kovacsnezsuzsa

kovacsnezsuzsa adatlapja

Regisztráció2015.09.19
Utoljára itt2016.06.27

Kiváló 2013. június 22.egyedül járt itt
Kiváló adottságú szálláshely, gyönyörű balatoni panorámával! A part tiszta és rendezett, a víz minősége kifogástalan. Csönd, nyugalom volt az 5 nap alatt, amíg ott tartózkodtam. Ideális hely azoknak, akik erre vágynak. Kisgyerekekkel utazóknak is remek lehetőség a játszótér és pancsoló medence, bár itt egyetlen negatív észrevételem az, hogy hiányzik a medence mellől az árnyékolás.
2013. október 24.a párjával járt itt
A szakács remekelt, a pincérek gyorsak, figyelmesek, minden étkezésnél folyamatosan pótolták az elfogyott ételeket, az asztalokról is gyorsan eltüntették a felesleges edényeket, ami gratulációt érdemel. A szoba tágas és kényelmes, az utcazaj némileg zavaró. Az Erzsébet wellnessben a női zuhanyzó kifogásolható és véleményem szerint a művirágok rontják az összképet.
Kiváló 2015. szeptember 19.a párjával járt itt
Minden tökéletes ezen a szálláshelyen. Most 3. alkalommal voltam a Három Hattyúban, és még vissza fogok térni, mert nagyon a szívügyem!
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a csendes, családias, nyugalmas és szinte tökéletes pihenést, kikapcsolódást nyújtó szálláshelyet.
Köszönet mindezért az ott dolgozóknak!