Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza értékelése:

1. helyezett az 5 mátraházi szállás közül

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza képei

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A hotel szomszédságában található hotelben [moderálva - a szerk. ] eltöltött 7 alkalom után gondoltuk, kipróbáljuk a Lifestyle Hotelt is. Elöljáróban annyit, hogy bár kiválóan éreztük magunkat, azért sajnos több negatívumot is meg kell említenem. Érkezésünkkor egy udvarias londiner fogadott bennünket, ez nagyon szimpatikus volt, onnantól kezdve a csomagokkal nem kellett bajlódnunk.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
2019. augusztusban jártunk férjemmel a hotelben. Szép modern szálloda gyönyörű környezetben. A szoba szép és kényelmes volt. A wellness rész és a külső szabadtéri medence szuper. A reggeli és vacsora választéka bőséges, változatos és finom. Személyzet kedves és figyelmes,mindennel tökéletesen elégedettek voltunk! Bárkinek szívesen ajánljuk, ha tehetjük hamarosan visszatérünk!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Most utaztunk 4. alkalommal a Lifestyle Hotel Mátrába. Eddig csak a két gyermekkel utaztunk, de annyira megtetszett, hogy 50. házassági évfordulójukra a nagyszülőket is magunkkal vittük. Ezt azt utat kapták ajándékba és nagyon tetszett nekik minden. Még visszamegyünk, mert kedves a személyzet, jó a wellnes szolgáltatás, szép környezetben van és nagyon jól főznek.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Nagyon kellemes környezet, a medencében úszkálva körül vesz bennünket az erdő. Tisztaság, udvarias személyzet, finom ételek. / bár több négycsillagos szállodában nagyobb a választék. Hárman voltunk felnőttek és a két szobás, erkélyes típusú szobában remekül elfértünk. A wellness részleg nagyon kellemes volt, csak egy merülő medence hiányzott.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szép szálloda. Panorámás étterem. Vacsoránál kevés választék, sajnos sok ételben ott a sertés(sonka, szalonna). Vegetáriánus étel két nap egymás után is tészta volt. Az ételek ízvilága nem nyújt élményt. A saláta összeszottyadt, jobb lenne friss salátát külön az öntetet tálalni. Wellness szép, tiszta.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Kellemes pár napot töltöttünk itt. A környék nagyon szép, a hotel pedig minden igényt kielégít. A szobában kényelmesen elfértünk egy pici gyermekkel, tiszta volt és szép kilátás nyílt a Kékesre. A wellness részlegen nagyon kellemes volt pihenni. Gyönyörű kilátással, megfelelő minőségű és nagyságú medencékkel, sok fajta szaunával rendelkezett.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Csodás napokat töltöttünk a szállodában. Elhelyezkedése kiváló a pihenéshez, csendes és csodaszép a környezet. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az étkezések kínálata bőséges és választékos. Sokat túráztunk a környéken (a túraútvonalért köszönet a személyzetnek :) ), mely után nagyon jó volt a wellness részlegben lazítani.

Kyra TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Minden tetszett, főleg az éjjeli csend a kényelmes ágyban. Szerintem finomak az ételek, volt hal, sok gyümölcs, saláták is. Jó a wellness, úszni és "élménykedni" is lehet. /most a kinnti medencék még nem működtek./ Bp.-ről gyorsan elérhető, könnyen megtalálható, kellemes erdei környezetben lévő hotel.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Standard szobában laktunk-mégis elég tágas és kényelmesnek éreztuk. Az ágy kényelmes :-) A reggeli kínálatt eléggé egyhangú, gyumolcs kínálat gyenge :( Vacsora már jobb-változatoss, viszont egy látványkonyha sokat javítana a színvonalon. A személyzett nagyon kedves, udvarias, segítokész.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden tökéletes volt. Egy nagyon kellemes sokadik házassági évfordulót töltöttünk el kettesben a férjemmel. Túráztunk a meseszép Mátrában, wellness-eztünk a csodálatos Lifestyle-ban. Nagyon kellemesek voltak a szaunaszeánszok. Közben finomakat ettünk a gyönyörű kilátásban elmerülve. Ennél szebb kikapcsolódást csak álmodni lehet. Velünk megtörtént.

Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.03.31.
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.12.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.500 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.049 - 9.199,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.06.13-ig
Széchenyi Apartman
Érvényes: 2020.02.01-ig
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2020.11.22. - 2019.11.22.
Agria Vintage Apartman
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.30-ig
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.

Szállodák Mátraháza környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)

MátraházaX