Burger House Dunakeszi Dunakeszi

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Burger House Dunakeszi Dunakeszi vélemények

Szörnyű 2020. január 12.a párjával járt itt
Gondoltuk eszünk egy igazi jó hamburgert! Bementünk, már a fogadtatás is olyan volt, hogy "már csak ti hiányoztatok". . . . . . . . leültünk, jött az étlap unottan, majd hölgyike unottan távozott, majd mikor már a kedvünk is elment az itt evéstől, kértük, hogy rögtön csomagolják is be elvitelre, majd otthon kényelmesen megesszük.
Kiváló 2019. március 27.a párjával járt itt
A Pulled Pork valami fenomenalis, a párom is eléggé elégedett volt az Áfonyás burgerével.
Kiszolgálás normális, tetszett a várakozás idejére adott ropogtatnivaló.
A hely jópofa, az étlap fel van festve a falra.

A hely ugyan tiszta volt, ami egy kicsit nem tetszett, hogy egy láthatóan családi háznak épült helyből lett étterem, de ennek csak külső hiányossága van.
Ennyi pénzért, ez a minőség kiváló.
Kiváló 2017. szeptember 5.a párjával járt itt
Először jártunk a Burger House-ban, de nem utoljára. A férjem sima hamburgert, én pulled pork-ot ettem, és mindketten nagyon elégedettek voltunk. Részemről életem legjobb hamburgerét ettem, minden tökéletes volt benne. A kiszolgálás kedves, barátságos volt. A hely picit felújításért könyörög (ahogy olvastam az ajtón, valószínűleg már elkezdték), de tiszta volt minden.
Átlagos 2017. február 25.a párjával járt itt
A hely: koszos, büdös. A kiszolgálás: egy személy csinál mindent, kézmosás nélkül. Az egyik percben a koszos pénzt, a másikban pedig az ételeket fogdossa. A hamburger finom, de ennyi pénzért jobbat is lehet kapni, ami nem ennyire rágós és van valami íze is. A plusz 200 Ft-ért választott Cheddar sajt valamiért nem került bele a hamburgerbe, ahogy a hagyma karika sem. Legközelebb ide nem megyünk.
2016. június 16.gyerekekkel járt itt
Több alkalommal játunk már itt, mert finom hamburgereket készítenek. A hely maga nem túl szép és nem túl igényes a kialakítása. Forgalmas út közvetlen közelében található. Az ételek finomak, bár ez alkalommal túl friss saláta került a burgerbe, mert még földes volt :-) Ezt leszámítva nagyon ízletes hamburgereket kaptunk.
2015. március 13.a párjával járt itt
A kiszolgálás nem éppen gyors és nem is a legkedvesebb. Viszont az ételek finomak, ízletesek és nagyjából pont azt az élményt nyújtják, amire számít az ember. Eddig akárhányszor jártam itt (három alkalommal) az ízekben nem csalódtam. A pincérnő mufurcságán meg hamar túltettem magam, biztos csak rossz napja volt. A hamburgerek finomak, nekem kb. csak ez volt a lényeg.
Gyenge 2014. augusztus 29.a párjával járt itt
Talán már egy éve is volt, hogy ott voltunk. Semmi extra. Még meg is jegyeztük a párommal, hogy nem jövünk többet ide. Jól hangzik a marketing, de a rántott hús száraz volt, elég kis adag is volt amúgy. A barátom is azt mondta, hogy a retró burger "felejthető". Járnánk oda, ha jobb lenne az étel. Dunakeszin igazából nincs mit enni.