Ciprián Étterem Tihany

Ez a hely megszűnt!
3,2
a 45 tihanyi étterem közül
étterem, fagyizó, kávézó - kávéház, vendéglő
Ciprián Étterem Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Ciprián Étterem Tihany vélemények

Kiváló 2015. július 21.gyerekekkel járt itt
Tihany csodálatos, de jó kis túra feljutni a hegy tetejére. Miután mindent megnéztünk, a gyerekeinkkel (már nagyok) ide térünk be, mert a napi menü mindegyikünknek megfelelt. Az étel finom volt, amit nagyon gyorsan és kedvesen hozott a pincér, és a kellemes fedett rész alatt tudtunk elfogyasztani, mert az idő elég szeszélyes volt, lógott az eső lába.
Szörnyű 2014. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Ebbe az étterembe csak az menjen,aki rossz gasztroélményben akar részesulni. Két asztalnál ultek még rajtunk kívul(a tobbi étterem dugig volt). Már a limonádé megrendelésénél grimaszt és megjegyzést tett a pincérno. Ciprián tálat és túrós csuszát rendeltem. A tányérokat elobb kihozták,így volt idonk letorolni róluk a kolbászzsírt.
2014. május 27.a párjával járt itt
Mi gyakori vendégek vagyunk a feleségemmel a balatoni vendéglőkben. Ebben az étteremben a panoráma fogott meg minket. Mindketten halászlét rendeltünk, aminek gyönyörű színe volt, és sűrű, fantasztikus állaga. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt, még programokat is ajánlott nekünk.
Kiváló 2014. május 23.barátokkal járt itt
Nekem nagyon tetszett az étterem. Jó volt a kiszolgálás, kedves és segítőkész a pincér. Finomak voltak az ételek, nekünk az édespanírban sült csirke és a marhapörkölt ízlett a legjobban. Jó nagy adagot kaptunk, így senki nem maradt éhes a csoportban. A kilátás nagyon szép a tóra, jövünk máskor is a barátaimmal.
Szörnyű 2013. július 30.családjával járt itt
Nem ajánlom az éttermet, semmilyen körülmények között. Azért tértünk be, mert nagyon éhesek voltunk, de a szinte teljesen üres terasz nem ébresztett bennünk gyanút. Roston csirkét rendeltem, gombamártással és vegyes körettel. Nyár lévén jobban vágytam párolt zöldség köretre, így azzal kértem az ételt.
Ciprián Étterem Tihany a térképen
8237 Tihany Kossuth u. 23.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • gyerekmenü • kisállat bevihető • reggelizési lehetőség • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
görög, magyar, gluténmentes, vegetáriánus
hagyományos magyar fogások