Régi Idők Udvara Tihany
8237 Tihany, Batthyányi u 3.

Régi Idők Udvara Tihany a térképen

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Régi Idők Udvara Tihany vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
Egy nagyon hangulatos hely a régi idők emlékeivel. Barátságos figyelmes kiszolgálás. Nagyon finom ételek. Ezt kár lett volna kihagyni.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédre tértünk be az étterembe, és nem bántuk meg. Nagyon finom volt a kacsamell, és a páromnak is nagyon ízlett a csülök. A kiszolgálás is nagyon kedves. A felszolgáló maradéktalanul profin végezte a munkáját. Nem maradt el azt érdeklődés sem, hogy elégedettek voltunk-e. A környezet, a skanzen jelleg pedig egyszerűen gyönyörű.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 26. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szomjúságtól gyötörve tántorogtunk be az első helyre, már dél volt, ezért meg is kérdeztem, lehet-e csak inni valamit. Néhol morognak emiatt, sőt finoman ki is raknak, de itt nagyon előzékenyen kérdezte, mit iszunk, azonnal hozta is az ízletes bodzaszörpöket. Kellemes hűvös volt, amit az állandó vízcsobogás (nagyon szellemes ötlet!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A helyről sokat olvastunk és nem is lehet elmenni mellette! A fogadtatás teljesen baráti, látvány lélegzet elállító nagymamám ízvilágát éreztem a számban mikor beléptünk! Kutyával érkeztünk ami nem volt gond és a pincér még helyet is ajánlott hova üljünk mert kicsit hideg este volt plusz kérdezte hozzon pokrócot .

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki Tihanyban jár feltétlen térjen be ebbe az étterembe. Ha ebédre nem is, de egy kávéra mindenképpen érdemes bemenni és megnézni azt a sok-sok régi holmit ami az étterem hangulatát adja. Sok minden lóg a falakon, nem is ismertük az összes szerszámot, de a tulajdonos készséggel állt rendelkezésünkre és mesélt a tárgyak eredetéről.

Sütő András TOP étteremértékelő
Sütő András TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 személyes Döbrögi tálat rendeltünk. A tál egyébként mutatós volt és jól nézett ki, csak ami rajta volt az volt íztelen volt, kivéve a héjában sült krumplit. Nagyságát nézve, négy felnőtt férfi ember részére kevés. Rendeltünk még egy juhtúrós köretet, ahol először nem láttuk a juhtúrót majd külön rendeltünk hozzá egy adaggal, csak ezzel meg az volt a baj,hogy köszönő viszonyba sem volt a juhtúróval.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Belépve igazi kis mesebeli kép fogad. Dédszüleinket idéző holmik a falon, kellemesen elrendezett asztalok. Rengeteg növény ès faragott fa szobrok. Mosolygós kedves kiszolgálás és igazán finom ételek jellemzik. A tányér változatos színekben és ízekben. Az adag bőséges. Biztosan visszatérünk még ha Tihanyban járunk.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 27.
Már visszatérő vendégként kifejezetten ide jöttünk ebédelni. mivel levendulafesztivál volt, mindenhol nagyon sokan voltak, így itt is, de senkinek nem mondták, hogy menjen el, csak azt, hogy megoldjuk és így is lett. Az ételek nagyon hamar elkészültek és nagyon finomak voltak. nincs nagy választék, de ami van, az nagyszerű.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártunk már itt, amikor Tihanyban kirándulunk mindig ide ülünk be ebédelni. Még soha nem csalódtunk! A dekoráció, a hangulat tényleg visszarepít a régi időkbe! A szervírozás is korhű, agyagkorsókban hozzák ki az italokat. Az ételek kitűnőek! Jó szívvel ajánlom a kacsamellet és a libacombot! Mindkét ételhez jár gyümölcskompót, ami isteni!

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 4.
Pozitívum:
- minden italt agyagkorsókban hoztak ki --> nagyon hangulatos
- bodzás levendulaszörp kiemelkedően finom volt, érdemes megkóstolni
- hangulat öt pontos
- gyors kiszolgálás
- a Csülök felejthetetlenül finom, a libacombnál is jobbvolt! - tálalás nagyon szép
- zellerkrémleves szintén öt pontos!

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Klára Apartmanház
Tihany
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.12.05.
CE Napfény Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.10.03.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.12.05. - 2021.12.05.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktélkuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-FI internet eléréssel
2021.01.03. - 2021.12.23.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
5 nap/4 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, disznóvágással, tombola, szilveszteri vacsorával és zenével, éjfélkor pezsgővel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
2021.05.14. - 2021.12.05.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.31.
Hotel Margaréta
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 13.630 - 38.070,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Dalia Spa wellness részleg korlátlan használatával, hotelkönyvtár és játszószoba használattal, internettel
2018.06.14. - 2021.12.19.
Gold Haus Panzió
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 24.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni kávéval és süteménnyel, forralt borral és pogácsával, borkóstolóval, szilveszteri svédasztalos vacsorával, Louis Armstrong esttel
2020.12.30. - 2021.01.02.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, masszázskuponnal, infrakabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.05.31.
Ezüsthíd Hotel
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.21. - 2021.12.31.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2020.12.05. - 2020.12.31.

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Régi Idők Udvara TihanyX