Veszprémi Állatkert Veszprém

Veszprémi Állatkert Veszprém
Veszprémi Állatkert VeszprémVeszprémi Állatkert Veszprém
Veszprémi Állatkert VeszprémVeszprémi Állatkert Veszprém

Veszprémi Állatkert Veszprém bemutatkozása

A településen járva a Veszprémi Állatkertet  érdemes felkutatni, ahol nemcsak a jelenlegi, páratlanul gazdag állatvilágot csodálhatod meg, hanem az őslények kora is megelevenedik majd előtted - hosszúnyakú növényevőkkel és éles fogú ragadozókkal. A gyerekek kedvence pedig minden bizonnyal a 25 élményelemből álló Afrikai szavanna játszótér lesz!

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Veszprémi Állatkert Veszprém vélemények

Kihagyhatatlan 2020. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Egy nyári napon jöttünk ide. Egy 2 gyerekes családnak a belépő majdnem 11 ezer Forint volt,ami kicsit borsosnak tűnik - 2 éves kortól már a kicsiknek is fizetni kell. A látvány,főleg a szavannai rész és a dínópark persze kompenzálja ezt. 2 éve jártunk itt korábban,a fejlődés szemmel látható.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Érdekes 2020. február 28.gyerekekkel járt itt
Az állatkert bejáratánál (bent) egy különleges játszótér található "pókhálóval", "halászhálóval" (mászókák), cölöpökön álló házakkal, csőcsúszdákkal és egy óriási hajóval, sok ügyességi elemmel. Sokféle állat látható - és valóban látható télen is. A mosdó tiszta.
Kihagyhatatlan 2019. július 30.barátokkal járt itt
Egész napos program. Tiszta, rendezett, igényes program a egész család számára. A mosdók tiszták. Az ételek amit ott fogyasztottunk ízletesek voltak, ára elfogadható. Többször voltunk már és menni is fogunk még. A játszótereket, a dinóparkot is imádták a gyermekek. Az állat simogatót imádták a kicsik, de még mi felnőttek is.
Kihagyhatatlan 2019. február 4.gyerekekkel járt itt
Családommal jártuk az állatkertben nyáron. Szinte egésznapos program, nagyon jól körbejárható és a folyamatos fejlesztések miatt érdemes akár évente többször is visszamenni, mindig mutatnak valami újat! Kedvencem az Afrika szavanna rész, ahol egy dombról belátható az egész terület, tényleg olyan érzése van az embernek, mintha az igazi szavannán felett állna! Érdemes elmenni nagyon jó kikapcsolódás.
Veszprémi Állatkert Veszprém -
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. szeptember 1.a párjával járt itt
Jártunk már Veszprémbe, de akkor az állatkert kimaradt. Most csak emiatt jöttünk a városba és nagyon jó élmény volt. Nyitásra már ott voltunk, épp kellemes sétálós időnk volt. Az állatok aktívak voltak, látszott, hogy jó helyük van. Jó hosszú séta várt ránk, de megérte.
Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém - Veszprémi Állatkert Veszprém -
Érdekes 2018. augusztus 23.családjával járt itt
A legnagyobb melegben mentünk ide kirándulni. Irigyeltem is az állatokat a fürdési lehetőségükért. Mindenhol tó, patak, medence. Kár , hogy egy rész le volt zárva, és hosszú menetelésben mentünk a napon a bejárattól a büféig. Kitűnő dolog volt az állatok etetési időpontjáról tájékoztatást adni, így egy sorrendet állíthattunk fel a látványosságokról.
Kihagyhatatlan 2018. július 31.családjával járt itt
Akár családnak, akár pároknak, idősnek-fiatalnak jó kikapcsolódást nyújt. Az árak nincsenek elszállva és látni hogy folyamatosan fejlesztik a parkot. Az állatok jól vannak tartva, bár éppen vedlő korszakban láttuk többüket, de ezt a természetes állapotot leszámítva egészségesnek és szépnek látszanak. A kis pingvin csapat tüneményes!
Kihagyhatatlan 2017. október 6.csoporttal járt itt
A siófoki Aquavilla vendégei közül sokan ellátogatnak ide. A hely gyönyörű,minden évben fejlesztik. Az állatok színvonalas körülmények között élnek. Mi magunk is évente többször elmegyünk,és vendégeinknek is ajánljuk. Innen mindenki élményekkel tele érkezik haza. Minden évszakban nagy élményt nyújt minden korosztály számára.
Kihagyhatatlan 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó program a Balatonon nyaralóknak is, ha már unják a strandot vagy nincs strandidő! Ez az állatkert évről évre nagyobb és szebb. Csak ajánlani tudom mindenkinek. . . . . dinós rész is nagyon színvonalas az őslények megtekintésén kívül homokból áshatnak ki csontokat a gyerekek és még rengeteg érdekesség várja őket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Akinek messze van a nyíregyházai vagy debreceni állatkert, annak bátran ajánlom bő félnapos programnak, nem fog csalódni, mert hasonló élményt nyújt, sőt többet. A dinópark nagy ötlet, színvonalas kivitelezés, legalább 30 féle dino élethű nagyságban.