3. helyezett Kecskemét

6000 Kecskemét, Borbás tanya 50.

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét a térképen

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét értékelése:

1. helyezett a 105 kecskeméti étterem közül
1. helyezett Dél Alföldön - 806 étterem közül

H-CS 10:30-22:00
P-Szo 10:30-23:00
V 10:30-22:00
csárda, étterem, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
jazz
Gépzene:
jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, román
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Gösser, Edelweiss

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét bemutatkozása

Éttermünk a 2010-es év tulajdonosváltása után új szemlélettel lépett rá arra az útra, aminek talán sohasem lehet vége, legalább is bízunk benne! Szemléletünk középpontjában nem más a főszereplő, mint a VENDÉG, még akkor is, ha a mai modern, rohanó világban el akarják velünk hitetni, hogy nincs szükség azokra az ízekre, amit anyáink és nagyanyáink hagytak ránk örökségül.
Éttermünk kialakításánál különös hangsúlyt fektettünk az otthonosságra és a családokra, éppen ezért került kialakításra parkunkban egy minden igényt kielégítő 270 négyzetméteres játszótér, valamint miniállatkerttel is kedveskedünk a gyerekeknek.
Bízunk abban, hogy ha rövid időre is, de megállíthatjuk az időt, és megélhetik a pillanat örömeit! És ne feledjék "a terített asztal örömei mindig összehozzák a családot."

Alázatos tisztelettel:

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét vélemények

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Régóta terveztünk eljönni ide, most egy születésnap alkalmával végre el is határoztuk magunkat. Nagy reményekkel érkeztem, mert rengeteg pozitív véleményt olvastam/hallottam már a csodás Fekete Gólyáról. Már a vendégek fogadása is meglepő volt, mert a környéken igencsak ritka. De talán az országban is. Mindenki kedves, előzékeny, mosolygós, udvarias.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már sok jót hallottunk erről az étteremről, de eddig nem mentünk be soha, mert a tömérdek autóból, ami a parkolóban állt, arra a következtetésre jutottunk, hogy biztosan rengeteget kell várni. Most mégis rászántuk magunkat és elmentünk vacsorázni. Sokan voltak, de szerencsére rögtön kaptunk asztalt.

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 29.
Egy családi ebéd elfogyasztására ültünk be az étterembe. Már voltunk itt néhányszor, így a hétvégi erős vendégforgalom miatt, éltünk a telefonos asztalfoglalás lehetőségével. Nagyon tetszett a vendégmenedzsment profi lebonyolítása, amikor a vendég megkapja a kitüntetett tiszteletet és udvariasságot az asztalhoz kíséréstől kezdve, a folyamatos, de nem zavaró pincéri jelenléten keresztül, a számla diszkrét rendezéséig.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Augusztus 9-én szerettünk volna itt ebédelni férjemmel, de ez nem sikerült. Negyed órai várakozás után távoztunk, mivel senki meg nem kérdezte tőlünk, hogy miért is ülünk az asztalnál, kérünk e valamit. Az étterem teraszán rajtunk kívül 2 asztalnál 3 vendég ült. A pincérek kétszer is tettek egy kört, körülnéztek, és mint akik jól végezték dolgukat távoztak, de senki jött oda, hogy megkérdezze mit szeretnénk rendelni.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 28.
Kedves Hölgyem! Korábban már lereagáltuk más oldalon is közölt észrevételét, megmagyaráztuk, hogy mi miatt történhetett, és szerettük volna Önöket kárpótolni, de sajnos nem élt a lehetőséggel. Megkérnénk, hogy ezután ne kritizálja elégedetlenségével tovább az éttermet, hogy nyugodtan koncentrálhassunk a többi vendégünkre. Köszönjük!
Fekete Gólya Vendéglő, Fekete Gólya étterem

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Több alkalommal szerettünk volna itt enni,de mindíg telt ház volt,de egyszer sikerült,isteni finom bőséges adagokat kaptunk,amit nem is tudtunk elfogyasztani,de a felszolgáló egyből felajánlotta hogy becsomagolja a megmaradt ételt. Azóta itt állunk meg elfogyasztani egy egy ételkülönlegességet. Tisztaság, barátságos kiszolgáló személyzet, várja az ide látogató vendégeket.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt pár hónapban többször is megfordultunk itt. Volt, hogy nagyobb társasággal, volt, hogy ketten. Általában ajánlott előre asztalt foglalni, mert bár hatalmas befogadóképessége van a helynek, előfordul, hogy nem tudnak asztalt adni a spontán beeső vendégeknek. Bármit ettünk eddig itt, kifogástalan volt az íze, a tálalás, a mennyiség.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
Volt szerencsénk eltölteni pár napot kecskeméten eltölteni a párommal. Az ittjártam értékelése alapján választottuk a fekete gólya éttermet. . és nem okozott csalodást. Odaérkezvén kb egy 80fös terasz fogadott minkett ami nagy meglepödésünkre hétfön délután majdnem tele volt. A felszolgálók azonnal hellyel kináltak és végig nagyon kedvesek voltak.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 10.
Lányom lakodalmát ünnepeltük itt 2017 július 8. án. Nagyon megvoltunk elégedve. Csillagoos ötös az egész étteremnek, a konyhának, a pincéreknek- a személyzetnek. Nagyon melegvolt kint, de bent az étteremben kellemes hüvös fogadott bennünket. Még akkor sem melegedett fel amikor Kb 100 ember bement! ! ! ! Kellemes környezet, inteligens-udvarias személyzet, finom étel elérhető áron.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes,tiszta,hangulatos hely! Kedves,"jópofa" felszolgálókkal,minőségi ételekkel.Nagyon figyelmes a személyzet,tényleg vendégnek érzed magad.Nagyon finom,bőséges ételek.Az étterem tisztasága,a mosdók igényessége is sokat számít nálam,ez mind megvolt.Változatos az étlap,mindenki találhat rajta magának megfelelőt.Csak ajánlani tudom!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Székesfehérvárra utaztunk és véletlenül álltunk meg a Fekete Gólyában egy kávéra. Szilveszter napja volt, minden asztal foglalt, de leültettek bennünket. Megfogott a hely nagyon egyedi stílusa, így tájékozódtam, ha pár nap múlva visszafelé jövünk tudunk-e itt ebédelni. Azonnal kaptam egy névjegy kártyát, mivel javasolták, hogy foglaljunk asztalt.

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, múzeumi belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.22.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 4.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.19. - 2019.11.05.
Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.31.
Zsófia Panzió
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.06.30.
Ceglédi Apartmanpark & Kemping
Cegléd
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 18.866,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, gyertyafényes vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2020.01.31.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
5 nap/4 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2019.01.02. - 2019.05.30.

Szállodák Kecskeméten és környékén
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar Kecskemét
Az Alföld szívében, Lajosmizse mellett elhelyezkedő Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar a...
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Párosan szép az élet (1 éjtől)
Húsvét (min. 2 éj)

Fekete Gólya Vendéglő KecskemétX