Kex Cukrászda Budapest

Kex Cukrászda BudapestKex Cukrászda Budapest

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kex Cukrászda Budapest vélemények

Kiváló 2022. január 7.egyedül járt itt
Régóta nézegettem ezt a cukrászdát, de csak most volt alkalmam bemenni. Nagyon kellemes, kultúrált hely.
Mindenféle sütemény, mi szem-szájnak ingere. A felszolgáló is nagyon kedves. Én fahéjas-szilvás süteményt ettem, ami nagyon finom volt. Rengeteg laktózmentes süti is van,ezért máskor is érdemes idejönni.
Kiváló 2017. szeptember 17.családjával járt itt
Végre megtaláltam azt a helyet, ahol kiváló latte-t készítenek! Még langyos a croissant amikor megyek, és ha megkívánok egy süteményt, választhatok a cukor-mentes, paleo és egyéb édességek közül.
Tojás likőrös dió torta, vagy a mákos meggy-krémes szelet ész krémes sütiről a kókusz krémes sütiről ne is beszéljünk.
Kedves, udvarias,gyors kiszolgálás
2017. július 13.barátokkal járt itt
Szép az üzlet, rusztikus stílusú, világos és tiszta.
Az eladókat nem zavartam, levegőnek is néztek pár percig, de aztán normálisak voltak.
A süti nem volt rossz, nagyon szeretem a matcha-t, de sajnos az ízét nem éreztem a sütiben, inkább olyan semleges volt. Nagyon jól nézett ki minden, de 3 sütit kóstoltam, de egyik sem volt túl karakteres ízű.
Az árakba bele van kalkulálva a disagne.
Gyenge 2016. november 20.egyedül járt itt
Az Újbuda Bevásárlóközpont földszintjén működő cukrászda. Nyáron még Cake Shop volt itt, viszont közben tulajdonos/üzemeltető váltás történhetett, mert legutóbb már Kex Cukrászda felirattal találkoztam. A belső tér kialakítása nem sokat változott, a pult és az asztalok elhelyezkedésén nem módosítottak.
Kex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - BelsőKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - BelsőKex Cukrászda Budapest - BelsőKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - BelsőKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - BelsőKex Cukrászda Budapest - BelsőKex Cukrászda Budapest - BelsőKex Cukrászda Budapest - BelsőKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Étel/italKex Cukrászda Budapest - Belső