KKrisztina9

KKrisztina9 adatlapja

Regisztráció2023.10.16
Utoljára itt2024.02.29

2023. október 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal ültünk be 9-en - kérdésre, hogy a Bécsi szeletnél a hasábburgonya köret cserélhető-e salátára, a válasz nemleges volt :( Lehet kérni salátát, de a burgonyát akkor is ki kell fizetni. Kikértük a számlát, egyben fizettünk . . . mivel kiszámoltuk fogyasztás szerint, hogy ki mit fizet, észrevettük, hogy szerepel a számlán egy általunk nem fogyasztott lazacos étel is .
Kiváló 2013. november 4.gyerekekkel járt itt
Foglalásnál voltak "fenntartásaim", mivel olvastam sok negatív véleményt. Szerencsére mi semmi "rosszat" nem tapasztaltunk. Elégedettek voltunk mindennel (bár mi a wellnes részleget nem használtuk, így arra vonatkozóan nem tudok nyilatkozni). A szoba tágas, tiszta, az ágy kényelmes. A fürdőszoba is tiszta.
Hotel Lövér válasza
Kedves Vendégünk!

Nagyon örülünk, hogy az ünnepi hosszú hétvégét szállodánkban töltötték. Szívből örülünk, hogy szállodánk és szolgáltatásaink személyes tapasztalataik alapján elnyerték tetszésüket. Bízunk benne, hogy máskor is szállodánkat választják soproni pihenésük helyszínéül.
2013. november 11., , Hotel Lövér