Kocsis Andrej

Kocsis Andrej adatlapja

Regisztráció2016.07.31
Utoljára itt2019.05.14

Kiváló 2016. július 31.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt, a szállás légkondicionált, tiszta és kényelmes. Többször étkeztünk az étteremben. Az ételek változatosak, kiválóan vannak elkészítve és remekül tálalva. A kiszolgálás a panzió és az étterem tekintetében is kiváló. Érezni lehet, hogy egy lelkes összeszokott csapat tartja kézben az eseményeket és biztosítja a magas színvonalat.
Kiváló 2016. november 25., kollégákkal járt itt
Megint sikerült eljutni ebbe az étterembe! A kollegákkal voltunk a környéken munkaügyben és egyöntetűen megszavaztuk, hogy az ebéd mindenképpen legyen a Zöld Elefántban. Nyolcan voltunk és mindenki mást rendelt, de végül mindenki a legnagobb elégedettséggel távozott. Én Bab gulyást és Fitness csirkemellet rendeltem görög salátával és nagyszerű volt.
Kiváló 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
A hely kellemes, nekem még bajornak is tűnt. Az ételek finomak, az adagok bőségesek. Nem csak bajor dolgok vannak. Hat féle csapolt sör. Kiszolgálás kedves és készséges. Örülök, hogy betévedtünk, vissza fogunk menni. Eredetileg máshova akartunk menni, de az zárva volt, így a legközelebbi helyre mentünk a GPS alapján.
Felhasználó fényképei:
Öreg Favágó Kocsmája Tarján - Öreg Favágó Kocsmája Tarján - Öreg Favágó Kocsmája Tarján -