Krizsán Judit

Krizsán Judit adatlapja

Regisztráció2014.03.20
Utoljára itt2014.03.20

Kiváló 2014. március 20.barátokkal járt itt
Engem lenyügözött a hely, hiszen gondolom nem véletlen a névválasztás. Egy tágas-kerthelyiségről beszélünk ami annyira hangulas, nekem retros berendezésű volt. És a " mennyezet" ami ugye a lilaakác bokor gyökereivel van végig futtatva nagyon jó hangulatot adott a helyiségnek. Persze lugas-árnyékos hely, ami tényleg szép és kellemes.
Kiváló 2014. március 20.gyerekekkel járt itt
Mi jól éreztük magunkat, a szálloda nagyon szép, tiszta, rendezett. Aranyos, udvarias kiszolgáló személyzet. Mindenki kedves, udvarias volt. Használhattuk a nagyon szép wellness részleget. Ami tiszta - szép volt. Az étterem - a kiszolgálás minden igényünket kiszolgálta, bőséges- finom reggelit kaptunk.
Kiváló 2014. március 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon klassz- minden megfelelő, aranyos- kedves hölgy a tulajdonos. Minden bőséges volt, reggeli- vacsora. Tiszta-rendezett apartmann. Azt is mondhatnám, hogy teljesen ki voltunk szolgálva, hiszen a holgy minden kívánságunkat tejesítette. Nem volt olyan, hogy ne tudott volna segíteni. Sok vendég nem zavaró, hiszen tágas étkezőben nem zavartuk egymást.