Bamba Marha Burger Oktogon Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bamba Marha Burger Oktogon Budapest vélemények

Kiváló 2019. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Az egyik legfinomabb hamburgerező az országban. Sajnos, mi Szomabathelyiek vagyunk ritkábban tudunk ott enni, de mindig betérünk amikor Pesten járunk. Kedves, és gyors kiszolgálás, finoman fűszerezett húsok, isteni szószok, finom szörpök. A hely általában tele van, néha nehéz ülőhelyet találni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 5.a párjával járt itt
Nagyon finom hamburgerező. A hús az isteni és saját készítésű. A mellé rendelt sültkrumpli nagyon finom volt és a szószok isteniek voltak. Nagyon laktató és igazi szaftos hamburger. Külön kiemelném, higy nem szalvéta van hanem kéztörlő ami zseniális ötlet. Összeségében nagyon ajánlom.
Kiváló 2019. március 29.barátokkal járt itt
Szerintem az egyik legjobb magyar burgeres, főleg ár/értékben. Változatós, és Jancsa Janit régóta követem, érti a dolgát. A hely egyszerű, szokásos Bamba designos, semmi extra. A pultosok lehetnének kedvesebbek, de nincs velük gond. Ennél jobb csak sokkal drágábban van.
De kevés olyan helyet tudok, mint ez, ahol a megfizethető áron van jó burger. Ajánlom.
Átlagos 2018. április 5.barátokkal járt itt
Sokkal többet vártam a helytől. Inkább talponálló de ezzel semmi gond. Viszont a hamburger egyszer ehető(számomra). Semmi különösebb élményt nem nyújtott. Nem voltak finom,intenzív ízek egyáltalán. Lehet csak én vártam sokat,de nekem semmi meglepetést vagy pluszt nem adott.
Kiváló 2017. április 4.barátokkal járt itt
Egy barátommal jártunk a Bamba Marhában.
Az egyetlen hátránya, hogy kicsit sokat vártunk a hamburgerre, de ebédidőben ez inkább jót sugall.
Isteni finom ételeket kaptunk kedves pultos fiútól. Nem csak a szendvicset ajánlom szeretettel, de az isteni friss káposztasalátát is kár lenne kihagyni.
Visszamennék, bármikor, ez nem is kérdés!
Kiváló 2016. szeptember 11., kollégákkal járt itt
Az Oktogonnál lévő, főleg fiatalok - magyarok és külföldiek is vegyesen - körében népszerű hamburgerező hely. Színekben a narancs az uralkodó, a berendezés egyszerű, fiatalos, funkcionális. Minden ételt frissen, a rendelés felvételét követően készítenek és a sorszámot kiírják, ha elkészült az étel.
Bamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - MosdóBamba Marha Burger Oktogon Budapest - MosdóBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Étlap/itallapBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Étel/italBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Étel/italBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Étel/italBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Külső kép
2016. május 22.a párjával járt itt
Egy olyan munkanap után, amikor szerencse hogy a stressz elveszi az étvágyat, mert nincs idő enni, estem be a Bamba Marhába. Kiéhezve érkezünk és nem voltunk felkészülve, hogy a helynek már híre ment az igényes hamburgerevők körében. Ezért ülőhelyet találni sem volt egyszerű és a várakozási idő is meghaladta az ideálisat.
2015. december 12.barátokkal járt itt
A talán legalaposabb és legnépszerűbb burger-blog szerzője, a Burgerpápa saját helyet nyitott nemrég Bamba Marha néven az Oktogon tőszomszédságában. A minap a Pannon Borkarácsony nevű színvonalas rendezvény után egy jóbarátommal ide értünk be enni valamit. A hely nevét viselő burgert kértük, hiszen vagy ezzel, vagy egy alapjáratú darabbal lehet a legjobban tesztelni a helyet.
Bamba Marha Burger Oktogon Budapest - Külső képBamba Marha Burger Oktogon Budapest - EgyébBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - BelsőBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Étel/italBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Étel/italBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Étel/italBamba Marha Burger Oktogon Budapest - Külső kép