Keszthely

Keszthely adatlapja

Regisztráció2016.09.01
Utoljára itt2016.09.01

2023. október 7.egyedül járt itt
A szállod jó helyen van, a wellness részleget lehetne bővíteni medencével. A szobában nem lehetett szellőztetni, mert bejöttek a poloskák, az erkély ajtóra kellene szerelni szúnyog hálót. Az étterem, az ételek nagyon finomak voltak. A szobában a légkondi és a többi dolog kezeléséről kellene egy tájékoztatót kitenni.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét, akkor is, ha akad a pozitívok között negatív is. Vendégeink véleménye minden esetben fontos számunkra, hiszen mi is csak így tudunk fejlődni és minden igénynek lehetőségeinkhez mérten megfelelni. Éppen ezért köszönjük szavait, igyekszünk a jövőben az Ön által említett dolgokra odafigyelni, hogy amikor újra nálunk jár, ezekkel is tökéletesen elégedett legyen!
2023. október 11., , Hunguest Hotel Panoráma
Átlagos 2016. szeptember 1.egyedül járt itt
Nem tetszett, a recepción levő hölgyek unottsága, nem tájékoztattak semmiről, amit kértem a szobába, nem hozták be. A szobák melegek és levegőtlenek, nem szólt senki,hogy ventilátort lehetett volna kérni. Az ágy recsegett, és kényelmetlen volt, a szoba egy része tele volt szúnyoggal, az erkély is, pókok is csüngtek az ablakkeretről.