Öreg Favágó Kocsmája Tarján
2831 Tarján, Móricz Zsigmond tér 9.

Öreg Favágó Kocsmája Tarján a térképen

Wellness csomagok Tarján városában

Öreg Favágó Kocsmája Tarján vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 8.
A lányom és a vejem születésnapjuk megünneplésére kaptunk meghívást. Nagyon örültem neki, hogy itt tartották, mert régebben már megtetszett ez az étterem, a neten találtam rá. Ebéd előtt bowlingozás volt. Ez alatt rendeltük meg a kiválasztott ételeket. Jó ötletnek tűnt, hogy a játék befejeztével egyből ehetünk.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk az étteremben, hol a családdal, hol ketten a Párommal. Sosem csalódtunk sem az ételekben, sem a hangulatban. Legutóbbi alkalommal ment ám a dínom - dánom, zene hangulat fergeteges volt. Ami az ételeket illeti: levesnek cipóban tálalt fokhagymakrémlevest kértünk, másodikként pedig a Shéf által ajánlott fogást(ami akkor spárgával, zöldségekkel tálalt csirkehusi volt, isteni finom Camembert-es sajtmártással) valóban gazdag ízvilág.

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Már nem először jártam itt ,talán harmadszor azt hiszem. Sokan voltak mint minden hétvegén, ezért előre foglaltunk asztalt hogy biztosra menjünk. 4 tagú társaság voltunk,természetesen éhesen;)A pincér gyors volt,de az ételre sokat vártunk mivel szinte telt ház volt már délbe. Sokféle minőségi csapolt sör van- ez pozitív.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Kellemes környezetben, hegyes-dombos vidéken, melyet bringával is szívesen bejár az ember, útközben megéhezik és éhesen betér ebbe a kis gyöngyszem vendéglőbe... Megtalálható a választékban a könnyebb étel választék pl. hal, de a nehezebb ételeket imádók csülköt is találnak az étlapon. Az ízek kitűnőek, a kiszolgálás kedves. Mindenki próbálja ki!!!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
A hely kellemes, nekem még bajornak is tűnt. Az ételek finomak, az adagok bőségesek. Nem csak bajor dolgok vannak. Hat féle csapolt sör. Kiszolgálás kedves és készséges. Örülök, hogy betévedtünk, vissza fogunk menni. Eredetileg máshova akartunk menni, de az zárva volt, így a legközelebbi helyre mentünk a GPS alapján. Végül nagyon kellemesen meglepődtünk.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Màr hallottunk a helyről,gondoltuk megkóstóljuk . . . . nagyon szép környék,hàla az égnek nem voltak sokan. Bajor kocsma, több helyi ètelt ill. italt is kóstólni lehet. ;-)többfèlèt rendeltünk,s mîg vàrakoztunk kaptunk kóstolót is a helyi specialitàsból .

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Régóta szerettünk volna már elmenni ide, sokan ajánlották. Kellemes, hangulatos hely. Hétvégén voltunk, így eléggé sokan voltak. Talán ezért, talán figyelmetlenségből. . . de elég sokat kellett várni, hogy egyáltalán étlapot kapjunk. Majd közölte is a pincér ,hogy "periférián kívül estünk"(? ) .

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
Nagyszerű dolog, hogy nem feltétlenül kell külföldre utazni azért, hogy az ember ízelítőt kapjon egy másik nép gasztronómiai kultúrájából. Az étterem autentikus alpesi berendezése és hangulata arra inspiráltak, hogy megkóstoljam a shéf speciális bajor ételajánlatát, amiben cseppet sem csalódtam.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor van kedvünk éttermekben ízlelni különböző helyeken lévő specialitásokat kulináris élményeket, vagy csak egyszerű házias ételeket akár mindezeket, mai divatos kifejezéssel jellemezve, újragondolt variációkban is. Így esett a választás a fenti étteremre. Délben érkeztünk, amikor még talán rajtunk kívül egy asztalnál ültek, ami valljuk be nem túl biztató.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az első alkalommal véletlenül kerültünk ide. Hallottuk,hogy jó véleményük van az ismeröseimnek avendéglőről. Gondoltuk egy próbát megér,ami teljes egészében beváltotta a szóbeszédet. A vendéglő hangulatos,igaz első alkalommal csak beestünk,de ha valaki tudja mikor akar menni,érdemes foglalni,mert nyitás után szinte rögtön teltházas!

Legnépszerűbb csomagok Tarjánban és környékén
Babaház
Bodajk
2 nap/1 éjszaka 14.040 - 14.820,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.19. - 2021.03.30.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 13.752 - 45.441,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
3 nap/2 éjszaka 9.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.06.30.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.26. - 2021.01.31.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.906 - 11.435,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 24.750 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.24.
Hotel Kiss
Tata
3-4 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, masszázs kuponnal, vársonézés kisvonattal, mesevetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.08. - 2020.12.20.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.03.30. - 2020.09.02.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-6 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszókuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.09.01.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.533 - 14.133,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.15. - 2021.01.03.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.442 - 31.390,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.

Szállodák Tarján környékén
Royal Club Hotel Tarján
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tarján
City Hotel Unió  Tarján
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Augusztus 20. - teljes előrefizetéssel
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Öreg Favágó Kocsmája TarjánX