Stefánia Pizzéria & Étterem Budapest

1143 Budapest, Stefánia út 32.

Stefánia Pizzéria & Étterem Budapest a térképen

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Stefánia Pizzéria & Étterem Budapest vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 9.
Már másodszor jártam itt és ezen a hétvégén kétszer is jártam itt. Mindannyiszor megelégedetten távoztam. Maga az étterem belsőnem semmi jellegzetessége nincs, azonban mindig tele van, ennek ellenére mindig sikerült asztalfoglalás nélkül helyet kapni. A kiszolgálás előzékeny, kedves. Széles az ételválaszték. Első este parmezános bundában sült jércemel filét kértem parajos ricottával.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 25.
Sosem voltunk itt, de már 1 milliószor elmentünk előtte. Most úgy döntöttem kipróbáljuk, egy sima szombati ebédre. Már a fogadtatás is kedves, szívélyes. De semmi túlzás. Én ezt szeretem. 4-en mentünk, családosan, mindenki mást rendelt. Hamar megjött az ital, az ételre sem kellett túl sokat várni. Mivel ez egy pizzéria, meglepő volt, hogy ilyen sokfajta ételt tartanak!

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Augusztus első vasárnapján jártunk ott,négyen születésnapot ünnepeltünk. Nagyon kedves kellemes hely, a felszolgálok udvariasak,türelmesek.Az ételek finomak és gusztusosak.Az árak is megfelelőek. Bár sokan voltak a felvett rendelés után nem kellett sokat várni az ételekre. Ajánlom mindenkinek.Ide visszafogunk térni.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes ünnepi ebédet ettünk húsvét hétfőn faxnis családommal. Válogatós sógorommal, glutén érzékeny testvéremmel, epediétás nénémmel. A kiszolgáló személyzet maximális segítséget nyújtott az ételek kiválasztásában, tolerálták, hogy végül a harmadik asztalnál találtuk meg az ideális helyünket. Kifinomult ízléssel készült ételeket kaptunk, méretes adagokban, gusztusos tálalásban.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 5.
Remek, hangulatos hely, nagy adagok, finom ételek, kedves kiszolgálás. Nagyon kellemes, hogy nem óriási termek, hanem intim terek vannak. A hangos zenét kérésünkre lehalkították. Balesetet szenvedett barátnőmnek maximálisan segítettek. A Cézár-saláta mindkét változatát furcsállták a társaság tagjai, nem a megszokott, csak egyféle saláta van a hús ill.

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 10.
Születésnapot ünnepeltünk az étteremben. Az ételek nagyon finomak voltak, az adagok is megfelelőek. A pincérek segítőkészek, és kedvesek voltak. Végül még 2 ajándék muffint is kaptunk. 8 főre meglepően olcsó volt kb. 25500 Ft a számla. Könnyen megközelíthető, hangulatos hely. Széles a pizzaválaszték. Mivel frissen készülnek az ételek, kicsit több ideig tartott, míg kihozták az ételeket.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.193 - 24.558,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2023.01.01.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.675,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kozmetikai kezeléssel, sportolási lehetőségekkel, kiállítás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2021.12.28.
Boutique Residence Budapest
3 nap/2 éjszaka 21.831,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2023.01.04.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.585 - 43.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.06.30.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.265,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Stefánia Pizzéria & Étterem BudapestX