KovácsPeti

KovácsPeti adatlapja

Regisztráció2019.03.27
Utoljára itt2019.04.02

Szörnyű 2019. március 27., üzleti partnerrel járt itt
Mindent elmond az étterem minőségéről, hogy visszaküldtem az ételt és szó nélkül lehúzták a számláról. A barátom salátája rosszul volt készítve, kis adag rákkal 4200 Ft volt! ! ! Egy kis adag saláta. A hely egyébként kellemes, a Duna parton található, a felszolgálással sincs baj, normális, kissé steril, de ez az elegánsabb helyek sajátossága.
Kiváló 2019. március 27.a párjával járt itt
A Pulled Pork valami fenomenalis, a párom is eléggé elégedett volt az Áfonyás burgerével. Kiszolgálás normális, tetszett a várakozás idejére adott ropogtatnivaló. A hely jópofa, az étlap fel van festve a falra. A hely ugyan tiszta volt, ami egy kicsit nem tetszett, hogy egy láthatóan családi háznak épült helyből lett étterem, de ennek csak külső hiányossága van.
Kiváló 2019. március 29.barátokkal járt itt
Szerintem az egyik legjobb magyar burgeres, főleg ár/értékben. Változatós, és Jancsa Janit régóta követem, érti a dolgát. A hely egyszerű, szokásos Bamba designos, semmi extra. A pultosok lehetnének kedvesebbek, de nincs velük gond. Ennél jobb csak sokkal drágábban van. De kevés olyan helyet tudok, mint ez, ahol a megfizethető áron van jó burger.