Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét
6000 Kecskemét, Borbás tanya 50.

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét a térképen

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét értékelése:

1. helyezett a 109 kecskeméti étterem közül
1. helyezett Dél Alföldön - 901 étterem közül

H-CS 10:30-22:00
P-Szo 10:30-23:00
V 10:30-22:00
csárda, étterem, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
Élőzene:
jazz
Gépzene:
jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, román
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Gösser, Edelweiss

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét bemutatkozása

Éttermünk a 2010-es év tulajdonosváltása után új szemlélettel lépett rá arra az útra, aminek talán sohasem lehet vége, legalább is bízunk benne! Szemléletünk középpontjában nem más a főszereplő, mint a VENDÉG, még akkor is, ha a mai modern, rohanó világban el akarják velünk hitetni, hogy nincs szükség azokra az ízekre, amit anyáink és nagyanyáink hagytak ránk örökségül.
Éttermünk kialakításánál különös hangsúlyt fektettünk az otthonosságra és a családokra, éppen ezért került kialakításra parkunkban egy minden igényt kielégítő 270 négyzetméteres játszótér, valamint miniállatkerttel is kedveskedünk a gyerekeknek.
Bízunk abban, hogy ha rövid időre is, de megállíthatjuk az időt, és megélhetik a pillanat örömeit! És ne feledjék "a terített asztal örömei mindig összehozzák a családot."

Alázatos tisztelettel:
Gémesi Norbert (séf),
Steixner József és Börönte Krisztián (étteremvezetők),
Tarnavölgyi Sándor (főpincér).

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét képei

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 22.
Véletlenül láttuk meg, megálltunk vacsorázni, nem bántuk meg. Tiszta hely, kényelmes, jó kiszolgálás. A frissensült kifogástalan volt, csodálatosan ízletes, hogy lehet ilyen finomat főzni. . . Az ételek különlegesek, pl. sajtkéregben sült csirkemell vörösboros szilvamártással és almáskrokettel, hát alig tudtunk választani, végül ez lett az egyik.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
Az asztalfoglaláshoz többször próbáltuk hívni, mire szerencsére visszahívtak. Hétvége révén, csak délután fél 3-ra tudtunk asztalt foglalni. Nyilván ebédidőben, aznapi foglalás esélytelen. Érkezésünkkor a nagy parkolóban már rengeteg autó állt, amiből arra lehetett következtetni, hogy közkedvelt hely. Csárda jellegű, jó értelemben hangulatos, falusi porta.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 27.
Kecskemét környéki kirándulásunk során terveztük, hogy egy késői ebéd-vacsora elfogyasztására ide térünk be. Korábban egy üzleti ebéd alkalmából már voltam az étteremben, akkor is jó benyomásokkal távoztam. Természetesen most sem volt foglalásunk, de azt gondoltuk ekkora étteremnél ez nem jelent majd problémát, de így csak a pincében kaptunk asztalt, ami egy elszeparált terület, annak előnyével, és hátrányával.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 25.
Ezen a helyen megvalósul a vendéglátás. A pincér kinyitja a vendég előtt az ajtót, érdeklődik hogy mit szeretnél? Gyors és pontos a kiszolgálás. Nagy adag ételek. Nagyon jó az ár-érték arány! Ajánlom minden arra járó éhes embernek!
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 4.
A Kecskemét határában, a Békéscsaba felé vezető út mellett működő Fekete Gólyát már egyszer célba vettük. Akkor nem tudtak helyet adni, pedig nem kicsi a beltér. Tanultunk az esetből, a minap Kecskemét fele járva odatelefonáltunk, hogy lesz-e asztal. Mondták, hogy lesz. Szerencséjük volt, mert épp akkor ürült egy, nem várt foglalt jelzésű tábla, pedig késtünk kb.

botigyu TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 1.
Vasárnap éppen délben érkeztünk, és látva a parkoló autók számát, nem is reménykedtünk, hogy kapunk asztalt. De szerencsénk volt, a bejáratnál álló fiatal lányok egy kis böngészés után az alagsorban találtak nekünk szabad asztalt. Mivel teltház volt, így a kiszolgálás nem volt nagyon gyors, de még éppen belefért a "keretbe".

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Előre foglaltunk asztalt pünkösdkor. Sokat vártunk előzetesen a jó hírneve alapján, és az ott tapasztaltak alapján örömmel írhatjuk, hogy minden várakozásunkat beváltotta sőt felülmúlta a Fekete Gólya étterem. Nagyon jó ízű, kitűnő minőségű ételeket kapott mindhármunk. Példás kiszolgálással. A gyermekünket végig lekötötte a foglalkoztató, rajzoló füzet, pedig várni is alig kellett a telt ház mellett.

Bátor G TOP szállásértékelő
Bátor G TOP étteremértékelő
Bátor G TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Interneten keresgélve véletlenül találtunk rá erre a helyre. Nagyon örülünk ennek a találatnak. Egy szuper helyre tévedtünk. Profi módon szervezett minden. Már a bejáratnál két hölgy fogadott bennünket, akik a vendégek fogadásában, irányításában segédkeztek. Az étteremben telt ház volt, de bámulatos sebességgel történt minden. A felszolgálók sürögtek-forogtak.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Egy hétköznap délután, út közben, véletlenül fedeztük fel az éttermet, amit nagyon nem bántunk meg. Bőséges kínálat, nagyon finom ételek, udvarias és gyors kiszolgálás, tisztaság, kellemes hangulat. A parkoló tágas, mindenki talál helyet magának. Máskor is meglátogatjuk az tuti! Bátran ajánlom mindenkinek, aki erre jár, feltétlen keresse fel az éttermet!

2019. áprilisban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 3.
Ezen az oldalon találtam rá erre az étteremre, üzleti úton jártunk a környéken. Minden a legnagyobb rendben volt! Remek és gyors kiszolgálás, finom és bőséges ebéd, tisztaság, mindez korrekt áron. A hely könnyen megközelíthető, a parkoló tágas. Bátran ajánlom mindenkinek, remélem még lesz alkalmam visszatérni.

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.22.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.
Sipito Pihenőpark
Pilis
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.11. - 2021.08.11.
Solaris Apartman & Resort
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.31. - 2021.08.11.
Club Hotel Pegasus
Tiszaug
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, beltéri játéklehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.20. - 2020.09.10.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.05. - 2020.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 11.605 - 26.238,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.08.11. - 2021.08.01.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.678 - 20.183,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
2020.01.16. - 2020.12.31.
Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.31.

Szállodák Kecskeméten és környékén
Hotel Aquarell Kecskemét
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

Fekete Gólya Vendéglő KecskemétX