Old Lake Golf Club & Hotel Tata ★★★★

a 28 tatai szállás közül
Old Lake Golf Club & Hotel Tata
Old Lake Golf Club & Hotel TataOld Lake Golf Club & Hotel Tata

Old Lake Golf Club & Hotel Tata bemutatkozása

Tata közvetlen közelségében, Remeteségpusztán található Magyarország egyetlen golf és wellness szállodája, az Old Lake Golf Club & Hotel. Budapesttől és Győrtől kevesebb, mint egy óra autóútra található; arborétumi környezetben, 33 kényelmes szobával várja vendégeit.

Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Old Lake Golf Club & Hotel Tata vélemények

Gyenge 2020. augusztus 24.barátokkal járt itt
Barátnőimmel töltöttem itt egy éjszakát, de az is sok volt. Lakosztályt rendeltünk és a 4 csillagos jelölésben bízva sokkal-sokkal többet vártunk. A recepciós fiatalember kicsit sem állt a helyzet magaslatán, segítőkészsége nulla. Olvastuk a honlapon, hogy különböző sporteszközök állnak rendelkezésre, ehhez képest a szinte kihalt szállodában (amit már értek) nem tudtunk semmit csinálni.
Gyenge 2017. október 31.családjával járt itt
Kikapcsolódásnak és pihenésnek indult ez a pár nap, de már az első este után azt vártuk, hogy vége legyen és újra otthon legyünk. Két hónapos babánkkal szálltunk meg. A recepciós hölgy kedves, segítőkész. A szobába belépve elfogott a klausztrofóbia, annyira pici a szoba. A hűtő (minibár) üzemen kívül.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 3.családjával járt itt
Szilveszterkor szerettük volna jó érezni magunkat hát nem sikerült. Gyenge minőségű ételek, nyers húsok (sült malacnak indult) borzasztó volt. Előző nap ki kellett mennünk egy üzletbe innivalót venni mert pincért az sehol nem találtunk a recepciósnak kb 3-szor szóltunk , hogy inni szeretnénk.
Gyenge 2016. május 25.a párjával járt itt
A 4 csillaghoz képest, az ételek minősége vetekszik a közétkeztetés/menza minőségévél. A wellness részleg nem működött és ráadásul nagyon pici. Kérésre bekapcsolták a szaunákat, de azok használatára értelem szerűen várni kellett. A foglaláskor kapott 1+1 óra ajándék bowling és biliárd használatot nem lehetett kihasználni, mert amikor mentünk volna akkor egy csoportnak volt lefoglalva egész estére.
Gyenge 2015. április 7.a párjával járt itt
A szálloda igényes, szép, tiszta de az étel minősíthetetlen. Életemben nem ettem ilyen rosszat. Az hogy húsvét ünnepén lecsós tarhonya a vacsora, szerintem mindent elmond. Főleg hogy csapni való volt. Ha valaki enni is szeretne, valami emberi ételt semmi esetre se menjen ebbe a szállodába.
Átlagos 2014. október 29.barátokkal járt itt
Közepesen átlagos. Kicsit olyan, mintha a figyelem 80%-ban eltolódott volna a golfpálya felé és minden más mellékes lenne. Aki csak játszani megy ki, annak bizonyára nagy élmény. Aki megszállna, annak semmi különös. A konyha semmitmondó, a szobák egyszerűek és tiszták, de semmi extra. Az ételek minősége szerintem hagy kívánnivalót maga után: Leves fagyasztott (!
Gyenge 2014. augusztus 5.a párjával járt itt
Szállásban még ekkorát nem csalódtunk. Az ágyon a takaró 2 számmal kisebb. Az étel finom, de a választék szegényes. A wellness borzadály. Gőzkabin nem működött, a medence 40 fok körül kibírhatatlan, a merülőmedence tetején barna hab. Alig volt vendég de minket a szombat esti lagzi tetejére szállásoltak, alvás kizárva. Egyedüli pozitívum a golfpálya.
Kiváló 2014. június 10.a párjával járt itt
A Tatai Patara idején jártunk immár másodszor a Golf Hotelben. Sajnos nem a megrendelt szobát kaptuk, de kárpótoltak érte. Dér Péter végigkisért a golf pályán és ezalatt sok értékes információhoz jutottunk a golffal kapcsolatban, emellé egy márkás, egri bort is kaptunk ajándékba. A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.
2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Mi elégedettek voltunk mindennel. Nem volt semmi kirívó probléma. máskor is szívesen mennénk. a személyzet kedves volt. szép volt a környezet, sokat sétáltunk a gyerekekkel. Tudtak figyelni az allergiás gyermekeinkre is az étkezésnél. Az italok drágák voltak. A szoba megfelelő volt, kényelmesen elfértünk. a wellness szolgáltatás kicsit szegényes volt.
Átlagos 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
Összességében sokkal többre számítottam. Mindenben érezni lehet, hogy az olcsóságra törekszenek. Az étel választék rendkívül szegényes. Az étterem ízlésesen van berendezve, de sajnos itt vége a pozitívumoknak. A szoba borzasztó apró, babával voltunk és szinte elmsem fértünk a kisággyal. A wellness ósdi és mocskos.