Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét
6000 Kecskemét, Borbás tanya 50.

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét a térképen

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét értékelése:

1. helyezett a 103 kecskeméti étterem közül
1. helyezett Dél Alföldön - 895 étterem közül

H-CS 10:30-22:00
P-Szo 10:30-23:00
V 10:30-22:00
csárda, étterem, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
jazz
Gépzene:
jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, román
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Gösser, Edelweiss

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét bemutatkozása

Éttermünk a 2010-es év tulajdonosváltása után új szemlélettel lépett rá arra az útra, aminek talán sohasem lehet vége, legalább is bízunk benne! Szemléletünk középpontjában nem más a főszereplő, mint a VENDÉG, még akkor is, ha a mai modern, rohanó világban el akarják velünk hitetni, hogy nincs szükség azokra az ízekre, amit anyáink és nagyanyáink hagytak ránk örökségül.
Éttermünk kialakításánál különös hangsúlyt fektettünk az otthonosságra és a családokra, éppen ezért került kialakításra parkunkban egy minden igényt kielégítő 270 négyzetméteres játszótér, valamint miniállatkerttel is kedveskedünk a gyerekeknek.
Bízunk abban, hogy ha rövid időre is, de megállíthatjuk az időt, és megélhetik a pillanat örömeit! És ne feledjék "a terített asztal örömei mindig összehozzák a családot."

Alázatos tisztelettel:
Balogh Dániel (séf),
Steixner József és Börönte Krisztián (étteremvezetők),
Bérczy Gyula (főpincér).

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét képei

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 22.
Egy wellness üdülésről hazafelé, megálltunk vacsorázni. Már annyit hallottam az étteremről, hogy tervbe vettem hogy egyszer ha arra járunk, megkóstolom a főztjüket. Hát nem csalódtam. Udvarias pincér fogadott bennünket. A kellemes teraszon tisztaság és rend uralkodott, ott választottunk asztalt. Leadtuk a rendelést, amire nem kellett nagyon sokat várni.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22.
Véletlenül láttuk meg, megálltunk vacsorázni, nem bántuk meg. Tiszta hely, kényelmes, jó kiszolgálás. A frissensült kifogástalan volt, csodálatosan ízletes, hogy lehet ilyen finomat főzni. . . Az ételek különlegesek, pl. sajtkéregben sült csirkemell vörösboros szilvamártással és almáskrokettel, hát alig tudtunk választani, végül ez lett az egyik.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
Az asztalfoglaláshoz többször próbáltuk hívni, mire szerencsére visszahívtak. Hétvége révén, csak délután fél 3-ra tudtunk asztalt foglalni. Nyilván ebédidőben, aznapi foglalás esélytelen. Érkezésünkkor a nagy parkolóban már rengeteg autó állt, amiből arra lehetett következtetni, hogy közkedvelt hely. Csárda jellegű, jó értelemben hangulatos, falusi porta.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
Kecskemét környéki kirándulásunk során terveztük, hogy egy késői ebéd-vacsora elfogyasztására ide térünk be. Korábban egy üzleti ebéd alkalmából már voltam az étteremben, akkor is jó benyomásokkal távoztam. Természetesen most sem volt foglalásunk, de azt gondoltuk ekkora étteremnél ez nem jelent majd problémát, de így csak a pincében kaptunk asztalt, ami egy elszeparált terület, annak előnyével, és hátrányával.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 25.
Ezen a helyen megvalósul a vendéglátás. A pincér kinyitja a vendég előtt az ajtót, érdeklődik hogy mit szeretnél? Gyors és pontos a kiszolgálás. Nagy adag ételek. Nagyon jó az ár-érték arány! Ajánlom minden arra járó éhes embernek!
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A Kecskemét határában, a Békéscsaba felé vezető út mellett működő Fekete Gólyát már egyszer célba vettük. Akkor nem tudtak helyet adni, pedig nem kicsi a beltér. Tanultunk az esetből, a minap Kecskemét fele járva odatelefonáltunk, hogy lesz-e asztal. Mondták, hogy lesz. Szerencséjük volt, mert épp akkor ürült egy, nem várt foglalt jelzésű tábla, pedig késtünk kb.

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Vasárnap éppen délben érkeztünk, és látva a parkoló autók számát, nem is reménykedtünk, hogy kapunk asztalt. De szerencsénk volt, a bejáratnál álló fiatal lányok egy kis böngészés után az alagsorban találtak nekünk szabad asztalt. Mivel teltház volt, így a kiszolgálás nem volt nagyon gyors, de még éppen belefért a "keretbe".

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Előre foglaltunk asztalt pünkösdkor. Sokat vártunk előzetesen a jó hírneve alapján, és az ott tapasztaltak alapján örömmel írhatjuk, hogy minden várakozásunkat beváltotta sőt felülmúlta a Fekete Gólya étterem. Nagyon jó ízű, kitűnő minőségű ételeket kapott mindhármunk. Példás kiszolgálással. A gyermekünket végig lekötötte a foglalkoztató, rajzoló füzet, pedig várni is alig kellett a telt ház mellett.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Interneten keresgélve véletlenül találtunk rá erre a helyre. Nagyon örülünk ennek a találatnak. Egy szuper helyre tévedtünk. Profi módon szervezett minden. Már a bejáratnál két hölgy fogadott bennünket, akik a vendégek fogadásában, irányításában segédkeztek. Az étteremben telt ház volt, de bámulatos sebességgel történt minden. A felszolgálók sürögtek-forogtak.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Egy hétköznap délután, út közben, véletlenül fedeztük fel az éttermet, amit nagyon nem bántunk meg. Bőséges kínálat, nagyon finom ételek, udvarias és gyors kiszolgálás, tisztaság, kellemes hangulat. A parkoló tágas, mindenki talál helyet magának. Máskor is meglátogatjuk az tuti! Bátran ajánlom mindenkinek, aki erre jár, feltétlen keresse fel az éttermet!

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, múzeumi belépővel, parkolással
2020.08.03. - 2021.12.22.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, belépővel
2021.10.22. - 2021.10.25.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.18. - 2022.04.18.
Barack Thermal Apartmanok
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 10.450 - 10.700,- Ft/fő/éj között: önellátással, Gyógy- és Élményfürdő használattal, parkolással
2021.02.25. - 2021.12.04.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.06.30.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2-3 éjszaka 18.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, lovaglás oktatással, fürdőbelépővel, wellness részleg és sportpálya használattal, állatsimogatással, parkolással
2021.02.22. - 2021.12.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
2-4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, érkezés napján gulyással vagy ragulevelessel, stég és csónak használattal, parkolással
2021.02.09. - 2021.12.31.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2022.01.31.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 15.750 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
2020.10.20. - 2022.09.01.
Dream Horse Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.980 - 9.430,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.04.18. - 2022.01.03.
Solaris Apartman & Resort
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással
2021.01.26. - 2021.05.31.

Szállodák Kecskeméten és környékén
Hotel Aquarell Kecskemét
Karácsony ünnepe (min. 3 éj)
1956-os Forradalom ünnepe (min. 2 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

Fekete Gólya Vendéglő KecskemétX