Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany

$$$$
Hely jellege
étterem
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem TihanyRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany
42 fotó

4,6Kiszolgálás
4,8Hangulat
4,2Ár / érték
4,4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
CE Plaza Hotel Siófok
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany vélemények

Kiváló 2022. június 18.a párjával járt itt
Nagyon szép, kellemes múlt emlékeivel őrzőtt hely.
Tihany egyetlen minőségi és jó éttermbe!!!
Kiszolgálás remekek, ételek remek- igaz nincs sok választék de még én is találtam magamnak lehetőséget.
Csak ajánlani tudom!!
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Egyéb
Kiváló 2020. augusztus 17.családjával járt itt
Egy nagyon hangulatos hely a régi idők emlékeivel. Barátságos figyelmes kiszolgálás. Nagyon finom ételek. Ezt kár lett volna kihagyni.
Itt fényképeztem:
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Étel/italRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 18.a párjával járt itt
Ebédre tértünk be az étterembe, és nem bántuk meg. Nagyon finom volt a kacsamell, és a páromnak is nagyon ízlett a csülök. A kiszolgálás is nagyon kedves. A felszolgáló maradéktalanul profin végezte a munkáját. Nem maradt el azt érdeklődés sem, hogy elégedettek voltunk-e. A környezet, a skanzen jelleg pedig egyszerűen gyönyörű.
Még több kép (1 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 81 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2268 feltöltött kép
2017. július 26.a párjával járt itt
Szomjúságtól gyötörve tántorogtunk be az első helyre, már dél volt, ezért meg is kérdeztem, lehet-e csak inni valamit. Néhol morognak emiatt, sőt finoman ki is raknak, de itt nagyon előzékenyen kérdezte, mit iszunk, azonnal hozta is az ízletes bodzaszörpöket. Kellemes hűvös volt, amit az állandó vízcsobogás (nagyon szellemes ötlet!
4Ételek / Italok
4Hangulat
3Ár / érték arány
Itt fényképeztem:
Régi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső képRégi Idők Udvara Skanzen és Étterem Tihany - Külső kép
Még több kép (12 db) >>
Bronz fokozatú értékelő
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
A helyről sokat olvastunk és nem is lehet elmenni mellette! A fogadtatás teljesen baráti, látvány lélegzet elállító nagymamám ízvilágát éreztem a számban mikor beléptünk! Kutyával érkeztünk ami nem volt gond és a pincér még helyet is ajánlott hova üljünk mert kicsit hideg este volt plusz kérdezte hozzon pokrócot .
2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Aki Tihanyban jár feltétlen térjen be ebbe az étterembe. Ha ebédre nem is, de egy kávéra mindenképpen érdemes bemenni és megnézni azt a sok-sok régi holmit ami az étterem hangulatát adja. Sok minden lóg a falakon, nem is ismertük az összes szerszámot, de a tulajdonos készséggel állt rendelkezésünkre és mesélt a tárgyak eredetéről.
4Ételek / Italok
2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
4 személyes Döbrögi tálat rendeltünk. A tál egyébként mutatós volt és jól nézett ki, csak ami rajta volt az volt íztelen volt, kivéve a héjában sült krumplit. Nagyságát nézve, négy felnőtt férfi ember részére kevés. Rendeltünk még egy juhtúrós köretet, ahol először nem láttuk a juhtúrót majd külön rendeltünk hozzá egy adaggal, csak ezzel meg az volt a baj,hogy köszönő viszonyba sem volt a juhtúróval.
3Ételek / Italok
2Kiszolgálás
4Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Kiváló 2016. július 12.a párjával járt itt
Belépve igazi kis mesebeli kép fogad. Dédszüleinket idéző holmik a falon, kellemesen elrendezett asztalok. Rengeteg növény ès faragott fa szobrok. Mosolygós kedves kiszolgálás és igazán finom ételek jellemzik. A tányér változatos színekben és ízekben. Az adag bőséges. Biztosan visszatérünk még ha Tihanyban járunk.
Kiváló 2016. június 27.családjával járt itt
Már visszatérő vendégként kifejezetten ide jöttünk ebédelni. mivel levendulafesztivál volt, mindenhol nagyon sokan voltak, így itt is, de senkinek nem mondták, hogy menjen el, csak azt, hogy megoldjuk és így is lett. Az ételek nagyon hamar elkészültek és nagyon finomak voltak. nincs nagy választék, de ami van, az nagyszerű.
4Kiszolgálás
Kiváló 2016. június 6.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk már itt, amikor Tihanyban kirándulunk mindig ide ülünk be ebédelni. Még soha nem csalódtunk! A dekoráció, a hangulat tényleg visszarepít a régi időkbe! A szervírozás is korhű, agyagkorsókban hozzák ki az italokat. Az ételek kitűnőek! Jó szívvel ajánlom a kacsamellet és a libacombot!
37 értékelés / 4 oldalon