Veritas Winebar Budapest

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Veritas Winebar Budapest vélemények

Kiváló 2019. február 4.egyedül járt itt
Dohány utcában sétálgattam és mivel bor kedvelő vagyok, beugrottam egy kis rizlingre. :) Kedves kiszolgálás, nyugodt környezet fogadott, hogy az 1dl boromat kényelmesen elkortyolgassam. Nem éreztem a személyzet részére szúró tekintetet, hogy csak 1dl bort kortyolgatok, ugyanolyan vendégnek éreztem magamat, mint egy nagyfogyasztó! :) Csak ajánlani tudom őket!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kiváló 2019. január 1.egyedül járt itt
A Veritas borkereskedést már évek óta ismerjük, 1995-ben alakultak, az első években az előző munkahelyemen még törzsvásárlói kártyát is kaptunk hozzájuk, de már akkor sem voltam nagy borivó, ez mondjuk azóta sem változott, de azért érdekel a bor, szeretem a borospincék, borkóstolók, szüretek hangulatát.
Veritas Winebar Budapest - BelsőVeritas Winebar Budapest - Étel/italVeritas Winebar Budapest - BelsőVeritas Winebar Budapest - BelsőVeritas Winebar Budapest - Külső képVeritas Winebar Budapest - Külső képVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Külső képVeritas Winebar Budapest - Külső képVeritas Winebar Budapest - EgyébVeritas Winebar Budapest - BelsőVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. június 25.barátokkal járt itt
Az In Vino Veritas nevű borszaküzlet a tavaly borbárt nyitott az üzlethálózat Dohány utcai egysége mellett. Mire megérkeztünk sajnos a konyha már bezárt, így arról nem tudok nyilatkozni, minden esetre ránézésre az is ott lehet úgy 4,5 pont körül. A borok alapján az 5 pontot megelőlegezem az étel/ital rovatban.
Veritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Étlap/itallapVeritas Winebar Budapest - Egyéb
Kiváló 2017. december 8.barátokkal járt itt
A legjobb italok, jó hangulat, kedves kiszolgálás. :)
A hely desing-ja tökéletesen el lett találva, a színek, a formák, mondanám, hogy trendi, de mégsem az unalmas, mindenhol jelenlévő minimal, hanem egyedi. Az ételválaszték nem túl nagy, de minőségi, még gluténmentes kenyeret is tudtak hozni, ami igazán pozitív meglepetés volt.