Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest
1183 Budapest, Üllői út 452.

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest a térképen

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest értékelése:

H-Szo 10:00-22:00
V 10:00-21:00
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház, söröző, vendéglő
magyar, nemzetközi
Élőzene:
könnyűzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német
légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, akadálymentes, gyerekmenü, WIFI
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic, Pilsner Urquell

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest képei

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest vélemények

Balatonberény

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A napokban házassági évfordulós vacsoránkat költöttük itt el, sajnos a zápor miatt a terasz helyett a belső étteremben. A terasz nyaranta rendkívül hangulatos, élőzene, árnyas fák teszik kellemessé az étkezést. Az ételválaszték nem túl hosszú, de minőségi, feleségem libamájjal töltött jércemellet evett, én hagymás rostélyos. Az ételek tálalása ízléses.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 14.
Családi összejövetelen voltunk itt, nem elöször, de valószínűleg sokáig nem jövünk vissza. A kellemes környezet ellenére nem éreztük jól magunkat, a pincérek 1 óra után vették fel az ital rendelést, mogorvák voltak, udvariatlanok. Az ételt 2 óra várakozás után hozták ki. Ha utánrendelni akartunk fel kellett állni és odamenni a pulthoz, mert a pincér elkerülte az asztalunkat, vagy nem hallotta ha szóltunk.

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hét éves koromban költöztünk Pestszentlőrincre. Azóta ugyan már máshol van a családi fészkünk, de a munkám miatt még mindig a XVIII. kerülethez kötődöm. Sok minden változott az elmúlt 36 év alatt. A mostanság nemzeti ünnepünkön, nosztalgiából zötyögő tujákat felváltotta a Hannoveri villamos. Elköltözött a piac, átalakult/átépült a három mozi is.

Csokoládé TOP étteremértékelő
Csokoládé TOP egyébhely értékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Olyan nehezen találok olyan cukrászdát, ahol végre válogathatok a cukormentes fagylaltok közül, és ráadásul még ízlik is. Kellemes fák alatt, párakapuk segítségével töltöttünk el egy kis időt a nagy melegben. Nagyon kedves volt a kiszolgálás. Rengeteg féle sütemény, különleges limonádé csábításának alig tudtunk ellenállni. Ide máskor is eljövök .

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Baráti találkozóra foglaltunk asztalt, mert a régi vendégek nagyon dicsérték. A kerthelyiségben nem volt hely,igy egy benti boxot ajánlottak. A légkondiciónáló nem müködőtt a 40 fokos hőségben. Hát most elvesztettek több vendéget. 6 fős asztalnál a felszolgáló csak 4 embertől kérdezte meg, hogy milyen italt hozzon. Ittallap nem volt. Kb.

2018. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokszor jártam már itt. Kolléganőimmel rendszeresen itt sütizünk a szülinapunkon, bizonyítvány osztás után itt ettünk a gyermekünkkel hatalmas fagyi kelyheket, de tartottunk már itt baráti összejövetelt is. Nyáron a kerthelyiség nagyon hangulatos, bár az étterem környezete kicsit lehangoló, hiszen a villamosra, egy üllői úti kereszteződésre,egy Spárra és egy dm-re néz, de ha ettől elvonatkoztatunk, akkor maga az épület nagyon patinás és szépen helyreállított.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Régebben többször ebédeltünk és vacsoráztunk itt, már inkább más helyet választunk. Ma már nem szívesen térünk be, mert az alkalmazottak nagy része lekezelően viselkedik. Legutóbb süteményt vásároltunk, amit elvitelre kértünk. Többféle édességet készültünk választani, végül csak pár darabot kértünk.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nem főidőben mentünk csak mi voltunk az étteremben, mégis a megrendelt üdítőt elfelejtette kihozni a pincér. Az üres étteremben annyira elfoglalt volt, hogy nem vette észre egy perce integetünk neki. A tatárt bekeverve hozták ki, a levesek elég jók voltak. Sajnos az étlapon szereplő bor nem volt. A főétel viszont csapnivaló volt.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
10 fővel, 4 gyerekkel foglaltunk helyet vacsorára, szerencsére még jó időben, ezért a kertben ültünk le. A grill konyhaáról nagyon jó illatok jöttek, ezért főleg grill ételeket választottunk. Kicsit várni kellett, de mivel minden frissen készült, ez természetes. minket egyáltalán nem zavart a nyüzsgés a kertben, a csak fagyira betérő gyerekek zaja, mert mi is gyerekekkel voltunk, akik nem mindig maradtak az asztal mellett.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 5.
Sokat járunk ide. Többnyire azért, hogy süteményt vigyünk a családnak. Az apró sütik nagyon ízlésesen vannak elkészítve. Az étterem rész kialakítása kissé vegyes képet mutat. Egyrészt elegáns, szeparált bokszok, másrészt kerti asztalokra néhány székkel benyomást kelt egy másik helyiség. Legutóbb örömmel tapasztaltuk, hogy a parkoló kibővítésre került!

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 7.016 - 17.718,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2021.12.28.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 13.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, 1 órás gyertyafényes privát wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2020.12.22.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.10.27.
Green Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 7.875 - 8.325,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2021.09.14.
Jagelló Business Hotel
2020.10.26. - 2021.10.27.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 9.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.10.27. - 2021.10.27.
City Hotel Mátyás
2 nap/1 éjszaka 8.859 - 24.450,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2020.10.22. - 2021.01.15.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.783 - 20.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.09.27.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.592 - 30.602,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2022.01.01.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.496 - 16.870,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2022.01.02.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.701,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Gastland M1 Hotel
Páty
2020.10.27. - 2021.01.25.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda BudapestX