K.Mavolo

K.Mavolo adatlapja

Regisztráció2016.05.25
Utoljára itt2017.08.02

Szörnyű 2017. május 24.egyedül járt itt
5 évvel ezelőtti csalódás után, úgy gondoltam adok még egy esélyt a pizzának. Oda értem és a pincértől kérdeztem hogy jó a pizza, erre ő természetesen, olasz szakács készíti. Kezdtem reménykedni. . . . . de hiába :-(
Sajnos hamarosan kiderült hogy 5 év alatt semmit nem változott, kb. úgy nézett ki mint egy pár 100 forintos mirelit pizza.
Gyenge 2016. május 25.a párjával járt itt
A 4 csillaghoz képest, az ételek minősége vetekszik a közétkeztetés/menza minőségévél. A wellness részleg nem működött és ráadásul nagyon pici. Kérésre bekapcsolták a szaunákat, de azok használatára értelem szerűen várni kellett. A foglaláskor kapott 1+1 óra ajándék bowling és biliárd használatot nem lehetett kihasználni, mert amikor mentünk volna akkor egy csoportnak volt lefoglalva egész estére.
2016. július 6.egyedül járt itt
Sajnos erről az étteremről nem volt vélemény. Úgy gondoltam próba szerencse. És bejött. Teljesén jó volt. Első fogásnak Póréhagyma leves. Második fogás Szűzérmék sztrapacskával. Mindkettő nagyon finom. Ár érték teljesen elfogadható. Ha lehet egy kis kritikám, a szalvéta minősége. . . . A többi rendbe volt.