kovacsandrea

kovacsandrea adatlapja

Regisztráció2014.05.23
Utoljára itt2014.05.26

Kiváló 2014. május 23.barátokkal járt itt
Nekem nagyon tetszett az étterem. Jó volt a kiszolgálás, kedves és segítőkész a pincér. Finomak voltak az ételek, nekünk az édespanírban sült csirke és a marhapörkölt ízlett a legjobban. Jó nagy adagot kaptunk, így senki nem maradt éhes a csoportban. A kilátás nagyon szép a tóra, jövünk máskor is a barátaimmal.
Kiváló 2014. május 23.családjával járt itt
Tavaly voltam itt a családommal. A környezet egyszerűen mesés, a faszobrok és a hely hangulata páratlan. Több ételt is megkóstoltunk, mindegyik nagyon finom volt, de nekem a füstölt pisztráng ízlett a legjobban. A felszolgálók mosolygósak voltak, az ételt időben kihozták, mindenkinek csak ajánlani tudom!
2014. május 26.a párjával járt itt
Mi a férjemmel voltunk ott idén tavasszal. A szobánk olyan volt mint a patyolat, a takarítónők és a pincérek nagyon kedvesek voltak. Az ebéd és a reggeli bőséges és finom volt. Jó elhelyezkedésű étterem, közel van mindenhez. Jó volt a fürdőjük is, bár kitehetnének egy figyelmeztető táblát, hogy ezüstékszerrel ne menjünk a termálba, mert én például ezt nem tudtam, és minden gyűrűm bebarnult.