KoAttila

KoAttila adatlapja

Mottóm:Ha értékelsz vállald az arcod, különben az egész semmit nem ér!
Nem is adok azoknak az értékelésére akik egy kutyus ,virág,vagy egyéb kép mögé bújva húznak le szállásokat éttermeke. A TE véleményed Vállald az arcod,vagy maradj csöndben ,de ne sunyiskodj!
Családdal,barátokkal.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Ínyenc  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Házias ízek kedvelője  •  Gyógyvízben ázó  •  Mindenevő
Regisztráció2017.03.26
Utoljára itt2017.03.26

Kiváló 2017. március 26.a párjával járt itt
Nem véletlenül van kinnt a tábla : FÉRJEN be hozzánk! Nos már több mint 10 alkalommal voltam itt barátokkal, családdal. Végig ettük az étlapot és minden alkalommal várakozáson felüli élményben volt részünk. Udvariasság. tisztaság,jó hangulat és kiváló ételek.
Kiváló 2017. március 26.a párjával járt itt
Éppen itt tartózkodom. A személyzet rendkívül udvarias , minden problémámra azonnal reagáltak és segítettek. A WIFI gyors és jó. A szoba tiszta szép igényes. Van fizetős és ingyenes parkoló is. A vacsora és a reggeli is bőséges ízletes volt(pl: ötféle tojásétel) A fürdő (ami nem a szálloda része de a mi csomagunk tartalmazta a belépőt) kulturált tiszta volt .