Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti
8741 Zalaapáti, Kossuth u. 12.

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti a térképen

magyar, nemzetközi, Nemzetközi
grill ételek ...
Gépzene:
jazz
magyar, angol, német, olasz, orosz
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti bemutatkozása

A Zöld Elefánt Étterem – Panzió 1988-ban, Zalaapátiban nyitotta meg először kapuit a vendégek előtt.

Ez a családi vállalkozásban működő étterem 1998-ban egy új épületbe költözött, elődjétől 700 m-re, így most a 75-ös főút mentén ... Tovább >>

Ez a családi vállalkozásban működő étterem 1998-ban egy új épületbe költözött, elődjétől 700 m-re, így most a 75-ös főút mentén található.
Az új Zöld Elefánt tágasabb, hangulatosabb és színvonalasabb, mit elődje, melyet az alábbi elnyert díjak is igazolnak:

2007. Kamarai-díj
2008. Rozmaring-díj

Az egész évben üzemelő étterem a magyaros és nemzetközi konyhák remekeit kínálja vendégeinek. Az étterem hangulatos belső termeivel 100 fő kényelmes elhelyezésére alkalmas, árnyas terasza és kerthelyisége 80 fő számára nyújthat felüdülést a meleg nyári napokon.

Csoportok teljes ellátását, családi és baráti összejövetelek, üzleti találkozók lebonyolítását is vállaljuk.

Az étterem tulajdonosa, aki több mint 35 éve foglalkozik vendéglátással, azt a célt tűzte ki maga elé, hogy mindig friss alapanyagokból készült, jó minőségű ételekkel, illetve különlegességek széles választékával várja kedves Vendégeit.

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti képei

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 18.
A párommal elmentünk egyik este vacsorázni , mert már voltunk itt és tetszett . Az biztos most se csalódtunk, sőt! A pincérek ajtóval szemben várták a vendégeket és nagyon udvarias segítettek helyet választani, majd mindenben rendelkezésünkre álltak. A kérdés ilyenkor felmerül az emberben mennyibe fog ez nekünk kerülni, de mivel voltunk már itt tudtuk semmivel sem többe mint máshol ahol pocsék volt a kaja és pincér megfeledkezett rólunk stb.

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Öt-hat évvel ezelőtt a családdal rendszeresen jártunk ide, nagyon meg voltunk elégedve. Aztán egyszer egy főétellel melléfogtam, hiába volt remek a hús és a pórémártás, a grillezett zöldségek tocsogtak a zsiradékban. Eltelt ez a pár év, gondoltam, újra megpróbálom, hátha jó irányba változott a hely.

2016. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Megint sikerült eljutni ebbe az étterembe! A kollegákkal voltunk a környéken munkaügyben és egyöntetűen megszavaztuk, hogy az ebéd mindenképpen legyen a Zöld Elefántban. Nyolcan voltunk és mindenki mást rendelt, de végül mindenki a legnagobb elégedettséggel távozott. Én Bab gulyást és Fitness csirkemellet rendeltem görög salátával és nagyszerű volt.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 19.
többször is megfordultunk itt és minden a legnagyobb rendben volt! Az étlap kicsit elsőre karcsúnak tűnt, de valójában pont elég. Az ár érték arány teljes egyensúlyban van, de inkább a minőség és mennyiség felé hajlik a mérleg. Az ételek ízletesek és adag nagy viszont az árban nem venni észre! Kiszolgálás udvarias, segítőkész és gyors! Csak ajánlani tudom

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 17.
A Zöld Elefántról sokat hallottam már korábban és mindenki nagyon dicsérte. Így a párommal mi is kipróbáltuk az éttermet. A hely szép, jól berendezett és hangulatos. A felszolgálók nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, ha valami kérdésünk volt az étellel kapcsolatban, akkor egész pontosan tudtak válaszolni. Maga az étel ízletes, igényesen elkészített volt.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
Többször jártunk már itt, még sohasem csalódtunk. Nincs közel ez az étterem, de bármikor hajlandóak vagyunk autóba ülni ezekért az ízekért. Ha már rájuk gondolok, összefut a nyál a számban. . . Ezt a helyet nem lehet megunni, olyan bőséges választék van mindenből. Még sehol nem ettem ilyen finom libamájat, mint itt, én konkrétan csak ezt eszem náluk.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk már itt, profi vendéglátást, állandó kiváló minőséget, gazdagon összeállított ízletes étel- és italkínálatot tapasztaltunk. Tiszta környezet, tisztelettudó személyzet, szakszerű kiszolgálás. Nekik minden vendég számít. Lelkiismeretes társaság. A parkolási lehetőség jó és biztonságos.

Mobilról küldte. | 2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 12.
Egyszerűen felülmúlhatatlan!! 300 km kellett megtennünk hogy ilyen kiszolgálasban legyen részűnk. Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Az ételek szinvonalasan tálalva,a kiszolgálás nagyszerű,nagyon kedves pincérek,jó zene ,fantasztikusan finom ételek!!!! Tíz csillagot érdemelnek!!!
Zalaegerszeg

2016. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. január 9.
A legjobb. Ez az egy szó is elég lenne rá! Nem találtunk még hasonlót! ! ! A hely könnyen megközelíthető, jók a parkolási viszonyok. Hangulatos, családias. Ha tele van az étterem, akkor is minden asztalnak megvan a kis saját privát légköre. Az étlap választékos, gazdag, mindig feltűnnek újabb remekművek! ! Szó szerint! Itt ne a vastagon panírozott rántott húsokat keressük!

maska TOP étteremértékelő
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 27.
Nem múlhat el úgy a környékbeli utazás, hogy ne térjünk be Zalaapátiban a Zöld Elefánt étterembe. Most is így történt ez, bár pont ellenkezőleg kellett utaznunk hozzá 50 km-t. Nem bántuk meg! Érdekes, hogy mit tehetnek vajon a tulajdonosok ahhoz, hogy hosszú éveken át fenn tudják tartani a színvonalat, az ízletes konyhát, a barátságos fogadtatást, a hangulatos zenét?

Legnépszerűbb csomagok Zalaapátiban és környékén
Hunguest Hotel Pelion
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.232 - 43.605,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness sziget és fitneszterem használattal, változatos sportprogramokkal, internettel
2018.08.22. - 2020.04.08.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 34.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.28. - 2020.12.19.
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.765,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.09.30.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 2.875,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Csodaszarvas Tájpark
Rábahídvég
2 nap/1 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Hotel Ovit
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.22.
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.06. - 2020.06.25.
Danubius Health Spa Resort Hévíz
5 nap/4 éjszaka 18.400 - 19.150,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőrészleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.26. - 2020.04.30.
Horgásztó Nyaraló
Gyékényes
8 nap/7 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.11.30.
Regina Apartman
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.467 - 6.160,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.26. - 2020.06.25.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2020.12.31.
Hotel Forrás Zalakaros
Napi árak, félpanzióval, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.02.29.

Szállodák Zalaapáti környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalaapáti
Palace Hotel  Zalaapáti
Hotel Viktória Zalaapáti
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Last Minute Július
Wellness ízelítő (min. 2 éj)

Zöld Elefánt Étterem ZalaapátiX