Öreg Favágó Kocsmája Tarján
2831 Tarján, Móricz Zsigmond tér 9.

Öreg Favágó Kocsmája Tarján a térképen

kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször jártunk az étteremben, hol a családdal, hol ketten a Párommal. Sosem csalódtunk sem az ételekben, sem a hangulatban. Legutóbbi alkalommal ment ám a dínom - dánom, zene hangulat fergeteges volt. Ami az ételeket illeti: levesnek cipóban tálalt fokhagymakrémlevest kértünk, másodikként pedig a Shéf által ajánlott fogást(ami akkor spárgával, zöldségekkel tálalt csirkehusi volt, isteni finom Camembert-es sajtmártással) valóban gazdag ízvilág.

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 25.
Már nem először jártam itt ,talán harmadszor azt hiszem. Sokan voltak mint minden hétvegén, ezért előre foglaltunk asztalt hogy biztosra menjünk. 4 tagú társaság voltunk,természetesen éhesen;)A pincér gyors volt,de az ételre sokat vártunk mivel szinte telt ház volt már délbe. Sokféle minőségi csapolt sör van- ez pozitív.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
Kellemes környezetben, hegyes-dombos vidéken, melyet bringával is szívesen bejár az ember, útközben megéhezik és éhesen betér ebbe a kis gyöngyszem vendéglőbe... Megtalálható a választékban a könnyebb étel választék pl. hal, de a nehezebb ételeket imádók csülköt is találnak az étlapon. Az ízek kitűnőek, a kiszolgálás kedves. Mindenki próbálja ki!!!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 22.
A hely kellemes, nekem még bajornak is tűnt. Az ételek finomak, az adagok bőségesek. Nem csak bajor dolgok vannak. Hat féle csapolt sör. Kiszolgálás kedves és készséges. Örülök, hogy betévedtünk, vissza fogunk menni. Eredetileg máshova akartunk menni, de az zárva volt, így a legközelebbi helyre mentünk a GPS alapján. Végül nagyon kellemesen meglepődtünk.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Màr hallottunk a helyről,gondoltuk megkóstóljuk . . . . nagyon szép környék,hàla az égnek nem voltak sokan. Bajor kocsma, több helyi ètelt ill. italt is kóstólni lehet. ;-)többfèlèt rendeltünk,s mîg vàrakoztunk kaptunk kóstolót is a helyi specialitàsból .

2016. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Régóta szerettünk volna már elmenni ide, sokan ajánlották. Kellemes, hangulatos hely. Hétvégén voltunk, így eléggé sokan voltak. Talán ezért, talán figyelmetlenségből. . . de elég sokat kellett várni, hogy egyáltalán étlapot kapjunk. Majd közölte is a pincér ,hogy "periférián kívül estünk"(? ) .

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
Nagyszerű dolog, hogy nem feltétlenül kell külföldre utazni azért, hogy az ember ízelítőt kapjon egy másik nép gasztronómiai kultúrájából. Az étterem autentikus alpesi berendezése és hangulata arra inspiráltak, hogy megkóstoljam a shéf speciális bajor ételajánlatát, amiben cseppet sem csalódtam.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor van kedvünk éttermekben ízlelni különböző helyeken lévő specialitásokat kulináris élményeket, vagy csak egyszerű házias ételeket akár mindezeket, mai divatos kifejezéssel jellemezve, újragondolt variációkban is. Így esett a választás a fenti étteremre. Délben érkeztünk, amikor még talán rajtunk kívül egy asztalnál ültek, ami valljuk be nem túl biztató.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az első alkalommal véletlenül kerültünk ide. Hallottuk,hogy jó véleményük van az ismeröseimnek avendéglőről. Gondoltuk egy próbát megér,ami teljes egészében beváltotta a szóbeszédet. A vendéglő hangulatos,igaz első alkalommal csak beestünk,de ha valaki tudja mikor akar menni,érdemes foglalni,mert nyitás után szinte rögtön teltházas!

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hallomás alapján látogattunk el az étterembe Valentin nap előtti napon, és szerencsénk volt, hogy volt még szabad asztaluk. Legközelebb érdemes lenne előre foglalni (vagy talán csak a Valentin nap miatt volt nagy a nyüzsgés). Az étlapot elnézve leginkább a csülökről híres a hely, bajoros a felhozatal. Csak ajánlani tudom a sváb marhahúslevest, rendkívül jól esett ebben a nyirkos, hideg időben.

Legnépszerűbb csomagok Tarjánban és környékén
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 61.375,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.10.13. - 2019.12.31.
Szárcsa Hotel
3-4 éjszaka 21.383,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, délutáni kakaópartival, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, 4 éjszakától ajándékkal, ingyenes kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 16.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.29.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.23.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.758 - 31.212,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 5.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.10.31.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.13. - 2019.12.31.
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.694 - 14.038,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.930 - 11.348,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.

Szállodák Tarján környékén
Royal Club Hotel Tarján
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tarján
Velence Resort & Spa Tarján
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Öreg Favágó Kocsmája TarjánX