Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza ★★★★

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza a térképen

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza értékelése:

1. helyezett az 5 mátraházi szállás közül

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza bemutatkozása

Mátraházán, az Északi-középhegységben található a Lifestyle Hotel Mátra. A szálloda egyedi wllness-szolgáltatásokkal várja vendégeit, gyönyörű környezetben.

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza képei

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza vélemények

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 26.
Remek volt az elhelyezés, változatos és finom a reggeli, vacsora. Észrevétel: nem minden eseten volt kellőképpen meleg az étel. A wellness részleg nagyon gazdag volt: szaunák, pezsgőfürdők, a medence alkalmas méretű volt úszásra. Észrevétel: a melegvizes kis pezsgőfürdő mindig zsúfolt volt. Talán kellene egy kiírás, hogy fél óra után adják át a helyüket másoknak is.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A hotel szomszédságában található hotelben [moderálva - a szerk. ] eltöltött 7 alkalom után gondoltuk, kipróbáljuk a Lifestyle Hotelt is. Elöljáróban annyit, hogy bár kiválóan éreztük magunkat, azért sajnos több negatívumot is meg kell említenem. Érkezésünkkor egy udvarias londiner fogadott bennünket, ez nagyon szimpatikus volt, onnantól kezdve a csomagokkal nem kellett bajlódnunk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28.
2019. augusztusban jártunk férjemmel a hotelben. Szép modern szálloda gyönyörű környezetben. A szoba szép és kényelmes volt. A wellness rész és a külső szabadtéri medence szuper. A reggeli és vacsora választéka bőséges, változatos és finom. Személyzet kedves és figyelmes,mindennel tökéletesen elégedettek voltunk! Bárkinek szívesen ajánljuk, ha tehetjük hamarosan visszatérünk!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Most utaztunk 4. alkalommal a Lifestyle Hotel Mátrába. Eddig csak a két gyermekkel utaztunk, de annyira megtetszett, hogy 50. házassági évfordulójukra a nagyszülőket is magunkkal vittük. Ezt azt utat kapták ajándékba és nagyon tetszett nekik minden. Még visszamegyünk, mert kedves a személyzet, jó a wellnes szolgáltatás, szép környezetben van és nagyon jól főznek.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 24.
Nagyon kellemes környezet, a medencében úszkálva körül vesz bennünket az erdő. Tisztaság, udvarias személyzet, finom ételek. / bár több négycsillagos szállodában nagyobb a választék. Hárman voltunk felnőttek és a két szobás, erkélyes típusú szobában remekül elfértünk. A wellness részleg nagyon kellemes volt, csak egy merülő medence hiányzott.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szép szálloda. Panorámás étterem. Vacsoránál kevés választék, sajnos sok ételben ott a sertés(sonka, szalonna). Vegetáriánus étel két nap egymás után is tészta volt. Az ételek ízvilága nem nyújt élményt. A saláta összeszottyadt, jobb lenne friss salátát külön az öntetet tálalni. Wellness szép, tiszta.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Kellemes pár napot töltöttünk itt. A környék nagyon szép, a hotel pedig minden igényt kielégít. A szobában kényelmesen elfértünk egy pici gyermekkel, tiszta volt és szép kilátás nyílt a Kékesre. A wellness részlegen nagyon kellemes volt pihenni. Gyönyörű kilátással, megfelelő minőségű és nagyságú medencékkel, sok fajta szaunával rendelkezett.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Csodás napokat töltöttünk a szállodában. Elhelyezkedése kiváló a pihenéshez, csendes és csodaszép a környezet. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. Az étkezések kínálata bőséges és választékos. Sokat túráztunk a környéken (a túraútvonalért köszönet a személyzetnek :) ), mely után nagyon jó volt a wellness részlegben lazítani.

2019. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 1.
Minden tetszett, főleg az éjjeli csend a kényelmes ágyban. Szerintem finomak az ételek, volt hal, sok gyümölcs, saláták is. Jó a wellness, úszni és "élménykedni" is lehet. /most a kinnti medencék még nem működtek./ Bp.-ről gyorsan elérhető, könnyen megtalálható, kellemes erdei környezetben lévő hotel.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 21.
Standard szobában laktunk-mégis elég tágas és kényelmesnek éreztuk. Az ágy kényelmes :-) A reggeli kínálatt eléggé egyhangú, gyumolcs kínálat gyenge :( Vacsora már jobb-változatoss, viszont egy látványkonyha sokat javítana a színvonalon. A személyzett nagyon kedves, udvarias, segítokész.

Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszóházzal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 18.511 - 45.764,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2022.06.05-ig
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 9.199 - 17.249,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Tündérkert Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.598 - 16.797,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőház használattal, kastélylátogatással, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 5.050 - 15.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
4 nap/3 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és a medencék használatával, Noszvaj kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Mátraháza
5 nap/4 éjszaka 22.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és gyermek animációs programokkal, fürdőköntös bekészítéssel, gyermekjátszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Mátraháza környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

MátraházaX