Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
2300 Ráckeve, Strand u. 4.

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve a térképen

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve értékelése:

4. helyezett a 7 ráckevei szállás közül
61. helyezett Budapest környékén - 283 szállás közül

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.

Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.Tovább >>

Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007. december 06-án a Gyógyhelyi és Gyógyfürdőügyi Főigazgatóság főigazgatója gyógyvízzé nyilvánította.

A ráckevei kistérség termálvíz kincse számos lehetőséget kínál, amelyek a minőségi idegenforgalmat szolgálják: a vízparti és az ősfás környezet, a már 5 éve kiemelkedő szolgáltatásokat nyújtó Aqualand komplexum, a négycsillagos Hotel Termálkristály wellness szálloda megépítésével immáron több napra is kényezteti messzebbről érkezett vendégeit.

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve képei

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Sokszor voltunk már a szállodában, tulajdonképpen most se m csalódtunk, éppen építkezés volt, öltözőket bővitenek, de a fürdőzőket csak kismértékben zavarta. A szobákban továbbra is kicsik a TV-ék és nem a falra vannak szerelve, az ágyból már alig látni a műsort.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 5.
Többször jártunk már itt. Mindig bizakodtunk, hogy most talán melegebb lesz a kinti gyógymedence vize. De nem. . . . Gyönyörű a kert, a fürdő legszebb, legértékesebb része lenne. Elsősorban a gyógyvíz miatt menne oda az ember. Úgy tudom, a Keve forrás vize 50 fok feletti. Mért nem lehet megoldani, hogy télen is kellemes legyen kint?

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először másfél éve jártam itt. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában a fürdőben a wellnes részlegben. Fél év múlva ismételten meglátogattuk a helyet, ismét eltöltöttünk itt egy hosszú hétvégét. A szálloda tiszta, kellemes hely, kitűnő ételekkel, nagy választékkal és kiszolgálással.Bármikor szívesen visszatérek. Szívesen ajánlom Mindenkinek!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper volt. Az éjszakai fürdőzést kifejezetten ajánlom mindenkinek. Szép helyen van. A wellness részleg felszerelt, rengeteg szaunázási lehetőség, hideg vizes, meleg vizes medence. A környék nagyon szépséges. Magával ragadó az erdő közelsége. Negatív tapasztalatom nem volt. Szaunaszeánszokat is tartanak, gyümölcsbekészítés, kis meglepetés.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.

Ma, hosszú évek óta előszőr jártunk az Aqulandba. A recepciósra kb. 10 percet vártunk. Nem kaptunk tájékoztatást arról, hogy az öltözőszekrényekben elhelyezett ruhánkért, a fogast, fogasokat külön kell kérni. A beléptető szalaggal, csak már tapasztalt vendég segítségével jutottunk be. Tájékoztatás nincs.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel csalódás volt. Először is a fekete pénteki kedvezményes ár átverés volt, mert azóta olcsóbb ajánlatokat is hirdetnek. A szálloda környezete siralmas, de ahogy belép az ember, megnyugszik, hogy mégis …. . talán…. esetleg. A ételek választéka minimális, minősége kritikán aluli, nem egy négycsillagos szállodához illő.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előljáróban elmondanám, hogy évek óta visszatérő vendégek vagyunk, illetve mostmár csak voltunk. Most a pünkösdi hosszúhétvégét töltöttük itt a férjemmel. 4 nap, 3 éjszaka, természetesen felárral, mert pünkösd van. Mit takar ez, irgalmatlan zaj, zsúfoltság, a strandon. A szobákból szinte nem érdemes kilépni, mert a medencébe nem férsz be, de a felárad ellenében egy napágyat sem biztosítanak a szálló vendégek részére.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
Éppen itt tartózkodom. A személyzet rendkívül udvarias , minden problémámra azonnal reagáltak és segítettek. A WIFI gyors és jó. A szoba tiszta szép igényes. Van fizetős és ingyenes parkoló is. A vacsora és a reggeli is bőséges ízletes volt(pl: ötféle tojásétel) A fürdő (ami nem a szálloda része de a mi csomagunk tartalmazta a belépőt) kulturált tiszta volt .

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 csillagosnak hirdetik de nem az. A recepció egyik fele a fürdő vendégekért, a másik a szálló vendégekért van. Aki még nem járt itt az nem tudhatja, tájékoztató tábla nincs. Meg is kaptuk a nyers kioktatást. A szállodával kapcsolatban nem volt semmi tájékoztatás, mi merre, hol? A köszöntő pezsgőhöz nem volt elég pohár.

zene47 TOP szállásértékelő
2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. december 19.
Nagyszerűen éreztük magunkat a testvéremmel. Kicsit korábban érkeztünk,de segítőkészen felajánlották a fürdési lehetőséget. Mi inkább ismerkedtünk a várossal. A fürdőben sokféle lehetőséget próbálhattunk ki,ami t ki is használtunk. A svédasztalos étkezés bőséges, választékos és finom volt. Minden tekintetben remek felüdülés volt.

Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, welness-részleg használattal, gépkocsi beállóval
Érvényes: 2019.12.22-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.706 - 26.906,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Magyar Király
2 nap/1 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 10.762,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
4 nap/3 éjszaka 32.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor forralt borral, borospince-látogatással, borkóstolóval, sütemény büfével, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.01.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.22-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 6.976,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2020.03.31-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.11.15-ig
Full Moon Design Hostel
2 nap/1 éjszaka 5.506 - 10.654,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2021.10.25-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig

Szállodák Ráckeve környékén
Libra Hotel Veresegyház
Zichy Park Hotel Bikács
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

RáckeveX