Krisszy

Krisszy adatlapja

Regisztráció2016.06.24
Utoljára itt2017.08.19

2016. június 24.a párjával járt itt
Mit mondhatnék, amióta betértünk ide a párommal, azóta ez a törzshelyünk. Sehol a városban nem kaptam még ilyen finom, friss, puha, szaftos, hatalmas adag libamájat, ráadásul hihetetlenül olcsón. Más étteremben, ennyi vagy több pénzért, 2-3 falat rágós valamit kapsz, amit libamájnak csak csúfolnak.
Kiváló 2016. június 24.egyedül járt itt
Imádom a teákat a zselével és buborék gömbökkel, annyira viccesek. Na és persze megőrülök a fekete tápiókáért, kókusz-táró-tejbe és teába is finom, hidegen, melegen, langyosan. Régen imádtam a szendvicsüket, de sajnos megszűnt, imádtam, sőt, függő voltam, de hát túl macerás volt nekik :( dobozos levest meg nincs kedvem enni, a nyers babsütire sem bukom, szóval, marad csak a tea.
Gyenge 2016. június 24.családjával járt itt
Régen imádtam a Trófeát, sokféle étel volt, vad húsok, szarvas, vaddisznó, azt ettem amit akartam és minden verhetetlen áron. Mindenből csak egy kicsit szedtem, hogy megkóstoljam és aztán, ami ízlett oda visszamentem. Hogy mi változott, tavaly ősszel voltunk ott családilag, aztán két hét múlva újra, amikor az első alkalommal lett hasmenésem, nem gyanakodtam, a második után, megkérdeztem a többieket.