Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
8741 Zalaapáti, Kossuth u. 12.

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti a térképen

magyar, nemzetközi, Nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
jazz
magyar, angol, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti bemutatkozása

A Zöld Elefánt Étterem – Panzió 1988-ban, Zalaapátiban nyitotta meg először kapuit a vendégek előtt.

Ez a családi vállalkozásban működő étterem 1998-ban egy új épületbe költözött, elődjétől 700 m-re, így most a 75-ös főút mentén ... Tovább >>

Ez a családi vállalkozásban működő étterem 1998-ban egy új épületbe költözött, elődjétől 700 m-re, így most a 75-ös főút mentén található.
Az új Zöld Elefánt tágasabb, hangulatosabb és színvonalasabb, mit elődje, melyet az alábbi elnyert díjak is igazolnak:

2007. Kamarai-díj
2008. Rozmaring-díj

Az egész évben üzemelő étterem a magyaros és nemzetközi konyhák remekeit kínálja vendégeinek. Az étterem hangulatos belső termeivel 100 fő kényelmes elhelyezésére alkalmas, árnyas terasza és kerthelyisége 80 fő számára nyújthat felüdülést a meleg nyári napokon.

Csoportok teljes ellátását, családi és baráti összejövetelek, üzleti találkozók lebonyolítását is vállaljuk.

Az étterem tulajdonosa, aki több mint 35 éve foglalkozik vendéglátással, azt a célt tűzte ki maga elé, hogy mindig friss alapanyagokból készült, jó minőségű ételekkel, illetve különlegességek széles választékával várja kedves Vendégeit.

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti képei

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti vélemények

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Öt-hat évvel ezelőtt a családdal rendszeresen jártunk ide, nagyon meg voltunk elégedve. Aztán egyszer egy főétellel melléfogtam, hiába volt remek a hús és a pórémártás, a grillezett zöldségek tocsogtak a zsiradékban. Eltelt ez a pár év, gondoltam, újra megpróbálom, hátha jó irányba változott a hely.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Megint sikerült eljutni ebbe az étterembe! A kollegákkal voltunk a környéken munkaügyben és egyöntetűen megszavaztuk, hogy az ebéd mindenképpen legyen a Zöld Elefántban. Nyolcan voltunk és mindenki mást rendelt, de végül mindenki a legnagobb elégedettséggel távozott. Én Bab gulyást és Fitness csirkemellet rendeltem görög salátával és nagyszerű volt.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 19.
többször is megfordultunk itt és minden a legnagyobb rendben volt! Az étlap kicsit elsőre karcsúnak tűnt, de valójában pont elég. Az ár érték arány teljes egyensúlyban van, de inkább a minőség és mennyiség felé hajlik a mérleg. Az ételek ízletesek és adag nagy viszont az árban nem venni észre! Kiszolgálás udvarias, segítőkész és gyors! Csak ajánlani tudom

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17.
A Zöld Elefántról sokat hallottam már korábban és mindenki nagyon dicsérte. Így a párommal mi is kipróbáltuk az éttermet. A hely szép, jól berendezett és hangulatos. A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, ha valami kérdésünk volt az étellel kapcsolatban, akkor egész pontosan tudtak válaszolni. Maga az étel ízletes, igényesen elkészített volt.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
Többször jártunk már itt, még sohasem csalódtunk. Nincs közel ez az étterem, de bármikor hajlandóak vagyunk autóba ülni ezekért az ízekért. Ha már rájuk gondolok, összefut a nyál a számban. . . Ezt a helyet nem lehet megunni, olyan bőséges választék van mindenből. Még sehol nem ettem ilyen finom libamájat, mint itt, én konkrétan csak ezt eszem náluk.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk már itt, profi vendéglátást, állandó kiváló minőséget, gazdagon összeállított ízletes étel- és italkínálatot tapasztaltunk. Tiszta környezet, tisztelettudó személyzet, szakszerű kiszolgálás. Nekik minden vendég számít. Lelkiismeretes társaság. A parkolási lehetőség jó és biztonságos.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Egyszerűen felülmúlhatatlan!! 300 km kellett megtennünk hogy ilyen kiszolgálasban legyen részűnk. Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Az ételek szinvonalasan tálalva,a kiszolgálás nagyszerű,nagyon kedves pincérek,jó zene ,fantasztikusan finom ételek!!!! Tíz csillagot érdemelnek!!!
Zalaegerszeg

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9.
A legjobb. Ez az egy szó is elég lenne rá! Nem találtunk még hasonlót! ! ! A hely könnyen megközelíthető, jók a parkolási viszonyok. Hangulatos, családias. Ha tele van az étterem, akkor is minden asztalnak megvan a kis saját privát légköre. Az étlap választékos, gazdag, mindig feltűnnek újabb remekművek! ! Szó szerint! Itt ne a vastagon panírozott rántott húsokat keressük!

maska TOP étteremértékelő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 27.
Nem múlhat el úgy a környékbeli utazás, hogy ne térjünk be Zalaapátiban a Zöld Elefánt étterembe. Most is így történt ez, bár pont ellenkezőleg kellett utaznunk hozzá 50 km-t. Nem bántuk meg! Érdekes, hogy mit tehetnek vajon a tulajdonosok ahhoz, hogy hosszú éveken át fenn tudják tartani a színvonalat, az ízletes konyhát, a barátságos fogadtatást, a hangulatos zenét?

2015. októberben járt itt
Értékelt: 2015. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kis gyöngyszem Zalaapáti közepén. Már többször jártunk itt sosem csalódtunk sem az ételekben sem a kiszolgálásba,az étlap mindig tud új meglepetésekkel szolgálni a pincérek napra készek az ételek tekintetében. Az ízek párosítása fantasztikus,nem érdemes az étlaptól eltérni ,mert úgy tökéletes ahogy van.

Legnépszerűbb csomagok Zalaapátiban és környékén
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, mézeskalácssütéssel, gyertyafényes fürdőzéssel, forralt borozással, karácsonyi koncerttel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.26.
Hunguest Hotel Helikon
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda, szauna, fitneszterem, strandsziget és sporteszközök használatával, sportolási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.11.05.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.05. - 2017.12.17.
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, fitneszterem és gyógybarlang használattal, sport- és gyermekprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.09.
EMAN Apartmanház Sárvár
4 nap/3 éjszaka 17.667,- Ft/család/éj ártól: önellátással, szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, kert használattal, internet elérhetőséggel, parkolással
Kristály Hotel
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, retro disco-val, kuglóf partival, wellness-részleg használattal, kedvezményes privát jakuzzi, infra-szolárium használattal, masszázs kedvezménnyel, kedvezményes fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Hotel Sante
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.15. - 2017.12.10.
Hotel Villa Natura
Garabonc
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Nordic Walking bot használattal és túratérképpel, horgászati lehetőséggel, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 15.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, gyógyfürdő- vagy tófürdő-belépővel, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.04.30.
Zenit Hotel Vendégház
Vonyarcvashegy
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szauna programokkal, wellness mozival, gyermekbarát szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2017.09.10. - 2017.12.22.
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Zalaapáti környékén
Thermal Hotel Balance  Zalaapáti
Lenti központjától pár perc sétára fekvő Thermal Hotel Balance 2016 márciusától várja a...
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalaapáti
A MenDan Magic Spa & Wellness Hotel Zalakaros központjában, közvetlenül a városi fürdő...
Hotel Aquamarin Zalaapáti
A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros...
Balance hétköznapok (min. 2 éj)
Téli wellness álom (min. 2 éj)
Békés Ünnepek (min. 2 éj)

Zöld Elefánt Étterem ZalaapátiX