Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
2300 Ráckeve, Strand u. 4.

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve a térképen

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve értékelése:

4. helyezett a 8 ráckevei szállás közül
46. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.

Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.Tovább >>

Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007. december 06-án a Gyógyhelyi és Gyógyfürdőügyi Főigazgatóság főigazgatója gyógyvízzé nyilvánította.

A ráckevei kistérség termálvíz kincse számos lehetőséget kínál, amelyek a minőségi idegenforgalmat szolgálják: a vízparti és az ősfás környezet, a már 5 éve kiemelkedő szolgáltatásokat nyújtó Aqualand komplexum, a négycsillagos Hotel Termálkristály wellness szálloda megépítésével immáron több napra is kényezteti messzebbről érkezett vendégeit.

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve képei

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
A hotel szép és tiszta. A közvetlen szomszédságban lévő wellness részleg felújítás alatt áll. A kert és környezet szép! A szobák kényelmesek és tiszták. Az étkezésnél ajánlatos figyelembe venni, hogy annak aki később érkezik legyen mindenből választék. Különben finomak voltak az ételek...
Összeségében szép hotel és kedves segítőkész a személyzet!

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 24.
Sokszor voltunk már a szállodában, tulajdonképpen most se m csalódtunk, éppen építkezés volt, öltözőket bővitenek, de a fürdőzőket csak kismértékben zavarta. A szobákban továbbra is kicsik a TV-ék és nem a falra vannak szerelve, az ágyból már alig látni a műsort.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 5.
Többször jártunk már itt. Mindig bizakodtunk, hogy most talán melegebb lesz a kinti gyógymedence vize. De nem. . . . Gyönyörű a kert, a fürdő legszebb, legértékesebb része lenne. Elsősorban a gyógyvíz miatt menne oda az ember. Úgy tudom, a Keve forrás vize 50 fok feletti. Mért nem lehet megoldani, hogy télen is kellemes legyen kint?

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először másfél éve jártam itt. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában a fürdőben a wellnes részlegben. Fél év múlva ismételten meglátogattuk a helyet, ismét eltöltöttünk itt egy hosszú hétvégét. A szálloda tiszta, kellemes hely, kitűnő ételekkel, nagy választékkal és kiszolgálással.Bármikor szívesen visszatérek. Szívesen ajánlom Mindenkinek!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper volt. Az éjszakai fürdőzést kifejezetten ajánlom mindenkinek. Szép helyen van. A wellness részleg felszerelt, rengeteg szaunázási lehetőség, hideg vizes, meleg vizes medence. A környék nagyon szépséges. Magával ragadó az erdő közelsége. Negatív tapasztalatom nem volt. Szaunaszeánszokat is tartanak, gyümölcsbekészítés, kis meglepetés.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.

Ma, hosszú évek óta előszőr jártunk az Aqulandba. A recepciósra kb. 10 percet vártunk. Nem kaptunk tájékoztatást arról, hogy az öltözőszekrényekben elhelyezett ruhánkért, a fogast, fogasokat külön kell kérni. A beléptető szalaggal, csak már tapasztalt vendég segítségével jutottunk be. Tájékoztatás nincs.

thelena TOP szállásértékelő
thelena TOP étteremértékelő
thelena TOP egyébhely értékelő
2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel csalódás volt. Először is a fekete pénteki kedvezményes ár átverés volt, mert azóta olcsóbb ajánlatokat is hirdetnek. A szálloda környezete siralmas, de ahogy belép az ember, megnyugszik, hogy mégis …. . talán…. esetleg. A ételek választéka minimális, minősége kritikán aluli, nem egy négycsillagos szállodához illő.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előljáróban elmondanám, hogy évek óta visszatérő vendégek vagyunk, illetve mostmár csak voltunk. Most a pünkösdi hosszúhétvégét töltöttük itt a férjemmel. 4 nap, 3 éjszaka, természetesen felárral, mert pünkösd van. Mit takar ez, irgalmatlan zaj, zsúfoltság, a strandon. A szobákból szinte nem érdemes kilépni, mert a medencébe nem férsz be, de a felárad ellenében egy napágyat sem biztosítanak a szálló vendégek részére.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
Éppen itt tartózkodom. A személyzet rendkívül udvarias , minden problémámra azonnal reagáltak és segítettek. A WIFI gyors és jó. A szoba tiszta szép igényes. Van fizetős és ingyenes parkoló is. A vacsora és a reggeli is bőséges ízletes volt(pl: ötféle tojásétel) A fürdő (ami nem a szálloda része de a mi csomagunk tartalmazta a belépőt) kulturált tiszta volt .

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 csillagosnak hirdetik de nem az. A recepció egyik fele a fürdő vendégekért, a másik a szálló vendégekért van. Aki még nem járt itt az nem tudhatja, tájékoztató tábla nincs. Meg is kaptuk a nyers kioktatást. A szállodával kapcsolatban nem volt semmi tájékoztatás, mi merre, hol? A köszöntő pezsgőhöz nem volt elég pohár.

Faházas Villapark
Érvényes: 2021.06.02-ig
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 18.338 - 43.554,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.414,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 11.546 - 21.225,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.02-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.684 - 23.381,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 23.360,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Klebelsberg Kastély
5 nap/4 éjszaka 9.263,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, meghitt vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.06-ig
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig

Szállodák Ráckeve környékén
Royal Club Hotel Visegrád
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)

RáckeveX