak.
2020. szeptember 7.a párjával járt itt
nagyon meglepődtünk és nagyon jólesett hogy első este a vacsoránál pezsgővel köszöntöttek mindkettönket mivel születésnapunk volt ,nekem is és a feleségemnek is,egy napon születtünk aug. 31.és nagyon szépen köszönjük ezt a szép gesztust a személyzetnek és a szállodának, jól éreztük magunkat
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Elhelyezkedés
Kiváló 2020. szeptember 4.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek finomak, és nagy a választék. A tisztasággal is meg voltunk elégedve. Egy szóval szuper volt. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, nekünk is ajánlották.
5Elhelyezkedés
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 5.a párjával járt itt
Már rég nézegettük,hogy kipróbáljuk. El is jött az alkalom,júliusban egy házassági évforduló szuper volt rá! Jó volt várni erre az alkalomra:tisztaság,finom ételek,jó kis wellness részleg. A legjobb meglepetés a kinti medence volt,és a meleg jakuzzi. Bármilyen időjárásban szuperül mentesíti a tömeget a wellnessből.
Kiváló 2020. június 26.a párjával járt itt
Remek volt az elhelyezés, változatos és finom a reggeli, vacsora. Észrevétel: nem minden eseten volt kellőképpen meleg az étel. A wellness részleg nagyon gazdag volt: szaunák, pezsgőfürdők, a medence alkalmas méretű volt úszásra. Észrevétel: a melegvizes kis pezsgőfürdő mindig zsúfolt volt.
4Étkezés
2019. augusztus 31.családjával járt itt
A hotel szomszédságában található hotelben [moderálva - a szerk. ] eltöltött 7 alkalom után gondoltuk, kipróbáljuk a Lifestyle Hotelt is. Elöljáróban annyit, hogy bár kiválóan éreztük magunkat, azért sajnos több negatívumot is meg kell említenem. Érkezésünkkor egy udvarias londiner fogadott bennünket, ez nagyon szimpatikus volt, onnantól kezdve a csomagokkal nem kellett bajlódnunk.
4Személyzet
4Tisztaság
2Étkezés
109 értékelés / 11 oldalon
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen
3233 MátraházaMátraháza
Foglalás: +36 1 2253384 (Szállásvadász)
Bejelentkezés
Kijelentkezés
Wellness szolgáltatások
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • aromakabin • napozóterasz
Internet
• Ingyenes WI-FI a szobákban
Szép kártya elfogadás
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya • MKB SZÉP kártya
Parkolás info
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 25 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 25 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 25 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Étkezés
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Legnépszerűbb cikkek
Érdekes cikkeink