Wellness Hotel Gyula Gyula ★★★★

Wellness Hotel Gyula Gyula értékelése:

38. helyezett a 162 gyulai szállás közül
134. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Wellness Hotel Gyula Gyula bemutatkozása

A Wellness Hotel Gyula közvetlenül a Várfürdő szomszédságában található, Gyula első superior négycsillagos minősítésű szállodájaként várja a feltöltődésre vágyó vendégeket. A Wellness Oázis gyönyörű kilátást biztosít a város legszebb parkjára, a széles körű wellness-szolgáltatások pedig változatos lehetőségeket nyújtanak a felfrissülésre.

Wellness Hotel Gyula Gyula képei

Wellness Hotel Gyula Gyula

Wellness Hotel Gyula Gyula vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 23.
Nagyon kellemes hely. Tökéletes választás volt a kikapcsolódásra. A környezet kiváló, a szálloda példa értékűen ragyogóan tiszta, még soha nem jártam ennyire rendezett szállodában! Az ételek finomak és választékosak. A szálloda személyzete mindent megtesz annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat. Nagyítóval sem tudnék találni olyat amibe bele tudnék kötni!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
Nagyon szép helyen fekszik a hotel, csendes, közel a belvároshoz, a vízparton. A parkolás a mélygarázsban 1900Ft/éj, ez eléggé túlzás, de még mindig jobb, mint az utcán parkoltatni az autót 1000Ft-ért naponta. A személyzet furcsa. . . a recepciós barátságtalan, szűkszavú, ha előre köszön a vendék, visszaköszönnek, de maguktól eszükbe sem jut.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
2018-ban pofátlanságnak tartom az 50%-os foglaló elkérését, főleg ha a foglalás esetleg több hónappal későbbre szól!!
Ez jelenleg balkáni színvonal, esetleg tudom ajánlani az azonnali előrefizetést is, amit kaszálásnak hívunk.
A 20-30%-os foglalási előleg teljesen normális és elfogadható lenne.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A romaniai hivatals unnepek alkalmabol toltottunk itt negy ejszakat ferjemmel es 8 eves kislanyunkkal.
Masodjara jartunk itt,a szolgaltatasok ugyanolyan szimvonaluak maradtak,ha nem jobbak!Egy szalloda ahol mindenki kedves.A jatszohazat minden gyerekes csaladnak ajanlom!Az etelek finomak,valtozatosak!Koszonjuk szepen!

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a szálloda. A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész Az ételek finomak voltak és bőségesekek. A várhoz és a sétáló utcához is nagyon közel helyezkedik el a szálloda. A Wellness részleg is szuper volt! A víz hőfoka pont jó volt. Mind a gyerekek mind a felnőttek jól érezték magukat. A környék is nagyon szép! Szívesen elmegyünk legközelebb is!

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 31.
Nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a 4 és a 2 éves lányainkkal ebben a szállodában. Teljesen meg voltunk elégedve a tisztasággal, a wellness részleg is megnyugtatóan rendbe volt tartva, ideális kisgyerekeknek. Szuper a játszóház, volt animáció a gyerekeknek: arcfestés, lufihajtogatás. Finomak és frissek volt az ételek, teljes ellátást kaptunk.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 5.
Már harmadszor voltunk a szállodában. A recepción már régi ismerősként üdvözöltek bennünket. Udvariasak és segítőkészek voltak. Az ételekben sok helyi specialitás volt finom és választékos. A szobák tiszták. A szállodának nagy előnye, hogy pár méterre van a várfürdő, és a környék nem zajos. Ebéd után kellemesen lehet sziesztázni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 7.
Ez egy minősíthetetlen személyzettel rendelkező hotel.
Csak az egészségügyi szolgáltatások és a várfürdő 4 csillagos!
Aki 5 - re értékeli nem értem.
Mindenesetre megtéveszti az itt tájékozódni kívánókat!
Ha várfürdőt értékeljük ami valóban 4-5 csillag, nem a hotelt értékeljük. A várfürdő nem a hotel része.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Nagyon jól éreztük magunkat a párommal. Ajándékba kaptuk a vouchert és nagyon tetszett, hogy reggeli ebéd és vacsora is volt a csomagban. A wellness részleg is szép volt, de jó, hogy közvetlen közelben van a várfürdő. Az ételek is nagyon finomak voltak (isteniek :) ) A szoba is nagyon kényelmes volt nagyon szuper hétvégét töltöttünk itt el biztos hogy még visszatérünk :)

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 27.
Nagyon kellemes hely. Tökéletes a pihenésre a kikapcsolódásra. A környezet kiváló a szálloda nagyon tiszta. Az ételek finomak és választékosak. A szálloda személyzete mindent megtesz annak érdekében, hogy a vendégek jól érezzék magukat. A Várfürdő nagyon szép és kellemes a medencék víz hőfoka is. Egyedi a fürdő kialakítása, mely régen lovardaként működött.

Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: all inclusive light ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző biztosításával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 33.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az éjszakák számával megegyező Várfürdő belépővel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 8.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.02. - 2020.12.27.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Liza Apartman
Rózsa Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX