Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza értékelése:

1. helyezett a 6 mátraházi szállás közül

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza képei

kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 13. - 4 látogató hasznosnak vélte
Október elején 3 napot töltöttünk a szállodában. Gyönyörű a fekvése, a szobánkból csodás panoráma nyílt a Kékes Tetőre, harapni lehetett a finom erdei levegőt. A welness részleg szép nagy, több szauna, külön natúr szauna,3 nagy élménymedence, jacuzzi. Bár elég sokan voltak a szállodákban, a welness részlegen nem volt tömeg.

Értékelt: 2020. szeptember 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodás környezet, szép, tágas Wellness,finom és változatos ételek (még a desert is, amit sok véleményező lehúzott a szobákban lévő ágyakkal egyetemben), udvarias, figyelmes személyzet, tisztaság mindenhol, rendezett park, nagyszerű kirándulási lehetőségek, ritka, 11 órai távozással, így még jutott idő egy kis pihenésre a reggeli után.

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12.
Tetszett, hogy az emelet automata kézfertőtlenítővel volt ellátva és az étkezések két turnusban történtek, a vendégek érdekében.
A szoba tiszta, kényelmes és a személyzet udvarias. Az ételek kiválóak voltak.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 12.
Gyönyörű fekvésű szálloda. Barátságos, segítőkész személyzet. Tiszta, kényelmes szoba. Wellness részleg kitűnő, a szaunaszeánsz remek program. Az ételek finomak, változatosak.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
nagyon meglepődtünk és nagyon jólesett hogy első este a vacsoránál pezsgővel köszöntöttek mindkettönket mivel születésnapunk volt ,nekem is és a feleségemnek is,egy napon születtünk aug. 31.és nagyon szépen köszönjük ezt a szép gesztust a személyzetnek és a szállodának, jól éreztük magunkat

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 4.
Mindennel meg voltunk elégedve. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek finomak, és nagy a választék. A tisztasággal is meg voltunk elégedve. Egy szóval szuper volt. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, nekünk is ajánlották.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már rég nézegettük,hogy kipróbáljuk. El is jött az alkalom,júliusban egy házassági évforduló szuper volt rá! Jó volt várni erre az alkalomra:tisztaság,finom ételek,jó kis wellness részleg. A legjobb meglepetés a kinti medence volt,és a meleg jakuzzi. Bármilyen időjárásban szuperül mentesíti a tömeget a wellnessből.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek volt az elhelyezés, változatos és finom a reggeli, vacsora. Észrevétel: nem minden eseten volt kellőképpen meleg az étel. A wellness részleg nagyon gazdag volt: szaunák, pezsgőfürdők, a medence alkalmas méretű volt úszásra. Észrevétel: a melegvizes kis pezsgőfürdő mindig zsúfolt volt. Talán kellene egy kiírás, hogy fél óra után adják át a helyüket másoknak is.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A hotel szomszédságában található hotelben [moderálva - a szerk. ] eltöltött 7 alkalom után gondoltuk, kipróbáljuk a Lifestyle Hotelt is. Elöljáróban annyit, hogy bár kiválóan éreztük magunkat, azért sajnos több negatívumot is meg kell említenem. Érkezésünkkor egy udvarias londiner fogadott bennünket, ez nagyon szimpatikus volt, onnantól kezdve a csomagokkal nem kellett bajlódnunk.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
2019. augusztusban jártunk férjemmel a hotelben. Szép modern szálloda gyönyörű környezetben. A szoba szép és kényelmes volt. A wellness rész és a külső szabadtéri medence szuper. A reggeli és vacsora választéka bőséges, változatos és finom. Személyzet kedves és figyelmes,mindennel tökéletesen elégedettek voltunk! Bárkinek szívesen ajánljuk, ha tehetjük hamarosan visszatérünk!

Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és szauna világ használattal, fitness teremmel, vízi, sport és gyermek animációval, gyermek játszóval, parkolással
Érvényes: 2022.03.10-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.049 - 17.249,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
HR Apartmanház
3 nap/2 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, városnéző kisvonatozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.08.31.
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 17.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, parkolással
2021.04.02. - 2021.04.05.
Tündérkert Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 12.203 - 19.158,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, játszószobával, parkolással
2021.04.01. - 2022.01.01.
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 15.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.10.31.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.450 - 26.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2021.10.31-ig

Szállodák Mátraháza környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
D&A Apartmanház Egerszalók
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Augusztus 20. (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

MátraházaX