Knemagdi

Knemagdi adatlapja

Regisztráció2017.04.01
Utoljára itt2018.04.10

Kiváló 2017. április 1.a párjával járt itt
Nagyon jó a szálloda elhelyezkedėse. Minden programhoz jó kiindulási pont. Tetszett a szervezett városnézés. A szoba számunkra teljesen megfelelt. A reggeli és vacsora választéka és minősége jó volt,kivéve az utolsó estét.De összességében ajánlani tudom.
Hotel Nagyerdő válasza
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük az elismerő véleményét.
Sajnáljuk, hogy nem írta le, mi volt a konkrét probléma az utolsó vacsorával.
Tisztelettel:
2017. április 3., , Hotel Nagyerdő
Kiváló 2017. október 6.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van. Igen szerencsés megoldás a földalatti folyosó ami a fürdőbe vezet , így már fürdőruhában és köntösben lehet átmenni. Számunkra ez nagyon praktikus volt ,mert végig rossz volt az idő . A személyzet minden tagja kedves,szolgálatkész. Az étel finom és bőséges,a felszolgálás is minden igényt kielégítő.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Hunguest Hotel Freya Zalakaros - Hunguest Hotel Freya Zalakaros -
Átlagos 2018. április 4.barátokkal járt itt
A helyet talán ajánlanám is,de a hozzácsatolt éttermet nem tudnám őszintén ajánlani. Az első esti menüs vacsoráról talán nem is írnék sokat ,mert nagyon rosszul sikerült . Akkor váltottunk a svédasztalosra( + 1000 Ft -fő),volt minőségbeli változás ,de valahogy mégsem az igazira sikerült. Ez végig így volt.