Katalin és párja

Katalin és párja adatlapja

Középkorú hölgy vagyok, aki szeret utazni nem csak külföldre, de belföldre is.
A SZÉP kártya lehetőséget ad arra, hogy kishazám szállásait is megismerjem és az összehasonlítások alapján tudjam értékelni a szállás helyeket. Elég kritikus vagyok, de a pozitívumot is észreveszem.
Regisztráció2015.10.07
Utoljára itt2017.12.13

Kiváló 2015. október 7.a párjával járt itt
25 éves házassági évfordulónk alkalmából mentünk Miskolc-Tapolcára, mert a nászutunk is itt volt. Mielőtt a szállodába mentünk tájékoztódtam a honlapon a már ott nyaralt vendégek véleményéről. A kemény kritikákkal a szállodában töltött napok után nem értek eggyett.
Kiváló 2015. október 7.a párjával járt itt
Idén májusban nyaraltunk ebben a szállodában. Pozitívum, hogy közel van a Várfürdőhöz. A szobánk elég nagy volt és tiszta. Az ellátás lehetett volna egy kicsit változatosabb, de a mennyiség elég volt. A wellness részlegben négy napos nyaralásunk alatt csak egyszer voltunk, mivel olyan jó volt a az időjárás, hogy a várfürdő kinti medencéiben lehetett tartózkodni és napozni.
Kiváló 2017. július 5.a párjával járt itt
Már harmadszor voltunk a szállodában. A recepción már régi ismerősként üdvözöltek bennünket. Udvariasak és segítőkészek voltak. Az ételekben sok helyi specialitás volt finom és választékos. A szobák tiszták. A szállodának nagy előnye, hogy pár méterre van a várfürdő, és a környék nem zajos. Ebéd után kellemesen lehet sziesztázni.