Kollárka

Kollárka adatlapja

Sziasztok! 40 éves elmúlt 3 gyerekes apuka vagyok, aki ha csak teheti utazik, főleg a családjával. Szeretnék én is véleményt írni azokról a helyekről ahol jártunk, ezzel segítve a választásotokat.

Üdv: Feri
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Gyermekkel utazó  •  Vízimádó
Regisztráció2019.02.04
Utoljára itt2019.02.11

Kiváló 2019. február 4.gyerekekkel járt itt
Családommal úgy döntöttünk még 2018 tavaszán, hogy újra felfedezzük a Balatont. Gyerekkoromban sokat töltöttem lent és rengeteg élménnyel gazdagodtam és ezt szeretném továbbadni a gyerekeimnek. Feleségem találta ezt a szállást az interneten, tipikus balatoni apartman, tulajdonosok ott laknak.
Felhasználó fényképei:
Dencs Apartman Gyenesdiás -
Kiváló 2019. február 4.egyedül járt itt
Dohány utcában sétálgattam és mivel bor kedvelő vagyok, beugrottam egy kis rizlingre. :) Kedves kiszolgálás, nyugodt környezet fogadott, hogy az 1dl boromat kényelmesen elkortyolgassam. Nem éreztem a személyzet részére szúró tekintetet, hogy csak 1dl bort kortyolgatok, ugyanolyan vendégnek éreztem magamat, mint egy nagyfogyasztó!
Kihagyhatatlan 2019. február 4.gyerekekkel járt itt
Családommal jártuk az állatkertben nyáron. Szinte egésznapos program, nagyon jól körbejárható és a folyamatos fejlesztések miatt érdemes akár évente többször is visszamenni, mindig mutatnak valami újat! Kedvencem az Afrika szavanna rész, ahol egy dombról belátható az egész terület, tényleg olyan érzése van az embernek, mintha az igazi szavannán felett állna!
Felhasználó fényképei:
Veszprémi Állatkert Veszprém -